40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha psr9000pro

Se prodava yamaha psr 9000 pro sreden so setovi


350 €
или предлог цена
14 авг 20:28bas binovi 1500w

bas binovi 18'' 2x1500w, poveke info na tel, viber mail


499 €
или предлог цена
14 авг 13:49zvucnici stage line 15" 300w

prodavam zvucnici stage line 15" 300w vo extra sostojba za poveke in...


199 €
или предлог цена
05 авг 22:20AIWA HI-FI

Se prodava AIWA HI-FI sistem 4 stepen od Tuner+profi deck tape+stereo...


150 €
или предлог цена
04 авг 19:05AUREX 4 stepen

Se prodava 4 stepen elementaren HI-FI sistem AUREX na TOSHIBA.Isprav...


200 €
или предлог цена
04 авг 19:05Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set

Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set Novo


730 €
или предлог цена
03 авг 14:13Sennheiser G4 ew 100 Instrumental

Sennheiser G4 Ew100 / Instrumental set Novo


600 €
или предлог цена
03 авг 14:13ZVUCNI KUTII

Se prodavaat 2 sistemski kutii 15 ki EV i horni so solidni aktiv skre...


500 €
или предлог цена
02 авг 23:19ROLAND

Se prodava mixseta razgglas ROLAND PA 400 ispravna so site efekti Eho...


500 €
или предлог цена
31 јул 08:52ELEMENTARNO AUDIO POJACALO

Se prodava elementarno 1 element pojacalo so dinamicen vlez i izlezi ...


100 €
или предлог цена
31 јул 08:47SNAGATORI Box mashini

Se prdavaat 4x1 snagatori ili kompresori na dinamika od nase jugoslov...


250 €
или предлог цена
31 јул 08:47SNAGATORI Box mashini

Se prodavaat 4x1 snagatori kompresori na dinamika od nase proizvodst...


250 €
или предлог цена
27 јул 13:58ARNS pineer Deck tape

Se prodava Profesionalen tape DSeck od pioneer ARNS so 4 motori Rend...


100 €
или предлог цена
26 јул 07:51SANSUI Tape Deck

Se prodava profesionalen Tape Deck D-290 SANSUI so power suply zastit...


50 €
или предлог цена
26 јул 07:44ALTUS pineer

Se prodava 1 stepeno HI-FI pojacivac od germansko poteklo so poknost ...


50 €
или предлог цена
26 јул 07:38Sennheiser E604 / 3pack

Mikrofoni za tomovi,dobos i perkusii


370 €
или предлог цена
23 јул 15:15DELTA 508 D

Se prodavaat 2 razglasi DELTA 508D ,SO digitalno Eho Reverb,Deley ,Po...


500 €
или предлог цена
22 јул 20:17Graficki Audio-Video eqvilajzer

Se prodava graficki AUSIO + VIDEO eqvilajzer so koj mozes da montiras...


50 €
или предлог цена
21 јул 15:17Resiver harman kardon

Najdobriot stereo resiver Harman kardon HK3470 2× 100W 8ohm. stak...


150 €
или предлог цена
04 јул 08:59Sennheiser E901

Mikrofon za Ozvucuvanje kick drum i piano.


260 €
или предлог цена
25 мај 14:14Prodavam Korg Le

Peodavam korg le vo ekstra sostojba 070509218


260 €
или предлог цена
09 мај 21:06Ozvucuvanje za avtomobil

Ozvucuvanje za avtomobil malku koristen


12.000 МКД
или предлог цена
30 апр 18:28Digitech Mosaic 12String effect / Pedal

Претворете ја која било нормална гитара во 12 жичана гитара. Работи и...


150 €
или предлог цена
26 јан 05:58Shadow Stompin Bass / pedala

Shadow Stompin'Bass е идеално решение за сите уметници и групи кои са...


85 €
или предлог цена
26 јан 05:40Zoom MS-50G Multi Stomp Gitarska pedala

Педалата за гитара MS-50G MultiStomp на Zoom ја комбинира моќта на ур...


90 €
или предлог цена
26 јан 05:28Line 6 Variax

Se raboti za 99% nov proizvod, koristena vo domasni uslovi , so garan...


690 €
или предлог цена
26 јан 02:27WVNGR - Микрофон класичен

Микрофон за домашна употреба за почетници, класичен не користен како ...


1.000 МКД
или предлог цена
18 авг 18:45Педало процесор - Behringer X-VAMP LX1-X

Процесор со многу бои за рок и класика свирки, исправен во работна со...


2.500 МКД
или предлог цена
18 авг 18:45Neumann TLM 103 Mono Set

Neumann TLM 103 Mono Set NOV ! Koristen samo 2 meseci vo studio socu...


1.050 €
или предлог цена
31 јул 00:19Звучници со поајчало Yamaha

Појачало YAMAHA R-S 201/blk Звучници за плафон YAMAHA NS-IC800 Опр...


18.000 МКД
или предлог цена
24 јун 19:46Gitara

Se prodava akusticna nova gitara 078217319


1 €
или предлог цена
27 дек 10:50Gitara

Se prodava gitara nova 078217319 jasmina


1 €
или предлог цена
27 дек 10:47Gitara

Se prodava gitara nova 078217319 jasmina


1 €
или предлог цена
27 дек 10:47Karaoke zvucnik 8inc so microfon

Glanz super sostojba pristapna cena 4000 den prakjam kargo


4.000 МКД
или предлог цена
08 мај 15:23Korg pa 50 sd

Se prodava korg pa 50 sd extra socuvan sreden so site ritmovi, sviren...


1 €
или предлог цена
14 ное 16:26BRITEQ BT-250S Professional Moving Head

2 парчиња комплет со држачи. Цената е за парче! Како нови и без нит...


25 јун 14:39Crown XTi 2000 Professional Amplifier

Crown XTi 2000 Power Amplifier Features: Integrated proprietary DS...


25 јун 14:38Proel Bass Woofer Soundcraft MFXi mikser i DB pojacalo

Се продавaaт: - Proel SW115 a 350w rms bass woofer (300eu) - Soundc...


300 €
или предлог цена
16 јун 16:34Blutut zvucnik 60 eur

naci glanc Nov donesen os avstrija komplet dalonsko mikrofon kabli zv...


60 €
или предлог цена
01 јун 17:38Crown XTi 2002 Professional Amplifier

Channels 2,Sensitivity 1.4V,Rated Power Output (per channel) 1000W 2Ω...


06 дек 10:11Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам