Гостивар
                   
2213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes E220

Mercedes Benz E220 2013/14 Doneseno od CH 🇨🇭 125kw(170ps) Mercedes ...


21.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 авг 23:14Промовирано

Se prodava maski velosiped donesen od Danska

Se prodava malku koristen maski velosiped donesen od Danska, od pozna...


190 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 13:00Промовирано

BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:11Промовирано

Letni Gumi Michelin

Se prodavaat 2 letni gumi Michelin 225/45/17 vozeni edna sezona bez n...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:25Lifan E-space 125 cc vodeno ladenje

Prodavam odlicno socuvan Lifan E-space 125 cc so vodeno ladenje.Motor...


990 €
или предлог цена
Денес 15:10AUDI A4 2.0 TDI 143 KS

🚗AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2009/8 - KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 🇨🇭 ✅ K...


8.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.750 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:31Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina

Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina Registriran do 05.2023 servisiran vo p...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.250 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:09Greaci BOSCH

Prodavam 4 novi greaci za Mercedes Benz C200 ot 2002 godina CDI Avan...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Letfa za honda

Prodavam letfa za Honda Civik sedan


50 €
или предлог цена
Денес 13:00Neispraven radio

Neispraven radio za mercedes koga se gree plockata se isklucuva, za d...


Денес 13:00Range rover sport 306 Moze zamena

Se prodava Range rover sport 306 ks edna godina garancija od ovlaste...


85.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
85.400 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Seat ibiza 1.4 16v

Seat ibiza 1.4 16v 100ks 2002g vo super sostojba servisirana so ful o...


1.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Se prodava maski velosiped donesen od Danska

Se prodava malku koristen maski velosiped donesen od Danska, od pozna...


190 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 13:00Prodavam radio za mercedes

Prodavam radio za mercedes ispraven, nema navigacija


Денес 12:59Alternator

Prodavam poloven Alternator za Mercedes C220 2009 god blueeficensi 17...


180 €
или предлог цена
Денес 12:59Pp aparat za u kola

Pp aparat za kola nov donesen ot germanija 2kg


30 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

Денес 12:59Prodavam Mercedes

Prodava mercedes C220 CDI 12/2009 so 157000 realni kilometri so servi...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:58Audi A5

Audi A5 3x sline Automat 🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:47Ford fiesta

Fort fiesta 1.4 tdci 2008 godina donesen e od germanija a testirani f...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:39  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz C220 CDI

Se prodava Mercedes-Benz C220 CDI 2001 godina Avtomatik perfekten men...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:37MERCEDES C200 CDI 2006 GOD.

Se prodava MERCEDES C200 CDI 2006 GOD. vo prekrasna sostojba. Regostr...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:27ALU FELNI VW GPOUP 2018 GOD

ALU FELNI 5x100 VW POLO 2G MERANO GUMI-185/60/16 2019 GOD OD VW G...


350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
360 €
Денес 10:39Mercedes e220cdi avtomatic full oprema fabrika

Mercedes e 220 cdi Avangarde so naj full oprema sto sledi na ovoj mod...


5.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:27Opel Corsa 1.3 Cdti 2007

Full oprema Klima Regjistrim 05.2023 A test kuka


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:16Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.450 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:15BMW 320 DIZEL 2000 GOD FULL OPREMA

Se prodava prekrasno bmw 320d 2000 god full oprema registriran cela g...


2.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:05••NISSAN NOTE 1.5 DCI 2006 KEYLESS REG••PERFEKTNA••

--Se prodava Nissan Note od 2006 godina so 1.5 DCI 63 kw 86 ks motor ...


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:57PEUGEOT 1007 1.4 BENZIN REG

Se prodava pezo 1007 1.4 benzin vo super sostojba klima ladi odlicno ...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:39VW GOLF 5 2.0 TDI REGISTRIRAN 04

Se prodava vw golf 5 2.0 Tdi vo odlicna sostojba klimatronik,bord kom...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:39PRIKOLKA ZA SHLEP TEMA SLEP

Se prodava prikolka platforma za slep 2016 godina marka tema vo odlic...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 09:39VLECNA SLUZBA SHLEP SLEP 24/7h

VLECNA SLUZBA POMOS NA PAT VO MK I NADVOR 24/7 078-427/074 078-391/1...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 09:38BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:11Opel astra h 2005

OPEL ASTRA H 1.4 CENA PO DOGOVOR


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:07Renault Clio 1.5 DCİ Ekstra Sostojba

SE PRODAVA RENAULT CLİO 1.5 DCİ 2009/2008 GODİNA ,SO FULL OPREMA, KO...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:06POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:06  НОВ ОГЛАС

Mercedes W123 3.0 Dizel , Old timer ,Kola za Merak

Se prodava Mercedes W123 3.0 Dizel oldtimer , Registrirana cela godin...


1.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:06Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:06OPEL CORSA b 1.0 benzin

Corsata e redovno servisirana, na 200 000 km smeneto e lance na motor...


980 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:01BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT/"Unikat"

Edinstvena vo MK "Unikat" -Godina na proizvodstvo : 2008 ✅ -Kilomet...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:00Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina

🚗 Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:59KOMPIJUTER ZA MAZDRA 626

Se prodava kompijuter za mazdra 626 benzin Od 1992god do 1998g


65 €
или предлог цена
Денес 08:59AUDI A4 2.0 TDI 143 KS

🚗AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2009/8 - KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 🇨🇭 ✅ K...


8.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:59Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам