44 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ryzen 7 5800x rtx 3070 500gb nvme

ryzen 7 5800x palit rtx 3070 32gb 3200mhz coler master h500 500gb...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 15:02Brz Kompjuter (i7-9700K-1TB - NVIDIA GeForce GTX -Asus 24")

!!! Kontakt broj: 075324342 !!! Moze da se isprati preku kargo niz ...


57.999 МКД
или предлог цена
31 јан 19:42GAMING PC

Kukista: be quiet! Silent Base 800 Window (Midi Tower) Ploca: MSI B3...


730 €
или предлог цена
31 јан 13:16i3 10100f rx580 rgb

i3 10100f msi b460 wifi bluetooth sapphire nitro plus rx580 4gb 8...


500 €
или предлог цена
29 јан 22:00HITNO gaming computer

Se prodava gaming computer so specifikacii -intel i3 7th gen -nvidia...


250 €
или предлог цена
28 јан 16:40CSGO Gaming PC

KONTAKT : 070 249 532 Se prodava Gaming PC za CS GO, FORTNITE, GTA ...


200 €
или предлог цена
26 јан 16:54gaming pc

gaming pc koplet i7:8700k✅ memory ram:16gb 3200mhz✅ real power:750w✅ ...


По Договор
или предлог цена
22 јан 14:50Desktop kompjuter ;PC ;Kuciste - Cpu DualCore /4gb ram

Se prodavaat desktop kompjuteri,100% ispravni,instalirani so windows ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:30ryzen 9 5900x rtx 3090

ryzen 5900x rtx 3090 fe 32gb 3200mhz asrock x570 taichi 240mm arg...


2.500 €
или предлог цена
18 јан 20:19Imac Late 2015 27” macOS Big Sur

• 3.2 Ghz Quad Core i5 • 1TB HD • 8GB Ram DDR3 1867Mhz •...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
15 јан 21:13Gaming PC - kompjuter za igri - citaj oglas

NAPOMENA, se prodava bez graficka i napojuvanje Specifikacija: CP...


14.000 МКД
или предлог цена
25 дек 18:46CPU Core 2 Quad Q6600 i Ram 4GB

Kompjuterot e Haier so Procesor Quad core Q6600, HDD 500GB, RAM 4GB,...


4.000 МКД
или предлог цена
13 дек 07:16Workstation

Lenovo D20 Workstation: CPU: 2 x Intel Xeon X5650 (4 core x 2.67GHz)...


350 €
или предлог цена
25 ное 11:59Gaming I7 8700k gtx asus 1060 6gb 16gb ram

Kompjuterot e vo perfektna sostojba koristeno e za studio i za gaming...


750 €
или предлог цена
09 ное 18:121050 ti

Ne e fiksna cena


550 €
или предлог цена
08 окт 01:26Desktop PC - go menuvam za 250GB SSD

core 2 duo procesor 80 gb hdd


40 €
или предлог цена
01 окт 09:58Prodavam kompjuter ASUS

Prodavam komplet gejmerski kompjuter so dobra matiçna, procesor i gra...


150 €
или предлог цена
31 авг 17:23Ryzen 5 Gaming PC

Ryzen 5 3600 Ram corsair 16gb 2x8 3200mhz Gpu 1060 6gb ili rx5700 8...


650 €
или предлог цена
13 јул 14:22Ryzen 7 gaming PC

Cpu ryzen 7 2700x with coolermaster 212 cooler Mobo asus prime b450m...


650 €
или предлог цена
13 јул 14:19iMac 27 inch Mid 2011

Se prodava imac 27 inch mid 2011 kompjuterot e kako nov Procesor - ...


500 €
или предлог цена
17 мар 18:13KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ti...


1 €
или предлог цена
06 мар 13:00Pc gaming

Cpu : i5 4450. Gpu : gtx 1060 3gb Ram : 8gb Ssd : 120 Hd 1gb...


1 €
или предлог цена
23 фев 18:50Kompjuter so licenciran Windows 7

Se prodava Kompjuter so licenciran Windows 7 pogodno za kancelariska ...


3.000 МКД
или предлог цена
20 фев 16:35GAMING PC

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ti...


1 €
или предлог цена
19 фев 21:15KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:57KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:52GAMING PC

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:49Kompjuter koristen za strimanje

Prodavam kompjuter so i3-8100 1050 2GB B360M Gaming Plus 8GB RAM...


15.000 МКД
или предлог цена
30 јан 19:26Se prodava kompjuter i monitor/ Shitet kompjuter dhe monitor

Se prodava kompjuter vo odlicna sostojba so sledni specifikacii: Int...


12.000 МКД
или предлог цена
09 јан 22:21Shitet desktop kompjuter per gaming

Shitet kompjuteri HP Procesori I5-3470 8 gb ram 750 gb HDD Grafi...


150 €
или предлог цена
02 дек 23:24Desktop-PC i3 / SSD / 8GB RAM / So Garancija

Se Prodava 5 Desktop-PC i3 Windows 10 Professional so 240 GB SSD, i ...


550 €
или предлог цена
28 сеп 13:00Dell OFFICE PC - so I5 Procesor (odlicen za onlajn nastava)

Se prodava Kompjuter DELL na odlicna sostojba. Ima WINDOWS 10 so OF...


8.000 МКД
или предлог цена
19 авг 14:00Gaming PC + Samsung curved monitor

se prodava gaming pc i3 8100 3.6Ghz asus prime z370 motherboard co...


750 €
или предлог цена
10 јун 19:44Pc

Specifikacijata ne Pc e na slika 2 x 8 GB = 16 GB RAM Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
12 мај 01:17Компјутер и масичка

Компјутер поволен со рамен монитор и widows7 + масичка


9.000 МКД
или предлог цена
28 мар 20:23KOMPJUTER

8GB RAM hyperX AMD RYZEN 3 1200 3.1ghz Graficka gtx 650 2gb 500g...


400 €
или предлог цена
12 фев 04:44FORMAT i kompjutereve dhe llaptopave

-Bejme formatizimin e kompjutereve dhe llaptopave si dhe instalimin e...


400 МКД
или предлог цена
10 фев 23:54Custom GAMING PC Builder

-Bejme ndertimin e kompjutereve GAMING dhe Normal sipas zgjedhjes se ...


1 МКД
или предлог цена
12 дек 00:53NOV Gaming Kompjuter so garancija

Se prodava nov Gaming Kompjuter so garancija 1 godina.Specifikacii: ...


26.000 МКД
или предлог цена
11 мар 00:33PC SERVIS-Kompjuterski software i hardware servis

KONTAKT: 070-531-106 PC SERVIS Servis za site kompjuteri i laptopi...


По Договор
или предлог цена
07 мар 23:52Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам