24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gaming pc 3800x GTX 970

Se prodava konfiguracija so slednive komponenti: CPU: AMD Ryzen 7 38...


40.000 МКД
или предлог цена
11 авг 09:21Десктоп компјутер (комплет или посебно)

Се продава половен десктоп компјутер во одлична состојба со следни сп...


1 МКД
или предлог цена
07 авг 18:45Dell G5 Desktop i7 1070F,Hdd NVMe M.2 1Tb,16Gb DDR4

Se prodava Dell G5 Desktop i7 1070F,Hdd NVMe M.2 1Tb,16Gb DDR4.,Licen...


25.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
26.000 МКД
31 јул 23:55Се продава комплет компјутер

Се продава комплет компјутер со нов монитор(Филипс) 22 инчи ,тастату...


5.000 МКД
или предлог цена
21 јул 17:13Kompjuter

Prodavam kompjuter mnogu dobro socuvan so 2 monitora sostojbata e dob...


3.000 МКД
или предлог цена
06 јул 10:36AMC Gamer

Prodavam Amc Gamer Desctop fullnpack. Koristen za graficki dizajn i ...


220 €
или предлог цена
24 јун 15:16Гејмерски компјутер

Продавам гејмерски компјутер со спецификациите кои се на сликата. Со...


37.000 МКД
или предлог цена
28 апр 13:28Ryzen 5 3600 - Asus GTX 980 Gaming PC

Processor: Ryzen 5 3600 Graphics Card: Asus GTX 980 M2 ssd: Kingsto...


50.000 МКД
или предлог цена
18 апр 23:23GAMING PC konfiguracii po vas izbor gejming

Desktop konfiguraci Novi so garancija 12 do 24m sklopuvame so komp...


1 €
или предлог цена
31 мар 11:44Kompjuter

Se prodava kompjuter vo odlicna sostojba malku koristen Tel: 078 662...


8.000 МКД
или предлог цена
20 мар 14:02Full Desktop PC oprema

Se prodava Full Desktop PC oprema so kukiste, monitor, gluvce, testat...


85.000 МКД
или предлог цена
17 мар 17:36Simens Fujitsu Esprimo Q9000 extra Kompjuter

Mnogu malce koristen se vkupno mesec dena raboten bez grebnatinka i3 ...


6.500 МКД
или предлог цена
21 фев 21:56DELL Optilex 790SF

CPU i5-2400 WINDOWS 10 pro Licenciran RAM 8GB DDR3 SSD 120GB HDD ...


7.000 МКД
или предлог цена
28 авг 11:58Desktop PC i3 procesor

Се продава ПЦ, со лиценциран windows i3 procesor 4gb ram i 1TB HDD, ц...


6.000 МКД
или предлог цена
08 јун 14:48ПРОДАВАМ ЛЕНОВО Е93

Продавам оригинал десктоп комјутер Леново е93 со ХДД 1 ТБ и ssd 250 g...


600 €
или предлог цена
26 мар 14:11Kompjuter i monitor samsung 19"

KOMPJUTER I MONITOR 19" komplet so tastatura i zvucnici


5.000 МКД
или предлог цена
23 јан 20:48Kopmjuter-Kukiste

Prodavam kompjuter Perfekten za online casovi,gledanje filmovi i you...


4.000 МКД
или предлог цена
21 јан 14:25Kompjuter

Se prodava kompjuter kako nov,koristen malku.Ima i5 6400 2.7ghz proce...


11.000 МКД
или предлог цена
21 апр 05:58Kompjuter

Intel Pentium Dual-Core E5700 3.0GHz, Nvidia GeForce 8400GS,Kingston ...


7.000 МКД
или предлог цена
29 авг 15:50Kompjuter Desktop

Kompjuter Desktop vo odlicna sostojba intel procesor 2.4Ghz 1GB RAM...


5.500 МКД
или предлог цена
25 јун 13:47Dekstop kompjuter

Zaedno ao monitor gluvce tastatura wireless tp link i mouse pad. Spe...


6.000 МКД
или предлог цена
04 јун 19:51I3 3220 3.30 Ghz (Cela Konfiguracija)

I3 3220 3.30 Ghz 3MB Cash , VGA Asus nvidia Geforce GT 630 2GB DDR3, ...


9.500 МКД
или предлог цена
14 мар 21:40Kompjuter

prodavam kompjuter , Core 2 Quad 2,33 ghz 4 GB ram 500 gb hard ...


5.000 МКД
или предлог цена
03 ное 09:06Prodavam Hitno staticen kompjuter

Prodavam hitno staticen kompjuter za 6000 denari so monitor. Kompjute...


6.000 €
или предлог цена
06 авг 11:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам