219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува студио во Преспа

Се изнајмуваат две студија во Преспа телефон за контакт 079 274 1...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:36Pllac vo Resen

Se prodava plac vo Resen, vo povrshina od 2032m2, placot se naogja vo...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:27КУЌА ВО ЦЕНТАР!!!

Kukata se naoga kaj vlaska cesma pomegu crkvata sv kiril i metodi i g...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 16:17DUKAN DELOVEN PROSTOR

55 metri kvadratni na ulica leninova pomegu aptekata euro farm, mark...


1 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

Денес 11:50Se Prodava Kukja

Se Prodava Kukja Za Poveke İnformacii Na Tel Tel Br 078-453-474


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 11:34Izdvam sobi vo s.Stenje

Izdavam sobi vo selo stenje, sobite se tri krevetni (eden dupli i ede...


300 МКД
или предлог цена
Ресен

Соби

Денес 10:50KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA PRESPANSKO EZERO

KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA DO PRESPANSKO EZERO SO CIST IMOTE...


8.000 €
или предлог цена
Денес 08:30Продавам куќа во Стење

Продавам приземна куќа во Стење од 100м2 со дворно место 280м2 со пог...


37.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 10:49Се продава куќа

Повеќе инфо на 078 831 068


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 09:30Се изнајмува наместен стан во Скопје

Се изнајмува наместен стан во Кисела Вода во близина на студентскио...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

Вчера 08:47Се продава плац на Преспанско езеро - Асамати

Се продава плац во село Асамати, на брегот на Преспанското езеро, 420...


1 €
или предлог цена
13 авг 18:37Se prodava plac za kuka pozadi Sarajot vo Resen

Se prodava plac 630m2, pozadi Sarajot vo Resen, so markica i plateni ...


50 €
или предлог цена
13 авг 18:37Куќа во село Штрбово

Продавам куќа во село Штрбово од 120м2 и градежно земјиште 3.435м2. Ц...


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

13 авг 17:26Se prodava atraktivno zemjiste za zgradi vo Resen sproti Agr

Se prodava atraktivno gradezno zemjiste vo Resen- prazen plac sproti...


1 €
или предлог цена
13 авг 15:12Celosno renovirana vila vo s.Stenje

Za poveke informacii javete se na 071 24 24 06


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

13 авг 03:11Se prodava namesten stan vo Resen

Се продава наместен стан во Ресен, на Ул. Ленинова, на прекрасна лока...


38.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

12 авг 12:53Stan vo centarot na Resen Filip 070766843

Se prodava Stan vo centarot na Resen 86 m2 mnogu dobra lokacija na 4 ...


28.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

12 авг 12:17Овошен насад, веднаш до Агроплод

Се продава овошен насад од 6800м2 (68ари). Насадот има 550 садници и ...


4 €
или предлог цена
11 авг 08:47Se prodava kuka-lepenka vo selo Podmocani Resen

Se prodava kuka samostojana lepenka vo selo Podmocani Resensko Kukat...


25.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

10 авг 17:25Zemjiste pogodno za gradba vo Pretor

Se prodavaat 3 parceli so pogled na ezero pogodni za izvedba na objek...


10 €
или предлог цена
10 авг 09:59Se prodavaat dve nivi vo Resensko pokraj ezero

Nivata kp. 1820 i kp. 1819 se vo kontinuitet bez prekin od glavniot p...


2 €
или предлог цена
10 авг 09:59Zemjiste pogodno za gradba

Se prodava zemjiste pomegju glavniot pat i ezeroto pred turistickata ...


12 €
или предлог цена
10 авг 09:59земјиште (нива и шума)

се продава КП 7/1 во КО Претор половина обработлива нива и половина ш...


5 €
или предлог цена
10 авг 09:59Se prodava parcela (niva/нива)

Se prodava ili iznajmuva parcela so povrsina od12332 m2 (zemjiste kla...


По Договор
или предлог цена
10 авг 09:58Niva vo resensko

Se prodava kvalitetna niva pogodna za sekakvi zemjodelski kulturi i o...


3 €
или предлог цена
10 авг 09:58Ovosna gradina

Se prodava ovosen nasad vo selo drmeni,sopstvena voda i struja..... P...


5.800 €
или предлог цена
10 авг 07:58PRODAZBA NA PLAC

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО С.ЦАРЕВ ДВОР- РЕСЕН, НА ГЛАВНАТА УЛИЦА НА ВЛЕЗОТ В...


20 €
или предлог цена
09 авг 17:13Niva na mnogu dobra lokacija

Se prodava zemjiste vo blizina na Slivnica-Pretor 2900 m2 Kontakt s...


20 €
или предлог цена
09 авг 11:20Se prodava kukja vo Stenje - Resen

KONTAKT TELEFONI: 078 571 568 - Darko , 072 640 620 - Mirce. -Se p...


48.500 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

09 авг 11:06OVOSTARNICI POD ZAKUP ili PRODAZBA!!!

Se PRODAVAAT(moze i parcela po parcela) ovostarnici vo atarot na selo...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
06 авг 18:36Ovosen nasad na glaven asvalten pat

Se prodava ovosen nasad na 1 kilometar na izlezot od resen prema care...


4 €
или предлог цена
06 авг 14:46SE IZDAVAAT DELOVNI PROSTORII VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdavaat delovni prostorii vo centarot na gradot Za poveke inform...


По Договор
или предлог цена
05 авг 19:15PLAC/NIVA 1000M2 S.LJUBOJNO

Se prodava plac/niva na vlezot na selo Ljubojno prespanski region. Pl...


12.800 €
или предлог цена
04 авг 19:09Se izdava studio vo Prespa

Seizdavaat dve novi opremeni studija vo Prespa.


По Договор
или предлог цена
03 авг 15:03Се продава градежна парцела РЕСЕН 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 со 4 градежни маркици, во населба ...


10 €
или предлог цена
03 авг 07:48Се продава викендица во С.Стење

Се продава викендица во с. Стење, на убава мирна локација, со многу з...


111.111.111 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

02 авг 14:19Plac na glavniot pat Resen - Stenje (granica so Albanija)

Prodavam plac 1307m2 vo Prespa, selo Pokrvenik. Placot izleguva na gl...


20.000 €
или предлог цена
02 авг 09:58Куќа во Јанковец на 3 спрата

Се продава куќа во Јанковец покрај патот за Кривени. Куќата е со 3 с...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

28 јул 20:14Љубојно

Љубојно Градежен плац 1650м2 Ljubojno Gradezen plac vo blizina na ...


10 €
или предлог цена
28 јул 13:49Prodavam mesto pokraj avtopat na patot Bitola-Resen

Prodavam ovostarnik so stari drva, na patot Bitola - Resen pred mesto...


5 €
или предлог цена
27 јул 22:43Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам