20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Volkovo

Се продава плац во Волково Плацот се наоѓа на улица бр.100, спроти ст...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 17:31PLAC VO KATLANOVO EXTRA LOKACIJA

Se prodava plac vo Katlanovo na mesto vikano Gorni Ogragje, so golem...


18 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 10:48Niva vo K.Palanka

Povolno niva vo s.Psaca K.Palanka .Na mirno mesto i vo okolina veke s...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 17:51Se prodava plac vo Ilinden

Se prodava plac vo opatina kadino naselba ilinden Itno


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 13:00Se prodava niva na vlezot ot ajvatovci

Se prodava niva vo vlezot sello ajvatovci opshtina iliden 4018 metar ...


33 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 18:22Plac vo Gege, Dame Gruev, Gjorce Petrov

Se prodava plac od 1200m2, Placot e deliv na 3 parceli so 3 markici, ...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

03 авг 15:59Plac gradezen vo Kadino

Se prodava prazen plac vo s.Kadino. Cena po dogovor. Kontakt: 070 37...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

30 јун 11:37Se prodava plac 550 m2 vo butel 1 na posledna 8-ca

Se prodava plac na posledna 8-ca vo butel 1 vednas pozadi silosot , 5...


70 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

20 јун 12:42Plac vo novata planska naselba vo s.Rzanicino

Se prodava plac od 600 m.kvadratni vo najubavoto mesto vo novata plan...


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

14 апр 00:48Плац- до Аеродромот ,, СТЕНКОВЕЦ ,,

Плацот се наоѓа до Аеродромот ,Стенковец ,, на ПАТ . Се наоѓа на ...


15 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

07 фев 15:02SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE

Се продава градежно земјиште во Куманово во улица Османски Рид земјиш...


40 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

19 апр 11:55Prodazba na plac vo Topansko-Cair

Se prodava plac vo Topansko, placot e lociran na ul.Ferid Murati do o...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

05 авг 08:49Se prodava Plac može i zamena za kola

Placot e na 4 km od gradot i e pogoden za vikendica ima struja i buna...


13 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мај 19:13SE PRODAVA PLAC

Se prodava plac PARCELA BROJ - 1285/1 vo Kacanicki pat vednas nad asf...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мар 21:57ATRAKTIVEN PLAC -TOPANSKO POLE CAIR

ATRAKTIVEN PLAC -TOPANSKO POLE CAIR MEGU 2 UNIVERZITETI GLAVNA UL...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

11 ное 08:53Ekstra plac vo s.Zlokukjani

Se prodava plac vo s. Zlokukjani na ul Skupi vednas zad mebel Acevski...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мар 22:40PLAC VO BEL KAMEN 300 metri kvadratni

Placot e prenamenet za lesna industrija od plac za izgradba na objekt...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јан 18:39Градежно земијште

Се продава градежно / земјоделска парцела од 2561 м2 во Стопански Дво...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

02 дек 15:08PRODAVAM PLAC VO BEL KAMEN-

Se prodava plac vo Bel Kamen od 400m2 vo gradezen reon,na ul.Butelska...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

14 ное 17:25plac na super pozicija na slovenecka

so super pogled na skopje moze da se podeli na dva dela


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 10:46Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам