2005 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VILUSKAR LINDE 1.8 TON TRIPLEX - 437

ID: 437 Viluskar Marka: LINDE Model: H18 DIZEL Motor GOLF God na...


10 авг 14:25Промовирано

Se prodava Citroen C3 Avtomatik

Citroen C3. Mnogu socuvan, golem servis pred 2000km, avtomatik, pano...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

MAN TGX 18.440 EEV XXL(2012)

875.000km (29.04.2022) 1200lit Dizel, Automatk Klima, webasto, Cool...


19 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

29 апр 16:36Промовирано

Golf 6 (20) Tdi 140 Ks God 2010 Full ..Nov uvoz Mozhe zame

Vozilloto je vo solidna sostojba ot oprema ima:Abs .esp.servo.bort ko...


85 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:24Se prodava Opel Corsa 1.4

Klima registracia zelen karton letni gumi zimski gumi 2005 god


2.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:12  НОВ ОГЛАС

Ford focus odlicen moze zamena

Po perfektna sostojba servisiran i registriran moze zanena so moja il...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 17:45Peugeot 406...Full oprema...

Peugeot 406,full oprema,registrirana do 10.2022,1300eu ima prostor za...


1.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:44  НОВ ОГЛАС

VECTRA 1.9CDTI 150KS 2006 Full EXTRA SOCUVANA

Se prodava Opel Vectra 1.9CDTI 110kw 150ks Avtomatic so Full TEMPOMAT...


43 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
4.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 15:54BMW 530XD 2019 265ks

BMW 530XD 2019 195kw/265ks 071/245-666


5 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:12  НОВ ОГЛАС

Golf V 1.9 Tdi

.071368222


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:47  НОВ ОГЛАС

HITNO SE PRODAVA I LI MENUVA SO PONOV MODEL PASAT B.5.5 6 br

se prodava pasat b5.5 1.9 tdi 6 brzini higt line.vo mk vozito e done...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:33Ford fiesta 1.2 INFO 070809371

Ford fiesta1.2 Benzin 2009 Stranska kola 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Kolata vo f...


3.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:30  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C 220 AMG OPTIC

Mercedes C220 diesel Amg optic 2014 2kluca Perfektna sostojba C...


22.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:04  НОВ ОГЛАС

Se prodava Citroen C3 Avtomatik

Citroen C3. Mnogu socuvan, golem servis pred 2000km, avtomatik, pano...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Daihatsu sirion

Daihatsu Sirion 1.3 Najdobriot Japonski motor(Toyota) 🇨🇭🇨🇭🇨🇭U...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

FIAT STILO 1.6 BENZIN PLIN FUL ODLICNA

Stiloto e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motir podvozj...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:07  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C 220 CDI 2002/01G FUL AVTOMATK ODLICEN

Mercedesot e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor menu...


2.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:01  НОВ ОГЛАС

Се продава Opel Insignia 1.6 CDTI 136 HP

Се продава одлично сочувана Opel Insignia 1.6 CDTI 136 HP со поминати...


13.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
13.200 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:56AUDI A6 2.7 DIZEL FUL AVTOMATIK PERFEKTEN

Audito e uvezen 2021g i e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatr...


6.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:54Aluminski bandasi so letni gumi

Bandasite se odlicni i gumite se dobri.Rastojanie 4×100 Cena za 4 f...


Денес 11:53AUDI A3 1.9 TDI FUL TOP SOSTOJBA

Audito e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:53VW.POLO 1.2 BENZIN A-TEST PLIN KAKO NOVI

Poloto e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


1.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:53Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP-2021 Novo Vozilo

Prodavam Audi A6 40 TDI 2.0 TDI 204 HP 06 mesec 2021 so pominati 19.0...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:51Nissan Almera 1.5i Klima 160xxxkm...

Nissan Almera 1.5 benzin God.2001 Klima 160xxxkm Airbag Abs El...


950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:58Ford fiesta 1.4 tdci 2007

071368222


2.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:39STELS GUEPARD 850 G-PE 2021

STELS GUEPARD 850 G-PE 2350km -Najvisko nivo ma oprema Napraven fu...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:27Elektronski kabli za dizni za 2.0TDI i 2.5TDI

Se prodavaat novi elektronski kabli za dizni, kupeni vo ovlastena pro...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Денес 10:26BMW X3 2.0 Xdrive avtomatik

Se prodava BMW X3 E83 Facelift 2.0 130 kw 177 ks so avtomatski menuva...


9.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.800 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:23So klima I plin 076 200 397

So novi gumi servisirana komplet vo odlicna sostojba


1.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:16SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.800 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:55bmw e70

top sostojba napraven golem i mal servis kozen enterier 4x4 f...


8.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:22Opel Meriva 1.7 cdti 101ks

Se prodava opel meriva 1.7cdti dizel so full oprema Klima tronik dvo...


2.250 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.399 €
Тетово

Автомобили

Денес 07:29Segway Snarler 600

Motorot e star 1 godina Ima pominato 4000km Napraven komplet servis...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 23:04Segway Snarler 600

Motorot e vo odlicna sostojba, skoro nov. 700km pominato, napraven p...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 23:04BMW 118d(facelift)143ps-2007

BMW 118 D **FaceLift Start/Stop 143ps** - 2007/2008 (FaceLift) - KLIM...


6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:56Felni felgi opel corsa astra meriva 4x100

Aluminski bandazi opel astra korsa merivq I dr vozila 4x100 so odlicn...


250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:37orginal radio za e39 so maska

vo odlicna sostojba


Вчера 18:50dve prikolici eden za golem bageri eden normall

za info 070209027 dani


11 €
или предлог цена
Тетово

Приколки

Вчера 18:32AVTO PLAC >>> AVTOCENTAR <<< TETOVO

- UVOZ NA VOZILA - PRODAZBA - ZAMENA - ODKUP ( vo sekoe vreme...


777 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:37BMW X6 3.5D 210kw X-DRIVE 4x4 2010god. "AVTOCENTAR"

BMW X6 3.5D 210kw X-DRIVE 4x4 2010 / 2009god. Maksimalno socuva...


22.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:36AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro 2007god. "AVTOCENTAR"

AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro Proizvedeno 2007 / 2006god. Vo...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:36VW TOUAREG 3.0 TDI 165kw AVTOMATIK 4x4 2006god. "AVTOCENTAR"

VW TOUAREG 3.0 TDI 165kw AVTOMATIK 4x4 2006 / 2005god. Maksimaln...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:36MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 AVTOMATIK 06g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 2006 / 2005god. Maksimalno socuvan. ...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:36Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам