Кичево
                   
794 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голф 4

Се продава Голф 4, шестобрзинец, надворешно неугледен но машина во и...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 авг 11:42Промовирано

VW GOLF V 2.0 FSI BENZIN/PLIN

Se prodava Golf V 2.0 fsi benzin/plin 150hp Voziloto e socuvano bez ...


3.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:43Opel vektra c2.2 tng

Samo za ceniteli ednakvo na nova komplet servis lance zategaci ulje f...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:32Passat 20 TDI

Extra sostojba


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:25Passat B7

Extra sostojba servisiran fabricna kuka mn ubav


8.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:25Ford Focus dizel

Garaziran dobri gumi redovno servisiran potrosuvacka 5l na 100km socu...


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 17:25Pezo 206 1.4 benzin

Kolata e vo odlicna sostojba i bez dopolnitelni vlozuvanja -klima ...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:33Polo 1.4 benzin/plin dizna

Se prodava Polo 1.4 benzin/plin dizna so atest, registrirano, servisi...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Кичево

Автомобили

Денес 14:06Opel Astra G 1.6 16v

🟢Opel Astra G 1.6 16v Benzin🟢 ✅Registrirana cela godina✅ ✅Komplet...


1.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:06Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


19.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:08VW Golf 4 1.9 TDI

Se prodava VW Golf 4 1.9 TDI vo perfektetna sostojba. Voziloto ima...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:03Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba

Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba kompletno ispravno bez ...


750 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
850 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:35Mercedes c 200 Avantgarde

Mercedesot e vo odlicna sostojba. 2r gazda, redovno servisiran i dob...


8.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:15Mercedes c200 w202 na delovi

Mercedes c200 benzin plin na delovi. Motor menjat perfektni. Se sto v...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:55Bmw 316ti benzin-plin

Se prodava bmw 316ti benzin plin registrirano so zelen karton2004 god...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:35  НОВ ОГЛАС

Se prodava

Se prodava


600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:16FORD C-MAX 2.0 TDCI Automatic

2.0 tdci - 140 ps. 213.000 km. so servisna kniska 7 sedista uvezen...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:42BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:42Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,e...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:09Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:45Fiat Linea 1.4 Benzin/plin prv sopstvenik

Prodavam Fiat Linea 1.4 Benzin/plin - prv sopstvenik, kupena od avto ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:35Ford Focus

Se prodava Ford Focus 1.4 benzin plin atest dizna 2000 godina regist...


1.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:33Peugeot 206 1.4 HDI

Peugeot 206 1.4 HDI Full oprema 070526256


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:06AUDI A3 1.9 TDI DONESENA OD AUSTRIA

Audi a3 1.9 tdi 105 ps donesena od austria registrirana do 6 2023 ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:27ASTRA H 1.6 RABOTI NA METAN PLIN I BENZIN

### HITNO HITNO HITNO ### 👌 SE PRODAVA 👉 REDOK VAKOV MODEL ...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:30Ford Focus cmax 1.8 atest dizna plin 2007

Ekstra sostojba 1.8 atest dizna plin 2019 uvezena od svajcaria top so...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:26Dacia logan tovarno 1.4 benzin 88.000km

Perfect sostojba 1.4 benzin kupeno od mk 88.000 km proverka kade saka...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:26BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 авг 13:22Opel vectra 2.0 16v

Vo odlicna sostojba registrirana cela godina klima prozori na dugme c...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 авг 13:03Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 авг 12:19Opel vektra b 2.0 dti NA DELOVI

Se sto vi treba za opel vektra


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 авг 12:19Opel vektra b 2.0 benzin NA DELOVI

Opel vektra b benzin na delovi 2.0 136 ks


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 авг 12:19VW PASSAT 1.9TDI 90 PS

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOV...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 авг 12:09Sangyong 2.0d 140ks 2007g 4x4

Se prodava menuva Sangyong kuron 2.0d 104kw 140ks 4x4 2008/07 g ful...


6.199 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 авг 11:20Prodavam Renault Megane 3

Prodavam Renault Megane 3, 2009 godina, 1.5 dizel, 105 ks vo odlicna...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
Кичево

Автомобили

13 авг 11:13Opel Ascona

Prodavam opel ascona 2.0i 115 ks godina 1986 vo mnogu dobra sostojba ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 авг 10:03Ford focus

FORD FOKUS 1 6 BEN SO KLIMA MOZE ZAMENA ZA POMALOOO VOZILOOO


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 авг 08:41Opel antara 2.0d 150ks 4x4 2008g

Se prodava opel antara 2.0dizel 150ks 2008g 4x4 164.000km realni novi...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 авг 19:54BMW 530 Uvoz od Ch

BMW 525 karavan modell 530 klima abs airbag atest foli uvezena o...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 авг 19:33Ford Fiesta 1.3 Benzin-Plin Atest

Kolata e servisirana,vo perfektna sostojba,moze da se proba vo sekoe ...


600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 авг 15:21BMW X4 kako nova 20D XDrive ot

Bmw X4 20d 4x4 M-Sportpaket vnatre i nadvor so mnogu oprema individua...


22.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.000 €
Кичево

Автомобили

12 авг 14:03Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам