Гостивар
                   
863 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range rover sport 306 Moze zamena

Se prodava Range rover sport 306 ks edna godina garancija od ovlaste...


85.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
85.400 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW Jetta 1.9 TDI - 2007 - UNIKAT

Se prodava Volkswagen Jetta 1.9 TDI 105hp. Go poseduva najdobriot m...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:31НОВ ОГЛАС
Промовирано

Ford fiesta

Fort fiesta 1.4 tdci 2008 godina donesen e od germanija a testirani f...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

17 авг 12:39Промовирано

CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:18Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:46Mercedes W123 3.0 Dizel , Old timer ,Kola za Merak

Se prodava Mercedes W123 3.0 Dizel oldtimer , Registrirana cela godin...


1.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:45POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:45Renault Clio 1.5 DCİ Ekstra Sostojba

SE PRODAVA RENAULT CLİO 1.5 DCİ 2009/2008 GODİNA ,SO FULL OPREMA, KO...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:45OPEL CORSA b 1.0 benzin

Corsata e redovno servisirana, na 200 000 km smeneto e lance na motor...


980 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:27Pasat 2.0 tfsi 2008

Kolata e donesena od amerika, servisirana, bez zamena Od oprema ima:...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:28Se prodava C class 200 cdi 2004 god Redizajn

Servisiran redovno Registriran do.08.08.2023 so Zelen karton 4 novi g...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:39  НОВ ОГЛАС

Se prodava C class 200 cdi 2004 god Redizajn

Redizajn 200 cdi 2004 god.Registriran do 08.08.2023 so zelen karton S...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:30  НОВ ОГЛАС

Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:20Golf 3 benzin

Se prodava golf 3 ka 1,4 benzin Vo ispravna sostojba Elektrika stak...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:20SUBARU OUTBACK 2.0D 4x4

🚗 SUBARU OUTBACK 2.0D 4x4 110kw/150ks - 2015 godina EDINSTVENA NA P...


11.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:51  НОВ ОГЛАС

VW Passat B6 2.0 tdi 170hp DSG Highline

VW Passat 170hp 2.0 tdi Highline oprema. DSG menuvac. Komplet zimski...


6.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:46Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2012 GOD 2...


21.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:15Opel Astra

Se prodava Opel Astra 1.7 cdti 2005/2006 godina proizvedena so 200 00...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:01GOLF 6 1.6 TDI 105 KS.2011 GOD.100%129000 KM.REGISTRIRAN

GOLF 6 1.6 105 KS.2011 GODINA UVEZEN DIREKTNO OD GERMANIJA PRED 1 GOD...


8.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:36  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 207

PEUGEOT 207 1.6 VTI 120 KS


3.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:31FORD C MAX

FORD CMAX 16.TDCI 95KS


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.799 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:30VW Polo TNG 1,4 benz/plin a-test

A-test folii Novi amortizeri klima servisirana komplet Nov akumla...


1.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:20Peugeot 207 VTI

Se prodava Peugeot 207 1.6VTI 120ks 2009 godina. Voziloto ima pominat...


3.399 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:55VW Jetta 1.9 TDI - 2007 - UNIKAT

Se prodava Volkswagen Jetta 1.9 TDI 105hp. Go poseduva najdobriot m...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:31  НОВ ОГЛАС

Mercedes e 220

Mercedes Benz E220 Automat 2009


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:17ALFA ROMEO GT 1.9 JTD

ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2005GOD UVEZENA OD CH SMENETI SE: SET REB...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:49AUDI A4 2.0 TDI 143 KS

🚗AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2009/8 - KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 🇨🇭 ✅ K...


8.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.750 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:06FIAT PANDA 4X4 CLIMBING 1.2 BENZIN 2005 GODINA

Se prodava Fiat Panda Climbing 4x4 1.2 Benzin 2005 Godina. Kolata e k...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:06Range rover sport 306 Moze zamena

Se prodava Range rover sport 306 ks edna godina garancija od ovlaste...


85.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
85.400 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Seat ibiza 1.4 16v

Seat ibiza 1.4 16v 100ks 2002g vo super sostojba servisirana so ful o...


1.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina

Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina vo perfektna sostojba registriran do 0...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.250 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:40Opel Corsa 1.3 Cdti 2007

Full oprema Klima Regjistrim 05.2023 A test kuka


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:26Opel Vectra 1.8atest plin/registriran 1 god

Registriran 1 god do 06.08.2023 Servisiran komplet (rebrasni kais vo...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:03SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:51  НОВ ОГЛАС

SSANGYONG REXTON 2.7 xdi 4X4/MOZNA ZAMENA

Ssangyong REXTON 2.7 HDI, 4x4 2007/06 godina Realni 119000 km Naj...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:43AUDI A4 2.0 TDI 143 KS

🚗AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2009/8 - KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 🇨🇭 ✅ K...


8.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:43Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina

🚗 Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:43BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT/"Unikat"

Edinstvena vo MK "Unikat" -Godina na proizvodstvo : 2008 ✅ -Kilomet...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:43BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:26OPEL Astra H

Opel Astra H 1.7 Dizel Motor so 124hp Sport Kopce Komandi Na Volan Te...


3.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.999 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:11  НОВ ОГЛАС

Fico 750 Oldtajmer

Se prodava Fico oldtajmer Ispravno Samo za meraklii Kontakt: 070 2...


1.111.111 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:52PEUGEOT 1007 1.4 BENZIN REG

Se prodava pezo 1007 1.4 benzin vo super sostojba klima ladi odlicno ...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:36Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам