Куманово
Подкатегорија:
                   
190 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

МЕБЕЛ ЗА ДНЕВНА КОМПЛЕТ/ ПОЕДИНЕЧНО

Се продава мебел за дневна или за салон, поединечно или комплет, во о...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:51Регал

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Garnitura Гарнитура

Гарнитурата е во супер состојба комплет конструкција од масивно дрво


10.000 МКД
или предлог цена
14 авг 16:01Ukrasni Pernici / Jastuci , BABY Jastucinja

Dimenzija 40x40 Polnilo: Silikonsko lio Navlaka: 100% pamuk Za pog...


150 МКД
или предлог цена
14 авг 13:13Izrabotuvame prekrasni masi od masivno drvo

Imame na raspolaganje sekakov vid na drvo za izrabotka na masi so epo...


150 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

12 авг 20:39Regal Komoda Vitrina

Mnogu malku koristen bez ostetuvanja so lice od medijapan vo odlicna ...


200 €
или предлог цена
11 авг 23:00Панел за гардероба

Панел за гардероба нов на пакетот. Донесен од Австрија


25 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
35 €
11 авг 00:49Garnitura i Regal - Top

Prodavam garnitura i regal Garniturata e cista koza od Simpo Vranje....


350 €
или предлог цена
10 авг 20:52Herman Miller Eames Lounge Chair Replica

Dizajnerski Kozni Fotelji so Taburetki Izrabotena vo Crna Prirodna K...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Куманово

Дневна соба / Фотељи

10 авг 20:43Prodavam fotelja

Se prodava fotelja nova nekoristena Dimenzii: 90x100cm Broj za ...


60 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

09 авг 23:30Се продава тросед и две фотељи

Мебелот е од оригинално англиско производство. Полнет е со пердуви. ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
6.000 МКД
09 авг 09:32Krevet

Se prodava trosed so klik klak mehanizam za spustanje


6.000 МКД
или предлог цена
08 авг 07:36Елементи во одлична состојба

Работна маса, фиокар и тепих 3000денари Контакт: 078255753


3.000 МКД
или предлог цена
- 45 % Попуст
5.500 МКД
07 авг 13:00Ekokoza

Trosed ,dvosed i fotelja.Vo supe sostojba , samo trosedot se spusta k...


15.000 МКД
или предлог цена
07 авг 11:41Се продава поволно

Се продаваат поволно многу сочувани Јавување на телефон од 15 до 18 ...


15.000 МКД
или предлог цена
07 авг 10:24Komoda-Komodi 2200d DO 3500d

Prodavam TV Komodi za poveke info i dimenzii na viber 074 243 643 ...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 22:47Se prodava garnitura

Se prodava garnitura eko koza osteten tapacir


280 €
или предлог цена
06 авг 09:402 Troseda 1 Dvosed

Mnogu socuvani i sosema malku upotrebeni samo za 400€. Trosedive se ...


370 €
или предлог цена
04 авг 08:59Trosed, dvosed, bar...

Prodavam - komplet garnitura za sedenje trosed, dvosed, fotelja = ce...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 19:00Продавам аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура во одлична состојба. Димензија: 230х275 ...


25.000 МКД
или предлог цена
03 авг 11:45ГАРНИТУРА

Аголна гарнитура со фотеља, претапацирана добро сочувана.


100 €
или предлог цена
02 авг 12:44TROSED I DVE FOTELJI

ITNO prodavam trosed i dve fotelji, se ravlacat za spienje, vo mnogu ...


1 МКД
или предлог цена
02 авг 08:44Garnitura trosed dvosed fotelja

Garnitura trosed dvosed fotelja taburetka Socuvani Masicka gratis...


1 €
или предлог цена
31 јул 14:47Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
31 јул 10:23MEBEL

Se prodava komplet mebel od trosoben stan: dnevna soba i hodnik. Pov...


По Договор
или предлог цена
30 јул 09:38garnitura

prodavam garnitura trosed,dvosed i fotelja. trosedot se spusta za sp...


15.000 МКД
или предлог цена
29 јул 00:392 kauci se prodavaat 160 eur.

socuvani malku upotrebeni kauci,so mnogu prigodna cena info mob. 071...


160 €
или предлог цена
27 јул 13:54Prodavam komplet garnituri so stolche za rabotna masa

Prodavam dve fotelji, trosed i stolche za rabotna masa. Cena 7000 d...


7.000 МКД
или предлог цена
25 јул 10:20Tepih

Tepih


30 €
или предлог цена
24 јул 01:58Продавам КАУЧ - добро сочуван

Продавам кауч - добро сочуван. Каучот можете да го видите после 17ч ...


1 €
или предлог цена
20 јул 08:49Masi

Prodavam masi , klub masi Mnogu malku koristeni , (utnata mi e bojat...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

17 јул 12:26Agolna garnitura

140x170 Agolna garnitura , od vodotporen stof Koristena 6meseci Vo ...


1 МКД
или предлог цена
16 јул 22:55Komodi i masa

Dnevna soba so trpezariska masa i stolici,garnitura,masicka,termo


1 €
или предлог цена
16 јул 18:27Komoda

Za povece informacii javete se na broj: 070565305 070565305 0705...


8.000 МКД
или предлог цена
11 јул 13:56Garnitura so masa-Jugoexport Stil

Se prodava agolna garnitura so masa dva troseda, taburetka i masa J...


32.500 МКД
или предлог цена
06 јул 17:57Nogarki za masi

*Izrabotka na nogarki za masi *Izrabotka na elementi za mebel * Dos...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

01 јул 18:55Nogarki za masi

*Izrabotka na nogarki za masi *Izrabotka na elementi za mebel * Dos...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

01 јул 18:55TV I AUDIO KOMODA

MALKO OSTETENA NA EDNATA STRANA,KORISTENA 2 GODINI


1.000 МКД
или предлог цена
28 јун 07:34Plakar

Se prodava plakar 50 e gi ima site dodatoci


50 €
или предлог цена
26 јун 14:12Kozna garnitura

Se prodava kozna garnitura: dva trosedi, eden dvosed, taburetka...


650 €
или предлог цена
14 јун 13:51Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам