Чаир
                           
470 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стан одма до паркот на Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 00:48Atraktiven stan

Se naoga odma do stadionot Sloga (Shkupi), sproti zeleniot pazar vo C...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 17:41  НОВ ОГЛАС

Prodavam stan komplet opremen

Prodavam komplet namesten stan vo naselba Cair na ul.Kemal Sejfula zg...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 15:56Се продава стан карши О.У. Васил Главинов

Се продава стан на одлична локација. Станот е со површона од 46 m2 с...


36.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
37.200 €
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan vo Skopje Sever od 60m2

ш.Џ053 - Се продава стан во Скопје Север од 60м2. Станот располага с...


47.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 12:47  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo Skopje Sever od 44m2

ш.Џ0052 - Се продава стан од 44м2 во Скопје Север. Станот располага ...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 12:04  НОВ ОГЛАС

Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan na 8/8kat so lift,kompletno renoviran ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 11:13Se izdava garsonjera kisela voda

Se izdava garsonjera kisela voda pozadi ekonomsko


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 11:05stan vo cair

Prodavam ili izdavam stan vo cair, dosoben prosiren komletno renovi...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:50Se iznajmuva stan vo topansko

Se iznajmuva sega renoviran stan vo topansko pole, na mnogu ubavo mir...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 08:08Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 6 sprat nova gradb...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 17:17PRODAVAM STAN VISOKO PRIZEMJE , IMA 2 GOLEMI DVORA

stanot e visoko prizemje mnogu dobri zgradi so parking mesta so d...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 16:13Se prodava garsonjera od 32m2 vo Cair

ш.Џ0051 - Се продава гарсоњера од 32м2 во Чаир. Гарсоњерата е на 2-р...


27.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 13:36Se prodava stan od 93m2 vo Cair

ш.Џ0050 - Се продава стан од 93м2. Станот е на приземје и располага ...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 13:15Се продава стан на Џон Кенеди

Станот е со површина од 53м2 + 6м2 подрум. Станот има две спални...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 12:46Se prodava stan od 109m2 vo Cair

ш.Џ0049 - Се продава стан од 109м2 во Чаир. Станот е 101м2 + 5м2 тер...


110.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 12:26Se prodava stan od 72m2 vo Topansko Pole

ш.Џ0048 - Се продава стан во Топанско поле од 72м2. Станот е на приз...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 12:09Se prodava stan od 68m2 vo Topansko Pole

ш.Џ0047Се продава стан од 68м2 во Топанско Поле. Станот е на 5ти спр...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 11:47Se izdava stan od 57m2 so dve spalni sobi

ш.Џ0046-Се издава стан од 57м2 со две спални соби во Чаир. Станот е ...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јун 10:23PRODAVAM STAN NISKO PRIZEMJE SO MALCE DVOR

STANOT E KOMPLET SO MEBEL KUINA NOVA SO SITE ELEMENTI VGRADENI ST...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 јун 17:16СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ЧАИР

ВО ЧАИР КАРШИ ОУ.ПЕНКО СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 74М2 СО 3 БАЛКОНИ И...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 јун 14:37Се продава стан во Чаир

Се продава стан во населба Чаир, веднаш до маркетот Vero, станот е на...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 јун 10:53Se izdava namesten stan sproti Balkan University Intrnationa

Vo Topansko pole se izdava kompletno namesten stan za podolg vremensk...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 јун 19:20Se izdava Stan vo Cair

Stanot e na 10 sprat vo blizina na ginekoloskata bolnica vo Cair. za...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 јун 12:58Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.zgradata e vo ...


6 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
9 €
Чаир / Скопје

Станови

24 јун 16:03Се продава реновиран стан од 125м2 во Чаир

Ш.УА2 Се продава реновиран стан од 125м2 во населба Чаир. Станот рас...


125.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јун 14:06Се продава реновиран стан од 69м2 во Чаир

Ш.УА1 Се продава реновиран стан од 69м2 во населба Чаир. Станот расп...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јун 13:57Нов стан спроти East Gate mall, 65m2

Се продава нов стан од 65м2 спроти East Gate mall (сајмиште) Вселив ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јун 08:15Se prodava stan vo Topansko pole od 75m2

ш.Џ0045Се продава стан од 75м2 во Топанско поле. Станот располага со...


66.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јун 18:23Se prodava stan vo Topansko pole od 90m2

ш.Џ0044Се продава стан од 90м2 во Топанско поле. Станот располага со...


76.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јун 18:17Se prodava stan vo Cair 60m2

ш.Џ0043Се продава стан во Чаир од 60м2. Станот располага со дневна с...


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јун 17:47STAN VO CAIR

Se prodava stan vo Cair vo odlicna sostojba vo zgradata na Vero od 13...


156.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јун 09:22Duplex stan vo topansko pole,700 € kvadrat

Se prodava duplex stan vo topansko pole so vkupna povrsina od 120 kva...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јун 02:50Продавам стан во Топанско поле

Продавам стан во Топанско Поле. Можна замена за соодветен во Аеродром.


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јун 23:12Stan 90m2 + garaza 27m2

Se prodava stan 90m2 na 8 kat vo Cair + garaza od 27 m2. Stanot ima d...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јун 22:34Se prodava stan vo Topansko pole od 72m2

ш.Џ0038Се продава стан во Топанско поле од 72м2. Станот располага со...


64.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јун 19:52Se prodava stan vo Cair od 46m2

ш.Џ0037е продава стан на одлична локација. Станот е со површина од 4...


38.200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јун 19:40Ednosoben stan

Ednosoben stan vo Cair vo odlicna lokacija, pozadi anhoch (Komodita) ...


37.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јун 16:10SE PRODAVA NOV GOTOV STAN VO CAIR 54m2

Se prodava stan od 54m2, so dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i k...


1.150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 јун 11:01Se prodava stan vo Cair Shitet banes ne Çair Qair Чаир

se prodava stan vo Cair na 2 sprat vednas do dzamijata stanot e reno...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 јун 09:19Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам