Куманово
                   
2872 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 308 GT LINE EXTRA

VNESENA OD SVAJCARIA SEGA U AVGUST 2022 AVTO IMA SVE OPREMA FULL GT L...


15.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.990 €
Куманово

Автомобили

20 авг 14:56Промовирано

Peugeot Expert 2.0Hdi 120ks Klima Swiss Staklo

Peugeot Expert 2.0Hdi 2008/09god, 88kw/120ks najdobri i mnogu pogoden...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 сеп 09:30Промовирано

PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 2012/13

PEUGEOT 208 1.6 e-HDI 92 KS Proizvodstvo 2012/13 Godina pominati: 1...


7.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:03Промовирано

SEAT ALTEA 2.0 FR TDI 2006g

kolata e registrirana cela god alufelgi dva kluca raboti mnogu dobro ...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:30RENAULT MODUS 1.5 DIZEL 2007g

Kolata e reg cela god vo perfektna sostojba mala potrošuvačka klima d...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:30OPEL CORSA 1.3 CDTI DIZEL 2006g

Kolata e 1.3 Dizel 2006g na lanec motor klima raboti mnogu dobro aluf...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:30Reno 19 dobro 800e

95 godina 1721cm3 54kw A tes plin registrirano do noemvri Dobri ...


800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:13Delovi za Mercedes Ml w164

Delovi za Mercedes Ml w164 U sekoje vreme delovi so Garancia


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:58Delovi za Mercedes S clasa w221

Delovi za Mercedes S clasa w221 Od evropski koli Vo sekoje vreme ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:57Mazda 3/1.6hdi 110kc 2010/2011god.

Voziloto e reg.do 02.04.2023god.so zelen karton. Napraven servis: S...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:39СЕ ПРОДАВА RENAULT THALIA

Се продава Renault Thalia Возилото има атестирана влечна кука. Бро...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:34MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G REGISTRIRA

MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G MENJAC ELEGANCE M...


4.444 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:28BMW E46 320D 136KS

Kolata e vo ekstra sostojba servisirana so dokument registracija cela...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Куманово

Автомобили

Вчера 21:59WV GOLF 4 1.4-16V ZA DELOVI

se prodava samo za delovi motor moze dase proba ne izvaden za inf...


111 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:48Audi A6 2.7 TDI '09 redesing Z.karton

Audi A6 2.7 TDI 2009 god redesing. Motor na lance najdobriot i najek...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:29Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf vo odlicna sostojba turbo benzin 1.4 motor 6 + R so n...


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:54Alfa Romeo 147 , 1.9jtd

Alfa Romeo 1.9 jtd Klima dvozonska , centralno zaklucivanje , podiza...


2.800 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.250 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:50AUDI

Audi 1.9 116 ks vozeno domakinski raboti perfektno inf. na 076 432 7...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:29Mercedes C220

Mercedes c220 vo odlicna sostojba so ful oprema dvozonska klima pomin...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:29Mitsubishi Lancer 1.5 benzin/plin

Se prodava Mitsubishi Lancer 1.5 benzin/plin so motor na lance, pred...


2.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:17Fiat grande punto 1.4 16v

Prodavam fiat grande punto uvezeno pred 2god od Svajcarija vo odlicna...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:12BMW 320D 150ks

Prodavam bmw e46 320d vo odlicna soatojba reg cel god.


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:12SEAT IBIZA 1.2 TDI 2011GOD.

SEAT IBIZA ST 1.2 TDI 2011G. EURO 5 -KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA ...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:30Mercedes CLK 220 CDI

Kolata e bukvalno kako nova, mnogu cuvana ! Zamena samo za pomala k...


6.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:48CLK 220 CDI

Mercedes CLK 220 CDI Elegance Automatic FULL OPREMA ZA TAA GOD. ...


6.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:48Citroen C5 exclusive 2.2 hdi

Se prodava citroen c5 so najfull oprema exclusive model,vo extra sost...


2.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 17:32SEAT LEON ECOMOTIVE

SEAT LEON 1.6 DIESEL ECOMOTIVE MODEL NAPRAVEN GOLEM SERVIS 77KW /...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:31  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 207 1.6 HDI 66KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 210 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:27PEUGEOT 308 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZBO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:27PICASSO AVTOMATIK 1.6 DIZEL 68KW NAVIGACIJA 2013 god 2013

SE PRODAVA CITROEN C3 PICASSO 1.6 DIZEL 68 KW ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.200 €
Куманово

Автомобили

Вчера 17:21PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 2012/13

PEUGEOT 208 1.6 e-HDI 92 KS Proizvodstvo 2012/13 Godina pominati: 1...


7.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:03RENO MEGAN 1.6 REG.ISPRAVAN ODLICAN..

RENO MEGAN CUPE 1.6 REG.ISPRAVANO VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA MOTOR MEN...


749 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:45  НОВ ОГЛАС

HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks ""NOV UVOZ CH""

продава ..HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140ks ..GODINA-- 2008 ..KM-- 233000...


4.599 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 16:43HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks ""NOV UVOZ CH""

..HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140ks ..GODINA-- 2006 ..KM-- 191000 So Servi...


4.399 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.499 €
Куманово

Автомобили

Вчера 16:43HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks ""NOV UVOZ CH""

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140ks ..GODINA-- 2007 ..KM-- 233000 So Servisn...


4.599 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 16:43GOLF 4 1.9 TDI 110 ks

Prodavam golf 4 1.9 TDI 110ks 99godina Ispravno sve Napraven mu e ...


2.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:34  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 70KW NAJNOV UVOZ

GODINA 2010-TA KILOMETRAZA 161 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA PO VAS ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:30VW TOURAN 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ

GODINA 2006-TA KILOMETRAZA 220 000 KM. ORIGINAL MOZE PROVERKA VAS IZ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:30Bmw e60 520i

Se prodava bmw e60 520i 2004 reg cela godina so atest plin za povekje...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:09  НОВ ОГЛАС

Bmw e46 318i

Se prodava bmw e46 318i atest plin so garancija 2 godini atest folii ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:01  НОВ ОГЛАС

BMW 530 F10

Se prodava BMW 530 F10 2010 god Kolata e vo odlicna sostojba bez de...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
16.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 15:57Audi A8 4.2Tdi 351ks Quattro Staklo Novo

Audi a8 4.2Tdi 258kw/351ks quattro so najdobriot i najpogoden Audi di...


22.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:26Fiat Scudo 2.0Mjet 120ks Novo Staklo

PRODAVAM FIAT SCUDO KOMBE 2.0 MJET 88KW/120KS 2008 GOD SO NAJEKONOMIC...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:26Страна 1 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам