Чаир
                           
432 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СТАН ВО ЧАИР 650 evra m2 ПО ОДЛИЧНА ЦЕНА

Се продава стан со одличен распоред две соби голема дневна со терпеза...


650 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Stanot e nov

Stanot se naoga odma na sprotivnata strana na balkan university


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 сеп 14:14Промовирано

Se prodava stan vo Skopje Sever

Trosoben stan vo Skopje sever, renoviran na 4-ti kat. Stanot ima dve...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Stan vo Topansko

Se prodava stan 30.000 EUR vo Topansko - Ulica Blagoja Parovic Kont...


30.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 13:00SE PRODAVA NOV STAN VO CAIR 2022/23

Za poveke informacii i drugi prasanja javete se na telefonskiot broj....


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 13:00Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.zgradata e vo ...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 10:01Se prodava stan vo Cair kaj crkvata 120m2

Se prodava polunamesten stan vo naselba Cair na 2ri sprat bez lift. ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 сеп 19:19Stan vo Cair

Se prodava stan so parno na Djon Kenedi kaj zeginot. Telefon za konta...


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 сеп 17:03Se prodava nov nenamesten stan 117m² - Sever (Cair)

Se prodava nov, nenamesten stan poseduva 3 sobi (1 detska, 2spalni so...


105.300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 сеп 16:44stan vo xhon kenedi

45 kwadrat 2 sobi sallon kuhina wc Plus podrum 1 parking mesto 3 ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 сеп 11:53Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 5 sprat nova gradba...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 13:56Stan vo Mavrovka

Stanot e renoviran 2015 god. 80 m2 + 25 m2


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 11:44Star stan vo Cair

Се продава стан во постара зграда во непосредна близина на Поликлиник...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 сеп 13:06Prodazba na stan

Se prodava stan 100 kvadrati, so imoten list, so orientacija istok-za...


105.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 сеп 19:33Se prodava Stan 60m2

se prodava stan 60m2 nova gradba (2019 ) stanot e spremen za zienje ...


74.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 сеп 14:38Se prodava stan vo Topansko Pole

Se prodava stan vo naselba Topansko Pole so kvadratura 62m2, ima dve ...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 сеп 13:18stan vo cair

Za studenti Izdavam stan vo cair, dosoben prosiren komletno renovir...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 сеп 15:05Namesten Luksuzen stan vo Dzon Kenedi - Cair

Se prodava kompletno luksuzno namesten stan vo Dzon Kenedi bulevardot...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 сеп 02:16Stan 81m2 vo Cair/plasticarska

Итно се продава екстра поволен конфорен трособен стан во општина чаир...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 сеп 00:49Se izdava 2 sobi i salon 70 m2 bit pazar

Se izdava komplet sprat na prizemje 80 m2 ima 2 sobi plus salon names...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 сеп 12:53SE IZDAVA STAN U CAIR PRIZEMJE KAJ PARKOT

se izdava stan u cair prizemje kaj parkott NAPOMENA SE BARA 2 kiri ...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 сеп 16:27Stan so odlicen raspored

Se prodava stan od 75m2 na ul.Dzon Kenedi. Stanot raspolaga so kujna,...


54.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 сеп 13:00Se prodava stan vo Topansko Pole

Се продава стан во Топанско Поле 88м2 + 10м2 подрум, 4 кат. Станот и...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 сеп 14:53Se prodava stan na Bit Pazar/Chair

Se prodava stan na Bit Pazar, Cair. Lokacija: Do hotel Arka, 50m ...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 сеп 09:51Prodavam stan vo Cair

Shitet banes e renovume ne Cair rruga Vukovarska 15 , 86m2 dhe podrum...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 сеп 16:09Се продава стан во Чаир на убава мирна локација

Се продава стан во Чаир, на мирна локација во близина на стадионот. ...


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 сеп 10:01Stan, trosoben 85 kvadrati

Se prodava trosoben stan, 85 kvadrati, Kupatilo , WC, obezbeden parki...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 авг 22:22Se izdava

...


170 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 авг 20:50Se prodava stan vo Skopje Sever 74m2

Se prodava stan vo Skopje Sever, 74m2, trosoben, 4 kat, bez lift, , s...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 авг 01:28Стан во Чаир (100м2) - супер локација!

Shitet banesë me garazhë në Çair në super lokacion. Banesa është 98m...


999.999.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 авг 22:5068.000 euro, SHITET BANESE 3 DHOMSHE kat-3 79 m2

Vendendodhja me e mire ne lagjen e Cairit, e rrethuar me parqe te gje...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 авг 23:29СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ЧАИР

ВО ЧАИР КАРШИ ОУ.ПЕНКО СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 74М2 СО 3 БАЛКОНИ И...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 авг 14:28Se prodava stan vo Cair

Шифра 7022 Се продава стан во Чаир 32м2 станбена површина + 3м2 терас...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 авг 15:51НОВИ СТАНОВИ ВО ЧАИР - 58м2 - 64м2

Компас Недвижности Ви нуди нови станови во градба на одлична локација...


950 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 авг 10:47Se izdava kompletno namesten renoviran stan

Se izdava stan na ul.Dzon Kenedi sproti ucilisteto Cvetan Dimov.Ima k...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 авг 14:35Se prodava stan vo Cair do stadionot

Se prodava stan na ulica Krsto Asenov do stadionot od 43m2 so dogradb...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 авг 10:41STAN VO CAIR

Се продава стан во Чаир. Има вкупна површина од 104м2 и располага со ...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 авг 18:56Продавам стан во Чаир

Продавам стан во Чаир во близина на ресторан Фа-Фа. Се продава полуна...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 авг 15:15Baram stan za kupuvanje. Kerkoj banese per te blere.

Baram stan za kupuvanje so tri ili cetri sobi. po moznost stanot da e...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 авг 00:05СЕ ПРОДАВА СТАН КАЈ ПЛАСТИЧАРСКАТА УЛИЦА

Се продава нов стан кај Пластичарската улица од 80,83м2 на 4 кат со ...


70.110 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 10:58Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair

Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair na 1-vi sprat b...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 15:14ME QIRA afer Hotel Arka

JEPEN ME QIRA afer Hotel Arka Minimum 1 vit marveshje kont, tel: 07...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 авг 14:32Se Prodava Stan so oprema i renovirano

Се продава стан во Топанско Поле, во улица Горги Христов 43, кај Рамс...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 авг 13:09Страна 2 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам