Свети Николе
                   
937 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 6BRZINI

ekstra sostojba klima ispravna novi gumi nov set zamaec povise info n...


4.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

13 авг 12:05Промовирано

Чукачка, Машина за прибирање на семе од сончоглед

Турска машина за чукање на сончоглед, малку користена во исправна сос...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 22:57Toyota Avensis neuvezuvana

Kupena od salon Toyota vo Makedonija Registrirana do 01.2023 Redovn...


4.950 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 19:13Prodavam Audi bandazi 15-ki so letni gumi

info telefon 078 639 987


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:23Ford Focus

Ford Focus 1.6 tdci 109ks 077629319, 078640653


3.850 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 13:00MINI ONE 1.6 2005

Prodavam MINI ONE 1.6 2005 godina 078 209 032


2.799 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 13:00Pomos na pat ,Slep sluzba

Pomos na pat so Kamion za slep


10 €
или предлог цена
Свети Николе

Шлеп служба

Вчера 13:00CITROEN BERLINGO 1.6hdi+FRIGO-2008 g

Se prodava Citroen Berlimgo 1.6 hdi 2008.god proizveden 55kw,75ks so ...


2.250 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 13:00Fiat croma

Kolata e vo ispravna sosotojba napraven golem servis INFORMACII NA T...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 11:05BMW E81 120D

Se prodava BMW E81 120D 177HP FACELIFT 2008 godina Od oprema posed...


5.250 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 10:30C klasa delovi w202

. Заден браник одлична состојба . Задна шовершајмна . Шал табла к...


700 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 09:46Honda Cbr1000rr

Motorot e uvezen od Amerika... power commander . Novi gumi. Yoshimura...


6 €
или предлог цена
Свети Николе

Мотори (над 50 cc)

Вчера 08:57freza 3metra so valjak

se prodava freza 3 metra so valjak i polugi za sealka vo odlicna sost...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:56Seat Cordoba

Se prodava Seat Cordoba vo odlicna sostojba. Redovno servisirana i do...


2.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.700 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 08:54Bmw 320

Se prodava Bmw 2.0 177ks ekstra zacuvano i odrzuvano so dva para ban...


8.600 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 00:55Daewoo tico registrirano evtinoo

Se prodava daewoo ticoo registrirano servisirano novi gumi benzinche ...


570 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 авг 23:02Tifon tifoni italianski

Zvoni na toj broj 077 558 215 igor Tri broja tifoni italianski Ze...


1 €
или предлог цена
18 авг 20:52Alfa romeo 147 1.9jtdm 2007

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9jtdm 88kw 2007 godina registrirana do ok...


3.400 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 авг 20:52INTERNATIONAL 553

SE PRODAVA INTERNATIONAL 553 VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTIRAN NE FARBAN


3.900 €
или предлог цена
18 авг 18:17SE PRODAVAAT GUMI VEEIT ZADNI 13,6-28

SE PRODAVAAT DVE ZADNI GUMI VEITH 13,6-28 POVOLNI CENA:10 000 DEN...


10.000 МКД
или предлог цена
18 авг 18:17Nexen N Fera RU1 - 265/50 R19

Samo 2 - Gumi Nexen N Fera RU1 - 265/50 R19 2016god.


30 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
60 €
18 авг 17:46Karcher K3.500

Karcher K3.500 120bar.


90 €
или предлог цена
18 авг 17:46VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA REG DO 11.2022 GLIMA RABOTI NOVI ...


4.100 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 авг 17:38Se prodava Bandasi 5x100

Pravi so Novi gumi


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
18 авг 12:53Se prodava Alu Bandasi 4x100

Odlicni I pravi so skoro Novi gumi.


1 €
или предлог цена
18 авг 12:53Se prodava seme detelina debarka bez zolta trava

Semeto e selektirano


По Договор
или предлог цена
18 авг 12:43Se prodava plugovi

dvobrazen i cetiribrazen


По Договор
или предлог цена
18 авг 12:43Se prodavaat topovi marka river

Se prodavaat topovi so postole za navodnuvanje na pcenka i soncogled


По Договор
или предлог цена
18 авг 12:42Se prodavat gresorki

se prodavaat racni i nozna gresorka noznata ima 3 metra crevo glanc...


По Договор
или предлог цена
18 авг 12:42Se prodavaat tegovi za traktor

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
18 авг 12:42Audi A4 1.9 tdi 116 ks

Audi A4 1.9 tdi 116ks vo odlicna sostojba,novi gumi,klimatronik, elek...


5.200 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 авг 12:39BMW 320 D E90 163 HP

BMW 320 d E90 / 163hp Боја: Темно сина Година: 2006/2007 Поминати ...


6.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 авг 11:53BMW 320D TOP SOSTOJBA

Kolata e vo odlicna sostojba Novi letni gumi so bandasi✅️ 4 zimni ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 авг 11:30SCANIA EUR.6/2013 GOD TANDEM

SCANIA EUR 6 / 2013 GOD /TANDEM 120 kubika , VO DOBRA SOSTOJBA


32.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Камиони

18 авг 10:52Vw passat 2.0 tdi 8v karavan (moze i zamena)

ISTECENA REGISTRACIJA napraven servis klima ispravna greaci na sedist...


4.600 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 авг 09:28Daihatsu benzin pali vozi

Se prodava daihatsu hijet 1300 benzin pali vozi vo odlicna sostojba n...


450 €
или предлог цена
Свети Николе

Комбиња

18 авг 09:23Wv pasat 1.9 TDI exstra cena za keshh

Se prodava wv pasat 1.9 tdi registriran cela godina novi gumi servisi...


1.700 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 авг 09:23Volvo V50 1.6 dizel MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA

Volvo 1.6d 109 ks 10 mesec 2008god ekstra sostojba servisirana p...


4.999 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 авг 08:09PEUGEOT JETFORCE 50CC 2007G 6400KM

🆕️PEUGEOT JETFORCE 50CC 2007G 🏍🏍🏍6400KM🏍🏍🏍 🔥🔥🔥CENA 1300...


1.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Мопеди (под 50 cc)

18 авг 07:51PEUGEOT SPEEDFIGHT 3 2010

🏍🏍PEUGEOT SPEEDFIGHT 3 2010🏍🏍 🔥🔥🔥CENA 1350E🔥🔥🔥 ...


1.350 €
или предлог цена
Свети Николе

Мопеди (под 50 cc)

18 авг 07:50PEUGEOT 107 1.4HDI 50KW 2008G

🇩🇪🆕️PEUGEOT 107 1.4HDI 2008G🆕️🇩🇪 🔥🔥🔥 CENA3150E🔥🔥...


3.150 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

18 авг 07:50Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам