888 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АВГУСТ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 76990...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Промовирано

Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

PRODAVAM SAMSUNG FOLD Z 3 zelena boja

mobilniot e koristen 10 meseci i e bez znaci na koristenje od prviot ...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Денес 13:53Huawei mate 20 lite

Huawei mate 20 lite gold zacuvan vo komplet pakovanje


100 €
или предлог цена
Денес 13:41VIVO Y72 5G 8/128

SE PRODAVA VIVO Y72 5G ODLICEN NOV MOBILEN! MNOGU MALCE KORISTEN BATE...


12.990 МКД
или предлог цена
Денес 13:29Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Денес 13:00Huawei P10 Lite - se prodava ITNO!!!

So original kutija so dokumenti od kae i kako So original polnac+ka...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Google Pixel 4a 5G Black od USA

Google Pixel 4a 5G Black - raboti na site mrezi


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Денес 12:31Huawei Nova 5T

Prodavam Huawei Nova 5T vo fabricka sostojba Bez niedna grepka Bespre...


150 €
или предлог цена
Денес 11:59Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Денес 11:10Samsung galaxy s22 nov

neotpakuvan Samsung galaxy doneseen od Shvvedska so dokumenti raboti ...


680 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
699 €
Денес 11:08Се продава Xiaomi note 7

Се продава Xiaomi note 7 сочуван, со заштитно стакло, заштитна футрол...


4.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 МКД
Денес 10:49Samsung A20e во одлична состојба

Здраво! Се продава целосно исправен Samsung A20e користен околу 2 ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 10:39Samsung A12 kako nov - mobicom

Samsung A12 kako nov plava boja. Komplet kutija so site accesories. P...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:24  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA SAMSUNG A53 NOVV!!!

MOBILNIOT E NOV SO 2 GODINI GARANCIJA


18.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:15SE PRODAVAT NOVI SAMSUNG A13!!!!

MOBILNITE SE NOVI SO 2 GODINI GARANCIJA


9.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:15Samsung S22 Ultra EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 Ultra 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija...


61.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
64.990 МКД
Денес 09:02iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


64.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:02iPhone 13 Pro Max EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 pro MAX 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


70.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:02Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


19.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:02iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


50.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:02Iphone 11 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 11 64gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za...


31.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:01Iphone 12 pro kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb. Plava boja kako nov. Komplet kutija so site acce...


37.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:01Samsung S21+ kako nov - mobicom

Samsung S21+ 7/128gb kako nov. Komplet kutija so site accesories. Pod...


33.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.000 МКД
Денес 09:01Samsung S22 ultra 12/256 kako nov - mobicom

Samsung galaxy S22 ultra 12/256 gb kako nov 10 DENA KORISTEN. Komplet...


56.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
58.000 МКД
Денес 09:01Iphone 11 pro max kako nov - mobicom

Iphone 11 pro max 64gb. Bela boja kako nov. Komplet so site accesorie...


32.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:01Samsung S10 kako nov - mobicom

Samsung S10 8/128gb kako nov. Crna boja. Komplet kutija so site acces...


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Денес 09:01Iphone xs max kako nov - mobicom

Iphone XS max 64gb zlatna boja kako nov. Prakame po Kargo Ekspres n...


21.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:01Samsung S21 ultra kako nov - mobicom

Samsung S21 ultra 12/128gb ako nov. Komplet kutija so site accesories...


42.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:01Samsung j4 plus + DUOS

Telefonot e odlicno zacuvan. Ispraven e i raboti na site sim karticki


70 €
или предлог цена
Денес 08:28  НОВ ОГЛАС

Iphone 12 Pro Max 128GB T-mobile USA so Turbo-sim!!!

Prodavam Iphone 12 Pro Max 128gb, zaklucen na T-mobile USA, vo komple...


600 €
или предлог цена
Денес 07:51  НОВ ОГЛАС

A52s.5g.NOVI 6/128gb 24m.gar.mobistrk

A52s.5g.novi 6/128gb.24m.gar.mobistrk 17900d.mozi staro za novi


17.900 МКД
или предлог цена
Вчера 22:15Iph.13..13pro..12..12pro.12promax..11..11pro..11promax.novi

Iphone 13 13 pro 12 12pro 12pro max 11 11pro 11 pro max Iph....


1 €
или предлог цена
Вчера 22:14A22..5g.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

A22..5g.ram.4/64gb.novi 24m.gar a1 mobistrk 10500d


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:14A13.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar a1.mobistrk

A13 ram4/64gb kam.48mp.24m.gar.a1 novi 9500d.mobistrk


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:13Samsung E-1200

Prodavam Samsung E-1200 telefonot e vo ispravna sostojba, so polnac, ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:15Iphone 8+ bez grepka

Iphono e nov bez grepka mnogu zacuvan so kutija sekogas raboten so za...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:52Redmi note 11.ram.4/128gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

Redmi note 11 ram 4/128gb.novi 24m.gar.a1 11500d.


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:59GPS Dekodiranje + Navigacija + Softver + Mapi

www.facebook.com/GPSMacedonia НАЈНИСКИ ЦЕНИ и ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ ...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12Samsung a41 odlicna sostojba

Telefonot e so odlicni karakteriatiki i vo odlicna sostojba. Kako nov...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:45SAMSUNG A21 S....STAKLO

Vo top sostojba 10


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 09:39iPhone 13 PRO 128 GB NOV

Se prodava och evropski iPhone 13 pro Nov neupotrebuvan Garancija d...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Вчера 09:24Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам