Подкатегорија:
                   
106 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima FUEGO 5,5 split sistem

Klima FUEGO 5,5 kw.


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:29Котел на дрва

Се продава котел - печка на дрва за парно Alfa Plam Central 23 во доб...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:51Шпорет на дрва

Шпорет на дрва


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 22:41Pumpa za parno Imp

cirkulaciona pumpa za parno greenje IMP original slovenia 078 44...


2.200 МКД
или предлог цена
09 авг 16:02ALFA PLAM CENTRAL 23

Se prodava kotel na drva za parno alfa plam central 23 * priklucok ...


16.000 €
или предлог цена
09 авг 09:29Thermor panel grealka

Thermor panel grealka malku koristena,2,5kw do drzac za na zid


2.000 МКД
или предлог цена
08 авг 00:05Se prodava pecka na struja

Koristena e samo edna sezona


4.500 МКД
или предлог цена
07 авг 15:18Baram Kupuvam Kamin Upland

Baram da kupam kamin Upland so elenceto na nego od postarite. Plakan...


100 €
или предлог цена
06 авг 08:35SPORET *KUMBET) NA PLIN ZA ZIMNICI

SPORET (KJUMBET KUMBET) NA PLIN ZA ZIMNICI..EKONOMICNO


3.000 МКД
или предлог цена
05 авг 08:52ST Simple 10

Се продават печка на пелети (дувалка) ST SIMPLE 10 купена од Сетек и ...


25.000 МКД
или предлог цена
04 авг 06:44Se prodavam sporet na drva

Se prodava sporet na drva Soretot e malku koristen, se e ispravno


5.500 МКД
или предлог цена
02 авг 10:00Se prodavaat guseni radijatori

Se 4 prodavaat guseni radijatori i eden pomal so vkupno 90 rebra. Za...


1 €
или предлог цена
31 јул 19:38Alfa Plam Luca

Prodavam pecka na peleti Alfa Plam LUCA 8.5kW Detalni informacii n...


500 €
или предлог цена
31 јул 12:54Соларни системи за топла вода

Се продаваат над 22 видови на соларни системи за топла вода.(со рамни...


1 €
или предлог цена
31 јул 11:05Polovni pecki za parno greenje Hitno

Peckata e na struja. so moknost 23KW 250eura Informacii na 07...


1 €
или предлог цена
30 јул 08:49Цистерна за нафта / Cisterna za nafta

Се продава цистерна за нафта 1200 литри. Димензии: висина=180цм, шири...


200 €
или предлог цена
22 јул 13:45Sporet na drva

Se prodava sporet na drva


3.500 МКД
или предлог цена
16 јул 07:09Котел нов не користен

котел за парно струја и дрва Југословенски нов не користен за голема ...


500 €
или предлог цена
12 јул 09:28Ventilator

овој вентилатор е погоден за ладење во фабрики, магацини, работилници...


4.000 МКД
или предлог цена
11 јул 07:09Термо печка 6 kw одлична!

Продавам термо печка 6 kw во одлична состојба, малку користена. Цена...


1 €
или предлог цена
28 јун 23:05Термо печка

Термо Печка 3,5 KW Николче 071252258


2.500 МКД
или предлог цена
21 јун 22:35Котел за парно на дрва

Котел за парно на дрва Стефан 072-208-082 Николче 071-252-258


300 €
или предлог цена
21 јун 22:34PRODAVAM PEČKA-KOTEL ZA PARNO GREENJE ZA NA DRVA

Се продава котел на дрва за парно греење централ словенија за 100 ква...


По Договор
или предлог цена
12 јун 21:49Neispravna klima Union Aire 3,5kW

Prodavam klima Union Aire 3,5kW vo neispravna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 14:36RUSTIK KOTLE

Etazno greenje


150 €
или предлог цена
03 мај 13:26Котел на Пелети

Се продава котел на пелети 28kw во одлична состојба. Раде 075 302 10...


1.200 €
или предлог цена
23 апр 19:18Pecka 24kw kamin na drva Vulkan abc proizvod

Se prodava Kamin za parno na drva Vulkan Abc proizvod 24 Kw od koi 21...


720 €
или предлог цена
06 апр 20:50PRODAVAM TERMO PEČKA 3KW

Pečkata e solidno sočuvana. LICE ZA KONTAKT : DEJAN 078 473 550


По Договор
или предлог цена
23 фев 22:12Termo pechka 4-ka

Pechkata e vo ispravna sostojba i dobro sochuvana! INFORMACII NA TELE...


3.000 МКД
или предлог цена
21 фев 13:00Котел на дрва и нафта

Мегал, 35 KW со вграден бољер, повеќе инфо. контактирајте 078/384/299


1 €
или предлог цена
18 фев 17:41Kalieva pecka

Prodavam kalieva pecka.cena po dogovor


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
14 фев 18:40Се прoдaвa трaјнo жaречкa печкa

Се прoдaвa трaјнo жaречкa печкa нa дрвa Gorenje


2.500 МКД
или предлог цена
11 фев 00:41Plamen trajnozarecko so furna

Spoter na drva Plamen malku koristen


5.000 МКД
или предлог цена
08 фев 22:04Guseni radijatori

Se prodavaat guseni radiatori edna sezona koristeni 1x6 rebra 1x8 r...


2 €
или предлог цена
03 фев 15:39Guseni radijatori

Se prodavaat guseni radiatori mnogu malku koristeni 1x6 rebra 1x8 r...


2 €
или предлог цена
03 фев 15:33ТЕРМО ПЕЧКА

Во одлична форма, за повеќе информации, обратете се на: 076 482 163


2.700 МКД
или предлог цена
31 јан 16:47Termo pecka 6Ka ,Термо печка 6ка

Се продава Термо печка 6ка ,одлично сочувана,малку користена..6000 де...


6.000 МКД
или предлог цена
22 јан 16:50Termo pečka

Prodavam termo pečka 4kw so novi greaci i ispraven termostat.


1.500 МКД
или предлог цена
21 јан 16:45Termo pecka i sporet na drva

Se prodavaat polovni termo pecka 2kw i sporet na drva. Cena po dogovo...


1 МКД
или предлог цена
18 јан 20:15SE PRODAVA KOTEL ZA PARNO NA DRVA

Se prodava kotel za parno, na drva. Marka SIME (Italija) Solida 6 ...


42.000 МКД
или предлог цена
01 дек 22:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам