Кичево
                   
98 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Thrustmaster T150 volan so force feedback

Се продава волан Thrustmaster T150 со Force Feedback (искрено подобра...


Денес 01:41i7-4790k(LGA1150) 4.00ghz

Se prodava procesorot vo perfektna sostojba nee overclockan nikogas(p...


08 авг 12:20Рам меморија

Се продава рам меморија 2*1 гигабајт ддр 2 на 800 MHz.


По Договор
или предлог цена
04 авг 00:07Lenovo ThinkPad e 14 vtora gen ko nov

Lenovo thinkpad 2021 godina 7 mesec ko nov ot shvajcarija 1 nedella k...


600 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
750 €
03 авг 11:57MacBook Pro (15 inch core i7)

MacBook Pro (15 inch core i7) late 2011 Zabeleska: bez baterija"


230 €
или предлог цена
31 јул 23:03Dva Fotokopira Canon IR2570Ci и IR3170C

*******Попуст од 4.000 ден.******* Canon IR 3170C со сортирка (никог...


17.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

31 јул 14:09Користени ЛапТоп-и *ЕФТИНО*

HP TouchSmart IQ816 All-in-One Web camera Display 25.5 inch (64.77 cm...


1.000 МКД
или предлог цена
31 јул 14:09Kompjuteri i3, i5, i7

******ПОПУСТ ОД 20% НА КОМПЛЕТНИ КОМПЈУТЕРИ или 30% СИТЕ плочи, CPU**...


7.000 МКД
или предлог цена
31 јул 14:08Мемории за Desktop DDR2 и DDR3 од 2 GB

******ПОПУСТ ОД 30% АКО СЕ КУПАТ СИТЕ МЕМОРИИ И ПРОЦЕСОРИ******* Мемо...


450 МКД
или предлог цена
31 јул 14:08Kupuvam graficka 4gb

Kupuvam graficka do 2500den ponudi na viber so slika po moznost


31 јул 13:46HP Elitebook mt42

Prodavam laptop HP Elitebook mt42 14inci Full HD procesor AMD PRO A8-...


130 €
или предлог цена
27 јул 11:01Lenovo T440s Ultrabook

Prodavam laptop Lenovo T440s so i7 Vpro procesor, 8gb ram, ssd 250gb,...


200 €
или предлог цена
27 јул 10:59Kompjuterska bezzicna tastatura

Bezzicna tastatura logitech nova


1.800 МКД
или предлог цена
27 јул 08:48Ispraven Desktop Kompjuter

Se prodava ispraven desktop kompjuter so slednite specifikacii: Pr...


3.000 МКД
или предлог цена
24 јул 15:57Se prodava rig so 3 karti

Evga 3090 FTW3 Evga 3080 XC3 Black non lhr Sapphire Nitro rx6700xt...


6.200 €
или предлог цена
19 јул 21:40Se prodava printer HP Laserjet 2100TN

Se prodava odlicno socuvan laserski printer HP Laserjet 2100tn so dop...


1.600 МКД
или предлог цена
18 јул 16:27adapteri za site modeli na llaptopi orginall 100%

orginalni adapteri za site llaptopi orginal ot shvajcarija lenovo del...


16 јул 10:21Откуп на ригови

Откупувам ригови 4GB - 300-400€ 8GB - 600-800€ Цената зависи од состо...


По Договор
или предлог цена
10 јул 15:54mobilen termalen printer POS

Novi termalni printeri 58mm povrzuvanje preku usb ili bluetooth. So b...


3.600 МКД
или предлог цена
Кичево

ПОС уреди

05 јул 15:244200mAh 18650 Li-Ion Rechargeable Battery

4200mAh 18650 Li-Ion Rechargeable Battery 250 den parce/copa


250 МКД
или предлог цена
05 јул 14:16RETRO ORIGINALI IGRICI ZA PC WINDOWS POG.OGLAS

PRODAVAM ORIGINALI ZA DESKTOP PERSONALEN KOMJUTER SO PAKOVKI NA CD ...


780 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
800 МКД
Кичево

Останато

01 јул 13:12Seatgate nadvoreshen hardisk nov 4tb

Seatgate nov hardisk nadvoreshen ot shvajcarija 4tb


100 €
или предлог цена
Кичево

Останато

30 јун 16:53Gaming Konfiguracija (Full Oprema)

Intel i5-10400F 2.9 GHz up to 4.3 GHz Monitor Asus 165Hz ASUS P...


1.100 €
или предлог цена
29 јун 11:07desktop i7 4790 16gb ram

prodavam desktop konfiguracija: procesor : i7 4790 4core 8threads m...


14.000 МКД
или предлог цена
29 јун 00:41Kingston Hyperx 8gb 3000mhz ddr4 ram

Prodavam 8gb ram so preostanata garancija uste 3 godini si raboti bez...


1.900 МКД
или предлог цена
22 јун 19:23Се продава GF9500GT 1024MB DDR2 128B CRT DVI HDMI

Grafickata e postara no vo ispravna sostojba Broj: 078-430-481 Cena...


09 јун 08:38Rigovi 4GB

Prodavam Rigovi ili samo gpu: - 8x XFX RX 580 4GB - 5x RX 580 Nitro 4...


По Договор
или предлог цена
01 јун 20:04Toneri za Xerox vo boja

Неотворени, види слики! Цената е за сите ако се земат. Едните оригина...


31 мај 16:49HP LAP TOP 11 INCEN MINI / VIDI OGLAS SLIKI

SO NAJ FULL PAKOVANJE PRODAVAM MINI LAP TOP HP SPREMEN ZA RABOTA SO...


7.800 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
8.500 МКД
28 мај 23:03Nova maticna Asrock h81 so nov procesor i ram memorija

Nova Mining Maticna Asrock H81 pro Btc Kombo.


9.000 МКД
или предлог цена
27 мај 23:25Nova Asrock h81 Pro Btc so nov procesor i ram memorija

Se prodava nova nekoristena maticna Asrock h81 pro btc kombo.


9.000 МКД
или предлог цена
27 мај 23:25Formatiranje i instalacija na Windows: Desktop, Laptop.

...


400 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

25 мај 16:11Lenovo laptop

Se prodava poloven Lenovo laptop Windows 10pro. Laptopot e odlichno s...


15.000 МКД
или предлог цена
25 мај 10:221x ETHEREUM RIG 8gb 2xETC RIG 4gb

Се продаваат 3 ригови 1х 182mhs риг со 6 карти за Ethereum со: 3...


4.499 €
или предлог цена
21 мај 21:52Se prodavaat LGA 775 procesori

se prodavaat 3 procesori ispravni pentium d 925 3.0ghz celeron 43...


16 мај 17:33Se prodava odlicno socuvan

Dobro socuvan drzi baterija i nema nikakov defekt


5.000 МКД
или предлог цена
04 мај 09:58Helium Lora Fiberglass Antena 5.8 dBi | 8 dBi

Helium Lora Fiberglass Antena 5.8 dBi: 3300 MKD Helium Lora Fibergla...


3.300 МКД
или предлог цена
02 мај 14:32Kompjuteri(koristeni)

Prodavam povise od 10 parcinja PC i LG monitori so se kabina . GI pr...


100 €
или предлог цена
24 апр 20:29Laptopi,ekrani I drugo se davaat komlet od servis pog.sliki

Laptop poveke se prodavaat za delovi / 1 HP 2133 metalen celosno otpo...


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 МКД
20 апр 22:00Mining Rig 4x MSI RX480 8GB Server Case

Продавам риг со 4х RX480 8GB во серверска кутија со Antminer вентилат...


2.500 €
или предлог цена
20 апр 14:49Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам