Подкатегорија:
                   
269 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Plinski ventili

Prodavam 38 parcinja razni plinski ventili za skari boci i drugo komp...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 11:22PECKA NA PALETI ALFA PLAM COMMO21

Камин на пелети за етажно греење✅ COMMO 21✅ многу малце користен !!!✅...


1.090 €
или предлог цена
Вчера 20:15KVARCNA GREALKA NOVA

LEOV КВАРЦНА ГРЕАЛКА Нова, под гаранција Димензии/мм: 710/650/110 Теж...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 12:45ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA KLIMA,POLNENJE FREON

Полнење со сите видови на фреон: R32, R410a, R22, R407.. Лош мир...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

22 сеп 08:30Klimi

Accent Air Solution ви нуди: -Комплетен Сервис за вашите клима уреди...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

22 сеп 08:29Panelna grealka

Panelni grealki x 2 Marka: Tesy


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
21 сеп 21:33Шпорет на дрва

Продавам шпорет на дрва Alfa 90 Tel. 071-209-122


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

21 сеп 16:02ODVLAZNUVAC ROWENTA PAREA,VLAGA,ОДВЛАЖНУВАЧ,ВЛАГА,ПАРЕА

ODVLAZNUVAC ROWENTA GERMANSKI KAKO NOV FABRIKA KORISTEN SAMO 3 MESECI...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

21 сеп 15:51KVARCEN KAMIN 4KW / КВАРЦЕН КАМИН 4KW

ПРОДАВАМ КВАРЦНА ГРЕАЛКА МАРКА КОПЕР во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, КОРИСТЕНА п...


45 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Камини

21 сеп 09:42LG Air Condition Klima 3.5 odlicna sostojba

Се продава клима уред (Air Condition) LG 3.5. Климата е ретко користе...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

20 сеп 12:51SISTEM ZA GREENJE NA CRVENA NAFTA

Kotel: Italijanski Ferroli od 75 kw so avtomatika za podnesuvanje. Ce...


По Договор
или предлог цена
19 сеп 15:25Термо печка

Продавам термо печка 4.5 тел. 071 706 233


900 МКД
или предлог цена
18 сеп 14:34Термо печка

Се продава термо печка Цер Чачак, 6 KW.


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
17 сеп 12:26Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

16 сеп 23:45Клима сервис Сервис за клими, Klima servis servis za klimi

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

16 сеп 23:45Клима монтер,монтер на клима,Klima Monter na klima Monter

Klima servis,se za klimi,Клима сервис се за клими


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

16 сеп 23:45Клима Сервис Сервис за клими се за клима,Монтажа, чистење се

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

16 сеп 23:45Нафтена печка

Нафтена печка Горење неотпакувана сосема нова,уникатен изложбен салон...


50 €
или предлог цена
16 сеп 21:09TERMOAKUMULACIONA PEČKA "CER" 6 KW

TERMOAKUMULACIONA PEČKA "CER" 6 KW ( 2.000 ) DENARI DENARI SO T...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
15 сеп 12:24Termo pecka AEG 4kw socuvana ekonomicna

Termoto e 3.5 nee 4 k. W pI e mn ekonomicna poradi nezinata akumulaci...


4.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:59Термо печка

Продавам термо печка 6-ка во одлична состојба


4.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 20:00prodavam klimi

prodavam klimi cena povolna +389 78351874


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

14 сеп 19:13prodavam kotel i jadiatori

Prodavam kompet kotel i jadiatori cena po dogovor informacii +389 7...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 19:13Panelni grealki od granit

Dekorativni panelni grealki 120x40cm od granit. So greac so snaga 70...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 МКД
14 сеп 18:57Пелет пелети pelet peleti 079202426

Пелет А2 класа, 350 денари вреќа од 15 кг На една палета има 67 вреќ...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

14 сеп 13:00Aluminiumski radijatori

Se prodavaat zdravi socuvani aluminiumski radijatori


4 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

13 сеп 19:06GREALKA

Se prodava Kvarcna grealka vo ispravna sostojba i malku upotrebuvana.


1.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 17:31Продавам гусани радијатори

Продавам гусани радијатори со термостатски вентили од по 11,12,14,15и...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

09 сеп 18:00Evtino novi original Rowenta kaloriferi so digitalni tajmeri

Евтино, нови оригинал Германски калорифери (лади-грее 2000W) RОWENTA ...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

09 сеп 17:07Toplinska Pumpa Olimpia Splendid 6kw

Se prodava malku koristena (instalirana 09/2021) toplinska pumpa Olim...


2.900 €
или предлог цена
09 сеп 09:27parno greejne

Вршиме инсталација на сите видови системи за греење, електрични котли...


По Договор
или предлог цена
07 сеп 21:48Милкуз 18kw

Котелот е користен една сезона и сеуште е под гаранција. Moќ на затоп...


890 €
или предлог цена
07 сеп 09:52Топлотна пумпа MIDEA

Продавам топлинска пумпа (моноблок) за греење и ладење , марка MIDEA,...


2.800 €
или предлог цена
01 сеп 13:00Српски гусен радијатор

Се продава нов гусен радијатор со 10 ребра, цена 1500 од ребро


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

01 сеп 12:02Нови квалитетни Ултразвучни Озонатори, Прочистувачи, Овлажну

Евтино нови некористени квалитетни Ултразвучни Озонатори донесен од ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

01 сеп 09:54Original Dale;inski za Beko LG Gree i Boom

Оригинал далечинско за клима Беко, ЛГ, Грее, Боом и др. Цена 600де...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

01 сеп 09:52Evtino, kvalitetni vertikalni ventilatori

Евтино, 2 квалитетни вертикални вентилатори донесени од Германија (п...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Вентилатори

01 сеп 08:38ALUMINIUMSKI RADIJATOR

aluminski radijator agreta so 6 rebra.. 60sm visina


4 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

31 авг 17:21Греалка Калорифер Grealka Kalorifer ISKRA

Se prodavat novi grealki- kaloriferi Iskra 2000w,Slovenski kvalitet. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

31 авг 11:33Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам