1183 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Otkup Na Mobilni Telefoni Samsung iPhone Xiaomi Huawei

-Otkup na mobilni telefoni -Po najrealna Otkupna cena -Servis,Prod...


03 авг 15:27Промовирано

iPhone XR

Se prodava iPhone XR 64GB bel maksimalno zacuvan bez nitu edna grebna...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:31  НОВ ОГЛАС

A32.4/128gb.20m.gar.a1 mnogu malce raboten kako nov

A32 .4/128gb.7500d


7.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 €
Денес 05:29Galaxy Buds Pro -2022

Комплетно нови - користени само 2 пати - КОМПЛЕТНО НОВИ Гаранција 1 ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:14  НОВ ОГЛАС

Apple Iphone 7 32gb - RED PRODUCT

Raboti se fingerprint ispraven drzhi baterija okolu 9 sati dobra sost...


5.999 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 21:11Samsung Galaxy A52 6GB/128GB

Без никакви недостатоци и гребнатинки, користен со маска и заштитни л...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 20:34Samsung S10 kako nov - mobicom

Samsung S10 8/128gb kako nov. Crna boja. Komplet kutija so site acces...


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 19:31  НОВ ОГЛАС

Nov huawei nova 9 se

Nekoristen 8gb ram odlicni karakteristiki.


16.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:25ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi polovni mobilni: iPhone 7 Plus 7900 Samsung A32 10900 ...


7.900 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
9.900 МКД
Вчера 17:06Iphone 8+ bez grepka

Iphono e nov bez grepka mnogu zacuvan so kutija sekogas raboten so za...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:22HUAWEI Y6P(2020)

Prodavam huawei y6p 2020godina vo odlicna sostojba. Kupen od neptun,r...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 16:17Nov Alcatel 1B 2022

se prodava nov Alcatel 1B 2022 po poniska cena neotpakuvan so 24 mese...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:48Се продава Xiaomi note 7

Се продава Xiaomi note 7 сочуван, со заштитно стакло, заштитна футрол...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:40Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 13:00Huawei p30 6gb so 128gb

Telefonot e star 2 godini jas go imam 1 godina super e zacuvan so zas...


14.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:33SE PRODAVA S10e 6gb ram 128gb memorija

Se prodava Samsung s10e kako nov otklucen na site mrezi kupen od T-...


11.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 11:19Samsung s10 note

Se prodava samsung s10 note.... puknato staklo i zadno kapache... ekr...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38GPS navigacija na vasite mobilki i se okolu GPS navigacija

GPS navigacija i na vasite mobilni telefoni Softver za navigacija ...


200 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 10:38Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 09:41iPhone 12 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 12 Red, black, white, yellow, green,purple NOVI NEAKTIVIRANI s...


38.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
39.990 МКД
Вчера 09:40Samsung E2550 so lizgac

Prodavam Samsung E2550 lizgac, maksimalno zacuvan so nova baterija i ...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Вчера 09:32iPhone 13 PRO 128 GB NOV

Se prodava och evropski iPhone 13 pro Nov neupotrebuvan Garancija d...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 09:21VIVO Y72 5G 8/128

SE PRODAVA VIVO Y72 5G ODLICEN NOV MOBILEN! MNOGU MALCE KORISTEN BATE...


12.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:24Samsung Z FOLD2 5G

Комплетен со кутија и сите додатоци, 3 години гаранција до 9.12.2023...


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
12 авг 21:41SAMSUNG WATCH4 CLASSIC 46mm

Најдобрата верзија со LTE, ECG, BPM функција. Може да се инсталира F...


16.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
12 авг 21:41Prodavam Nokia 105 i meanIT senior 10

Nokia 105 - PRODADENO Prodavam meanIT senior 10 - 1000 denari Mno...


1.000 МКД
или предлог цена
12 авг 21:26Iphone 12 pro Apple case Magsafe Original (futroli)

Se.prodavaat novi neodpakovani original Apple Magsafe futroli za.Iph...


1.690 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.990 МКД
12 авг 21:15Iphone 7 kako nov - mobicom

Iphone 8 32gb crna boja vo super sostojba. Prakame po Kargo Ekspres...


6.000 МКД
или предлог цена
12 авг 21:05Samsung galaxy s22 nov

neotpakuvan Samsung galaxy doneseen od Shvvedska so dokumenti raboti ...


705 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
725 €
12 авг 18:57Samsung note 4

Telefonot e postar model ama e ispraven i si funkcionira normalno


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

12 авг 18:53Xiaomi Redmi note 9

Prodavam maximalno socuvan Xiaomi Redmi note 9 raboti odlicno so 2 si...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
12 авг 16:29Iphone 11 kako nov bez tochka NEVERLOCK 83% battery079273965

Iphone 11 64gb NEVERLOCK telefonot e zachuvan kako nov Bes grebka, ...


23.000 МКД
или предлог цена
12 авг 15:08Samsung S8+ (64GB)

Se prodava malce koristen Samsung S8+ (64GB) Raboti na site karticki


9.500 МКД
или предлог цена
12 авг 14:44A33.5g.ram.6/128g.novi 24m.gar mobistrk

A33.5g.ram 6/128g.novi 24m.gar. 12990d.mobistrk 075303777


12.990 €
или предлог цена
12 авг 14:28Samsung a53 5g NOV mozi zamena

Telefonot e kupen od tmobile. Ne e ni otvorena kutijata so garancija ...


19.900 МКД
или предлог цена
12 авг 12:15PRODAVAM SAMSUNG FOLD Z 3 zelena boja

mobilniot e koristen 10 meseci i e bez znaci na koristenje od prviot ...


1.100 €
или предлог цена
12 авг 12:01Се продава Huawei Y7 - 2019

Се продава Huawei Y7-2019, добро сочуван без ниедна гребнатинка. Моде...


9.000 МКД
или предлог цена
12 авг 11:49Smart band m6 NOVI - MOBICOM

Smart band m6 vo crna boja NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija. Bez zamen...


990 МКД
или предлог цена
12 авг 11:26iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


50.990 МКД
или предлог цена
12 авг 11:26iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


64.990 МКД
или предлог цена
12 авг 11:26Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


19.990 МКД
или предлог цена
12 авг 11:25Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам