Чаир
                           
450 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shitet banesë në Çair-Shkup

Shitet banesë në lagjen Çair-Shkup. Sipërfaqja 82.91 m2, 2 dhoma gju...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 14:21Промовирано

Se izdava stan vo Cair, kompletno opremen

Se izdava stan vo Cair 53m2 Kompletno opremen i vednas vseliv Relat...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se izdava kompletno namesten renoviran stan

Se izdava stan na ul.Dzon Kenedi sproti ucilisteto Cvetan Dimov.Ima k...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 15:29Shitet banesë në Çair-Shkup

Shitet banesë në lagjen Çair-Shkup. Sipërfaqja 82.91 m2, 2 dhoma gju...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 14:21Se izdava garsonjera kisela voda

Se izdava garsonjera kisela voda pozadi ekonomsko


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:20Se izdava stan vo topansko pole

Се издава реновиран стан во топанско поле - чаир За подетални инфор...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo Cair, kompletno opremen

Se izdava stan vo Cair 53m2 Kompletno opremen i vednas vseliv Relat...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Ednosoben stan

Ednosoben stan vo Cair vo odlicna lokacija, pozadi anhoch (Komodita) ...


34.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 10:28Namesten Luksuzen stan vo Dzon Kenedi - Cair

Se prodava kompletno luksuzno namesten stan vo Dzon Kenedi bulevardot...


63.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 01:06  НОВ ОГЛАС

Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 6 sprat nova gradb...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 15:22Se izdava namesten stan sproti Balkan University Intrnationa

Vo Topansko pole se izdava kompletno namesten stan, so klima ured mas...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 14:18Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan na 8/8kat so lift,kompletno renoviran ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:04Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.zgradata e vo ...


46.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:42Se prodava stan vo Cair Shitet banes ne Çair Qair Чаир

se prodava stan vo Cair na 2 sprat vednas do dzamijata stanot e reno...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 08:23Се продава стан во Чаир, блиску до Центарот на Скопје

Се продава релативно нов стан во Чаир, многу блиску до центарот на Ск...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 08:17Duplex stan vo topansko pole,700 € kvadrat

Se prodava duplex stan vo topansko pole so vkupna povrsina od 120 kva...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 23:52Se prodava stan vo Topansko

Se prodava stan 31.000 EUR vo Topansko - Ulica Blagoja Parovic Kont...


31.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 22:24Стан одма до паркот на Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 22:11Се продава стан во Чаир

Се продава стан во Чаир на убава локација,на ул.Џон Кенеди на приземј...


54.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 16:58Se izdava kompletno opremen stsn

Se izdava kompletno opremen i renoviran stan na ulica dzon kenedi nas...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 11:11Се продава стан во Чаир

Се продава стан во населба Чаир, веднаш до маркетот Vero, станот е на...


40.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 10:22Se izdava kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair

Se izdava kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair .Samo za fami...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 10:11STAN VO CAIR

Se prodava stan vo Cair vo odlicna sostojba vo zgradata na Vero od 13...


156.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 авг 21:50Se izdava stan

Stanot e polunamesten Vo odlicna lokacija vo skopje cair,vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 авг 14:19Baram investitor/prodavam stan vo chair

Baram investitor ili kupuvach na stan vo chair so mnogu dobra moznost...


777 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 авг 11:34Baram stan za kupuvanje. Kerkoj banese per te blere.

Baram stan za kupuvanje so tri ili cetri sobi. po moznost stanot da e...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 авг 08:40Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi

Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi vo kompleksot Kennedy Resid...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 авг 20:10Atraktiven stan

Se naoga odma do stadionot Sloga (Shkupi), sproti zeleniot pazar vo C...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 авг 19:52Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 авг 17:04Се издава комплетно наместен еднособен стан во нас. Чаир

Се издава комплетно наместен еднособен стан на најубавото место во на...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 авг 08:42Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair

Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair na 1-vi sprat b...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 авг 08:41Se izdava stan pod kirija

Se izdava namesten stan pod kirija , dvosoben so dobri uslovi za zive...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 авг 18:59Se izdava lux stan Kompleks Princ Cair 62m2

Se izdava kompletno namesten stan vo kompleks Princ Cair 62m2 Dobro ...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 авг 18:00Prodavam stan vo Cair

Shitet banes e renovume ne Cair rruga Vukovarska 15 , 86m2 dhe podrum...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 авг 14:59Stan pozadi poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2

Se prodava stan po dogovor Kaj poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2 ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 авг 22:51vo cair se izdava prazen stan

se izdava prazen stan od 55 metri kvadratni na podolg vremenski perio...


180 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 авг 08:29СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ЧАИР

ВО ЧАИР КАРШИ ОУ.ПЕНКО СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 74М2 СО 3 БАЛКОНИ И...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 авг 13:13Нов стан спроти East Gate mall, 65m2

Се продава нов стан од 65м2 спроти East Gate mall (сајмиште) Вселив ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 јул 16:42Duplex stan vo Topansko Pole 120m2

ш.Џ0015 * Се продава дуплекс стан од 120м2. Станот е реновиран 2022г...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 јул 11:28Stan 42m2 vo Cair

Ш.Џ0014Се продава еднособен Стан во Чаир. Станот поседува дневна, куј...


34.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 јул 11:25Stan 66m2 vo Topansko Pole

Ш.Џ0013 * Се продава стан од 66м2. Станот е на 5ти спрат од 8спрата...


61.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 јул 11:20Ekstra renoviran stan vo Topansko pole

Ш.Џ0012 * Се продава одличен комфорен стан на 8ми спрат со лифт. Комп...


55.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 јул 11:09Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам