1108 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-...


4.800 €
или предлог цена
28 сеп 16:45Промовирано

Audi a4

Se prodava audi a4 registrirano do 12mesec napraveno golem srvis, ...


8.700 €
или предлог цена
22 сеп 09:45Промовирано

vw Touareg V6 3.0 TDI 245 ks 2012 god

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS GREACI NA SEDISTA EL NA SEDISTA NAVIGA...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET

Prodavam Fiat grande punto 1.3 multijet vo odlicna sostojba. Registir...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 22:31Bmw 525 d_#///_ful_oprema 2005 ###

Prodavam bmw socuvano domakinsko vozilo perfekten motor i menuvac _fu...


5.500 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
6.300 €
Вчера 22:30Ford Ka 1.3 benzin#klimata aktivna ***

Prodavam Ford ka 1.3 benzin#klimata aktivna Cena po dogovor za podeta...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 22:29Mercedes e 220 dizel ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.200 €
или предлог цена
Вчера 22:28Fiat punto 1.2 benzin* Klima aktivna ***

Za podetalni inf_078_408_486....


1.700 €
или предлог цена
Вчера 22:26Bmw 525 d ful oprema /reg. do 9/2023 g. #

Komplet servisirano _4/novi gumi... Za podetalni inf javete se na 078...


5.500 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
6.300 €
Вчера 22:25Vw Volkswagen Golf 4 1.9 tdi 99g_66kw reg do 6 mesec 2023g /

Za podetalni inf javete se na 078.408.486 Cena po dogovor......


2.200 €
или предлог цена
Вчера 22:24Mercedes A 170 CDI #_Avangard / Klima _ Avtomatik ###

Prodavam Mercedes a 170 cdi avtomatik * * ** _4 # _Novi gumi _# za po...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 22:18Fiat punto 1.2 benzin* Klima aktivna #

Za podetalni inf javete se na 078.408.486 cenata e fiksna 078_408_486...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 22:17Ford Focus 1.8 Tdci

Se prodava Ford Focus 2007 god 1.8 tdci 85kw so pominati 244 000 km (...


3.750 €
или предлог цена
Вчера 21:22bmw 530 desna strana

kolata e donesena so vozenje nema nikakva mana povekje inf na tel 071...


2.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 €
Вчера 19:25Mitsubishi

kolata e vo odlicna sostojba vtor gazda redovno servisirana benzin/pl...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 19:25Ford Mondeo 2.0

kolata e vo odlicna sostojba Tel:070-762-917 Tel:070-762-917 Tel:0...


4.950 €
или предлог цена
Вчера 19:25Daihatsu rocky 2.8turbo diesel 4x4

2.8 turbo diesel , skoro novi off road gumi ,podvozje podignato, regi...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 18:45BMW E46 316i TOURING 2005

Odlicna sostojba. Raboti sekoe kopce. Perfektna sostojba(osven kozme...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 18:19MERCEDES GL 350 CDI 4x4 157 KW Automatik

Cena : 18.000€ MERCEDES GL 350 CDI 4x4 157 KW Automatik MARKA: MERC...


18.000 €
или предлог цена
Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 17:00Se prodava fiat fiorino

Se prodava fiat fiorino vo odlicna sostojba ! Za podetalni info na t...


5.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 €
Вчера 16:52Citroen C3 1.4 HDi 50 KW 2010 Godina

Cena : 5.700€ Citroen C3 1.4 HDi 50 KW 2010 Godina MARKA: CITROEN ...


5.700 €
или предлог цена
Вчера 16:34  НОВ ОГЛАС

Citroen c3 2017 opremem so dvojni komandi za avtoskola

Citroen c3 1.6 55 kw 2017 god 145.000km Opremen so dvoni komandi za ...


9.100 €
или предлог цена
Вчера 16:08MERCEDES C 350 CDI 4 MATIC

MERCEDES C350 CDI 4 MATIC 2010/2009 245000km KOLATA E EDINSTVENA VO...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 16:08Prodavam opel antara kupena vo mk prv sopstvenik

Opel antara 2.2 163ks 6 brzini ekstra sostojba moze da se vidi vo sek...


14.500 €
или предлог цена
Вчера 15:50Mercedes A180cdi

Full oprema novi gumi navi led panorama kozha


13.800 €
или предлог цена
Вчера 14:59Prodavam Mercedes A 180

Prodavam Mercedez-benz A 180, prv gazda i kolata e kupena od salonot...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:44FIAT IDEA 1.3 MULTIJET EXTRA ECONOMICNO NOVO

Se prodava odlicno ekonomicno vozilo za po grad i za pocetnici. Vozil...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:07Vw Passat B6 1.9 TDI 77kw

Passat 1.9 TDI 2007god Reg do 26.04.2023god Kompletno servisiran ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:03  НОВ ОГЛАС

Golf 6 1.6TDI 2010 105ks

Kolata e regestrirana cela godina do 24.08.2023 Od oprema parking se...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 13:02Продавам екстра уникатно и зачувано Mini One S

Се продава Mini cooper S 1.4 бензин, уникатен дизајн, 2008 година. Ор...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Вчера 13:00AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2015 Godina

Cena : 19.500€ AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2015 Godina MARKA: AUDI MOD...


19.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00vw Touareg V6 3.0 TDI 245 ks 2012 god

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS GREACI NA SEDISTA EL NA SEDISTA NAVIGA...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00AUDI A4 S line 2.0 TDI 88 KW 2012 Godina

Cena : 13.500€ AUDI A4 S line 2.0 TDI 88 KW 2012 Godina MARKA: AUDI...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00AUDI A5 3.0 TDI 176 KW QUATTRO AUTOMATIC 2010 Godina

Cena : 13.500€ AUDI A5 3.0 TDI 176 KW QUATTRO AUTOMATIC 2010 Godi...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00VW PASSAT CC 2.0 TDI 125 KW 2012 Godina

Cena : 14.000€ VW PASSAT CC 2.0 TDI 125 KW 2012 Godina MARKA: VOLKS...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Opel astra j 1.7 cdti 81kw 2010g.

Kolata e kako nova i poseduva ful oprema. Plateni se site davacki do ...


11 €
или предлог цена
Вчера 13:00Bmw 530d

Bmw 530d info 077924440 vase


7.000 €
или предлог цена
Вчера 12:41BMW E39 525 TDS 1997

BMW E39 525 TDS 1997 FULL OPREMA MOTOR MENJAC TOP SOSTOJBA SERVISIR...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 12:22FIAT BRAVO 1.6i 16V 99

REGISTRIRANO DO 9 MESEC 2023 GODINA SERVISIRANO STEGNATO AL BANDAZI ...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Вчера 12:22PEUGEOT 207CC 1.6 2011 CABRIO 120.000KM

PEUGEOT 207CC 1.6i 2011 120.000KM REALNI REGISTRIRANO DO 9 MESEC 20...


5.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.555 €
Вчера 12:22MERCEDES W211 E220 CDI 2005 FULL OPREMA

MERCEDES W211 E220 CDI 2005 FULL OPREMA REGISTRIRAN DO 1 MESEC 2023...


4.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.800 €
Вчера 12:22Mercedes C220 CDI

Se prodava -Mercedes c220 CDI -2002 god W203 (105kw/143hp) -reg d...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:08Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам