12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuteri i3, i5, i7

******ПОПУСТ ОД 20% НА КОМПЛЕТНИ КОМПЈУТЕРИ или 30% СИТЕ плочи, CPU**...


7.000 МКД
или предлог цена
31 јул 14:08Мемории за Desktop DDR2 и DDR3 од 2 GB

******ПОПУСТ ОД 30% АКО СЕ КУПАТ СИТЕ МЕМОРИИ И ПРОЦЕСОРИ******* Мемо...


450 МКД
или предлог цена
31 јул 14:08Ispraven Desktop Kompjuter

Se prodava ispraven desktop kompjuter so slednite specifikacii: Pr...


3.000 МКД
или предлог цена
24 јул 15:57desktop i7 4790 16gb ram

prodavam desktop konfiguracija: procesor : i7 4790 4core 8threads m...


14.000 МКД
или предлог цена
29 јун 00:41Kompjuteri(koristeni)

Prodavam povise od 10 parcinja PC i LG monitori so se kabina . GI pr...


100 €
или предлог цена
24 апр 20:29Dell intel Pentium Dual CPU

super za administracija


2.500 МКД
или предлог цена
29 дек 11:41компјутер спремен за онлајн настава

персонален компјутер 2 режачи 2- монитори глушец камера таст...


100 €
или предлог цена
13 ное 09:47Personalen Kompjuter+Monitor

Personalen Gamer Kompjuter + Monitor 21 incen. Koristen samo za rab...


14.000 МКД
или предлог цена
15 мар 20:39Se prodava PC

Dobro socuvan.


6.500 МКД
или предлог цена
25 фев 10:19Komplet desktop kompjuter i biro - EFTINO

Se prodava komplet desktop kompjuter + biro / Delux PC / 500gb HDD /...


6.000 МКД
или предлог цена
11 апр 12:41Prodavam poloven kompjuter

Se prodava poloven kompjuter so mal nedostatok od kukisteto.inaku kom...


1 €
или предлог цена
24 сеп 10:15se prodava kompiuter vo perfektna sostojba

se prodava kompijuter vo odlicna sostojba ne mnogu koristen so tastat...


7.000 МКД
или предлог цена
06 јан 15:03Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам