653 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavat dva objekta po 17m2 vo Topansko Pole

Se izdavat dva objekta po 17m2 (renovirani vo 2021 god.) Cena za dv...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

28 јун 22:06Промовирано

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba so 5 sobi, podrum, 2 kup...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 мај 12:59Промовирано

Стан одма до паркот на Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 00:48Atraktiven stan

Se naoga odma do stadionot Sloga (Shkupi), sproti zeleniot pazar vo C...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 17:41  НОВ ОГЛАС

Prodavam stan komplet opremen

Prodavam komplet namesten stan vo naselba Cair na ul.Kemal Sejfula zg...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 15:56Shitja e pullës Çair (Plasticarska) - Градежна маркица Чаир

Shitja e pullës ndërtimore për objekt banesor kategoria A2 me sipërfa...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Вчера 13:18Се продава стан карши О.У. Васил Главинов

Се продава стан на одлична локација. Станот е со површона од 46 m2 с...


36.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
37.200 €
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan vo Skopje Sever od 60m2

ш.Џ053 - Се продава стан во Скопје Север од 60м2. Станот располага с...


47.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 12:47  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo Skopje Sever od 44m2

ш.Џ0052 - Се продава стан од 44м2 во Скопје Север. Станот располага ...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 12:04  НОВ ОГЛАС

Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan na 8/8kat so lift,kompletno renoviran ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 11:13Se izdava garsonjera kisela voda

Se izdava garsonjera kisela voda pozadi ekonomsko


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 11:05stan vo cair

Prodavam ili izdavam stan vo cair, dosoben prosiren komletno renovi...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:50Se iznajmuva stan vo topansko

Se iznajmuva sega renoviran stan vo topansko pole, na mnogu ubavo mir...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 08:08Se izdavat dva objekta po 17m2 vo Topansko Pole

Se izdavat dva objekta po 17m2 (renovirani vo 2021 god.) Cena za dv...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

28 јун 22:06Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 6 sprat nova gradb...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 17:17PRODAVAM STAN VISOKO PRIZEMJE , IMA 2 GOLEMI DVORA

stanot e visoko prizemje mnogu dobri zgradi so parking mesta so d...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 16:13SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo Topansko pole na atraktivna lokacija,so odlicna me...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

28 јун 15:20Se prodava garsonjera od 32m2 vo Cair

ш.Џ0051 - Се продава гарсоњера од 32м2 во Чаир. Гарсоњерата е на 2-р...


27.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 13:36Se prodava stan od 93m2 vo Cair

ш.Џ0050 - Се продава стан од 93м2. Станот е на приземје и располага ...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 13:15Се продава стан на Џон Кенеди

Станот е со површина од 53м2 + 6м2 подрум. Станот има две спални...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 12:46Se prodava stan od 109m2 vo Cair

ш.Џ0049 - Се продава стан од 109м2 во Чаир. Станот е 101м2 + 5м2 тер...


110.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 12:26Se prodava stan od 72m2 vo Topansko Pole

ш.Џ0048 - Се продава стан во Топанско поле од 72м2. Станот е на приз...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 12:09Se prodava stan od 68m2 vo Topansko Pole

ш.Џ0047Се продава стан од 68м2 во Топанско Поле. Станот е на 5ти спр...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 11:47Se izdava stan od 57m2 so dve spalni sobi

ш.Џ0046-Се издава стан од 57м2 со две спални соби во Чаир. Станот е ...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 10:23PRODAVAM STAN NISKO PRIZEMJE SO MALCE DVOR

STANOT E KOMPLET SO MEBEL KUINA NOVA SO SITE ELEMENTI VGRADENI ST...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 јун 17:16Se prodava plac 554 m2 vo butel 1 na posledna 8-ca

Odlicen plac vo Butel 1 na posledna 8-ca , ima voda , struja ,pat cen...


70 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 15:10СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ЧАИР

ВО ЧАИР КАРШИ ОУ.ПЕНКО СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 74М2 СО 3 БАЛКОНИ И...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 јун 14:37Се продава стан во Чаир

Се продава стан во населба Чаир, веднаш до маркетот Vero, станот е на...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 јун 10:53Se izdava dukan vo T.C Treska vo Topansko pole

Se izdava dukan vo T.C Treska Skopje. Dukanot ima 30 kvadrati+ wc.Duk...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

27 јун 05:24Se izdava podrum 90 m2 za magacin blizu do auto skola hirda

Podrum so 90 m2 za magacin plastiqarska ulica blizu do avto shkola h...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

26 јун 12:31Kuca vo Cair karsi americka ambasada

kucata e podelena se prodava cela so site drugi objekti ili na Polovi...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

26 јун 02:00Se izdava namesten stan sproti Balkan University Intrnationa

Vo Topansko pole se izdava kompletno namesten stan za podolg vremensk...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 јун 19:20Se izdava Stan vo Cair

Stanot e na 10 sprat vo blizina na ginekoloskata bolnica vo Cair. za...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 јун 12:58prodavam baraka vo zelezara moze zamena

barakava e stara treba da se rusi ili renovira so 2 vleza 148 m2 e ba...


6 €
или предлог цена
24 јун 19:49Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.zgradata e vo ...


6 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
9 €
Чаир / Скопје

Станови

24 јун 16:03Се продава реновиран стан од 125м2 во Чаир

Ш.УА2 Се продава реновиран стан од 125м2 во населба Чаир. Станот рас...


125.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јун 14:06Се продава реновиран стан од 69м2 во Чаир

Ш.УА1 Се продава реновиран стан од 69м2 во населба Чаир. Станот расп...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јун 13:57СЕ ПРОДАВА КУКА ВО ДУЌАНЏИК

Се продава парцела со површина од 104 м 2 со дворно место во населба ...


45 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 јун 09:27Нов стан спроти East Gate mall, 65m2

Се продава нов стан од 65м2 спроти East Gate mall (сајмиште) Вселив ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јун 08:15Se izdava deloven prostor vo John Kennedy

Se izdava deloven prostor vo John Kennedy Dukanot e vo prizemje 7...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

23 јун 18:59Se prodava stan vo Topansko pole od 75m2

ш.Џ0045Се продава стан од 75м2 во Топанско поле. Станот располага со...


66.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јун 18:23Se prodava stan vo Topansko pole od 90m2

ш.Џ0044Се продава стан од 90м2 во Топанско поле. Станот располага со...


76.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јун 18:17Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам