1028 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE - 10..MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE NAVI - 160000 KM GARANCIJA ...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 09:40Промовирано

NOV Audi A6 2018 S Line Quattro - 300 KONJA AWD

Nova Audi A6 S Line Quattro full oprema AWD. Voziloto ima 300 konj...


42.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
44.000 €
26 ное 14:30Промовирано

Се продава BMW 318D 2006г

Колата е во одлична состојба, возена најмногу на отворено. Во цената...


5.900 €
или предлог цена
25 ное 15:45Промовирано

BMW E83 X3 2.0D X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


6.800 €
или предлог цена
Денес 19:46Delovi za Audi A5, 2013 Redizajn, kupe(2 vrati)

Prodavam Sekakvi Delovi za Audi A5, 2.0 TDI , 2013 god, kupe.


1 €
или предлог цена
Денес 18:30Mini Cooper

Se prodava Mini Cooper vo odlicna sostojba komplet oprema sve funktio...


3.500 €
или предлог цена
Денес 18:16Chrysler Pt Cruiser 2.2 CRD Limited Redizajn

*** Servisirano Vo Odlicna Sostojba *** *** 2200 cc Mercedes Motor 1...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:52BMW 320d

Се продава BMW 320d 2000 година 136 коњски сили во одлична состојба. ...


2.100 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.500 €
Денес 17:24Mazda 5 2.0D 2010god 7 sedista

Prodavam Mazda 5 2.0 diesel 2010god Kolata e vo odlicna sostojba redo...


6.300 €
или предлог цена
Денес 17:02Rezervno trkalo

Se prodava rezervna guma Inf na tel 075 43 22 33


1 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 МКД
Денес 16:59Fiat grande 12ben plin

Fiat grande 12 ben plin 2008god so ful oprema napraveni servisi klima...


2.999 €
или предлог цена
Денес 16:44DACIA SANDERO 2015

Se prodava dacia sandero 2015god 1.2 benzin neuvezena so realni 148 0...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:25VW GOLF MACH 77kw105ps 2012

Golfot e dojden so vozenje od Germany Plateni se site davacki do r...


9.500 €
или предлог цена
Денес 16:11  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E 220 ELEGANCE 2011

Mercedesot e dojden od Germany so vozenje Plateni se site davacki ...


14.800 €
или предлог цена
Денес 15:53  НОВ ОГЛАС

TOYOTA AYGO(C1, 107)ORGINALNI(4x100 R15) BANDAZI SO RATKAPNI

SE PRODAVAAT ODLICNI BEZ GREPKA 4 ORGINALNI CELICNI BANDAZI(4x100, 4....


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Денес 15:29Opel astra g 17dtl

Prodavam opel astra g 17dtl vo odlicna sostojba. Napraven kompleten s...


1.800 €
или предлог цена
Денес 15:27  НОВ ОГЛАС

Peugeot 307 2003 2.0 HDI

Peugeot 307 2003 2.0 HDI 66 kw 90 ks Servisirano redovno Plus 4 novi...


2.200 €
или предлог цена
Денес 15:15VW GOLF 5 variant 2007g 1.9tdi 77kw 105ks

Se prodava odlicen golf 5 1.9 tdi 77 kw 105ks 2007g Mnogu zacuvan i...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.300 €
Денес 15:14PEUGEOT 306 XR

kolata e vo dobra sostojba malo gradsko kolice motor 1.4 naprave...


750 €
или предлог цена
Денес 14:46Fiat Stilo 1.9

Se prodava Fiat Stilo 1.9 Dobro socuvano


2.100 €
или предлог цена
Денес 14:36RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIX LUX HST*****NOV******

Se prodva RANGE ROVER EVOQUE HSE DYNAMIX LUX TD4 2.2/150ks (4x4) so p...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:04TOURAN HIGHLINE 2.0TDI DSG 7sedista 2013god

Prodavam VW Touran Highline 2.0TDI 2013god Voziloto e vo perfektna s...


9.600 €
или предлог цена
Денес 14:02BMW 525 d Facelift

Istecena registracija


2.250 €
или предлог цена
Денес 13:47Ford fiesta 1.2

Ford fiesta registrirana tel samo 077936490 OK


500 €
или предлог цена
Денес 13:33  НОВ ОГЛАС

VW Sharan 2.0 dizel 2007

Se prodava vw sharan 2007 so stranski moze da se carini Tempomat K...


3.500 €
или предлог цена
Денес 13:21  НОВ ОГЛАС

Se prodava Mercedes Ml 270

Se prodava Ml 270 inspiration,posledna serija od ovoj model,proizvede...


6.600 €
или предлог цена
Денес 13:10GOLF 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks Extra sostojba

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kol...


11.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.350 €
Денес 13:04PASSAT B7 1.6 TDI 2012 god

Se prodava Passat B7 1.6 Tdi 2012 god BlueMotion Registriran so z...


10.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.300 €
Денес 13:04Lancia Lybra 1.9 jtd

Se prodava Lancia Lybra registrirana do 18.07.2023


1.300 €
или предлог цена
Денес 13:00VV Touareg 3.0 V6

ПРОДАВАМ: VW Tuareg 3.0tdi V6 4x4 -Алуминиумски бандажи со нови зимс...


10.999 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Re...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 12:59MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 12:59FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77 KS, 2009 god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77KS, benzin, 2009god - REDIZAJN...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:59Se prodava BMW 116 benzin 2008god redizajn

Se prodava


1 €
или предлог цена
Денес 12:14  НОВ ОГЛАС

OPEL INSIGNIA 2.0 ...96KW...136HP...2012God

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA AVTOMATIK 2012 God.KOLATA E VO ODLICNA I...


9.800 €
или предлог цена
Денес 12:05CITROËN AMI 8 1971 OldTimer registrirana.

CITROËN AMI 8 1971 OldTimer vo odlicna sostojba 600kubici benzin 35ps...


11 €
или предлог цена
Денес 11:35VW Passat 2.0 TDI DSG

VW Passat 2.0 tdi dsg vo perfektna sostojba novi gumi registrirana se...


4.900 €
или предлог цена
Денес 11:35Gaz Gazika Uaz Jip

Se prodava Gazika dizel vo ispravna sostojba


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Денес 11:17Prodavam Mercedes C 220 CDI AVANGARDE

Prodavam Mercedes dizeL C kLasa 220 CDI AVANGARD vo odlicna sostojba ...


3.500 €
или предлог цена
Денес 10:29Se prodava peugeot 406 2.0 dizel ful oprema

Se prodava peugeot 406 dizel ful oprema klima ispravna dva kluca serv...


1.999 €
или предлог цена
Денес 10:25Se prodava corsa C 1.2 benzin ful oprema

Se prodava opel corsa 1.2 benzi ful oprema reg cela god novi gumi no...


2.750 €
или предлог цена
Денес 10:24Citroen c3 picasso 2009 god benzin 1.4

Zdravo! Se prodava Citroen c3 picasso 1.4 benzin vo dobra sostojba s...


4.500 €
или предлог цена
Денес 10:02Opel Frontera 4x4 registrirana

Opel Frontera 4x4 1.9 TD motor od volgswagen dzipot e vo super sost...


3.400 €
или предлог цена
Денес 09:45Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам