Кавадарци
                   
461 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава украсен камен за уредување на дворни површини.

Се продава украсен камен (бела и црна боја) за уредување на дворни по...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:28Se prodava isteki

Isteki e naprava za istegnuvanje na rbetot i e napraveno od cisto drv...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43Se prodava bocva za grozje

Se prodava bocva 1200 l dobro socuvana napravena od dabovo drvo Tel....


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43Se prodava drvena balkonska vrata

Dobro socuvana dupla balkonska vrata so roletna So dimenzii 240x80


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43Se prodava freza

Motorce za prskanje na zeleni povrsini so crevo 50 m cena po dogovo...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43Frizider Siemens

Friziderot e vo odlicna sostojba.Znaci ne e svitkan, izgreban Se naog...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:28СЕ ПРОДАВА МЕХАНИЗАМ ЗА КЛИЗАЧА ВРАТА

Meganizmot se sostoi od aluminiumski sini dupli vo dozina od 5 metra ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 12:43Krovni i fasadni paneli

Prodazba na krovni i fasadni izolacioni paneli vo poveke boi i dimenz...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:38Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POPUST Ekstra ...


65 €
или предлог цена
09 авг 18:24dekorativen kamen INOVARTE

INOVARTE se zanimava so proizvodstvo i prodazba na dekorativen kamen...


25 €
или предлог цена
09 авг 15:22Moderen Klik Klak

Trosedot e vo super sostojba i dobar materijal boja siva.Dimenzii te ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

09 авг 13:49Kukjaa

Se prodava kukja vikendica na tikveshko ezero do ostrovot na prv red ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

09 авг 12:21Masina za perenje Gorenje

Se prodava masina za perenje Gorenje oslaben motor. Smenet bubanj . I...


1.800 МКД
или предлог цена
09 авг 09:22Masina za luk sobiranje

Se prodava masina za luk sobiranje nova


1.200 €
или предлог цена
09 авг 07:27lamperija

prodavam lamperija moze da se koristi za na pokriv,pod itn. tel....


1 €
или предлог цена
08 авг 22:21Termo akomulacioni pecki

Pogolemata 6KW -4000 den Pomalata 3,5KW -2000 den prodadena Termo p...


4.000 МКД
или предлог цена
08 авг 11:29tubi 23L

se prodavat tubi od 23L


80 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

08 авг 11:29ДАБОВИ БУРИЊА ЗА РАКИЈА: 120 л. и 2 х 50 л.

Се шродаваат 3 дабови буриња за ракија. 1 х 120 л. Цена 6.000,00 мкд....


3.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

08 авг 09:19Количка

Се продава количка многу малку користена. Како нова. Цена 1000денари


1.000 МКД
или предлог цена
08 авг 07:38Гарнитура,маса,детска соба

Се продаваат детска соба,трпезариска маса,тросед твосед: тел за конта...


10 €
или предлог цена
07 авг 17:19СЕДМОСЕД СО ФОТЕЉА - ДОБРО СОЧУВАНИ

Се продаваат добро сочувани (не многу користени) седмосед и фотеља. З...


5.000 МКД
или предлог цена
07 авг 00:03Zamrznuvac

Se prodava frizder za dlaboko zamrznuvanje 325litri Raboti perfektno ...


5.999 €
или предлог цена
06 авг 21:03Cador skoro nov

Info na tel071 396 229 Info na tel071 396 229 Info na tel071 396 229


250 €
или предлог цена
06 авг 17:02Tenda nastresnica za terasa

Razlicni golemini na tendi vo 6 razlicni boi. sareni: zoltobela ,p...


9.500 МКД
или предлог цена
06 авг 12:10Туш кабина

Се продаваат користени добро сочувани туш кабини метар на метар со мо...


6.000 МКД
или предлог цена
06 авг 11:24BEZBEDNOSNI SEFOVI !!!

Se prodavat pravo novi 5 sefovi ostanaa uste 2 sefovi doneseni od Hol...


5.000 МКД
или предлог цена
06 авг 10:54Дрвена каца - бочва

Продавам дрвена каца - бочва од 600 литри, добро сочувана и одржана. ...


6.000 €
или предлог цена
06 авг 08:11Udarna bormasina BOSCH GSB 550

Se prodava udarna dupcalka bosch gsb 550, koristena samo 3 pati seust...


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
05 авг 21:36Cepter Masinka za melenje

Se prodava masinka za melenje meso od cepter


2.300 МКД
или предлог цена
05 авг 20:09Zepter indukciono resho

Se prodava resho od zepter


8.500 МКД
или предлог цена
05 авг 20:09Трпезариска маса со шест столови

Se prodava odlicno socuvana trpezariska masa so dodatoci od dvete str...


4.990 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

05 авг 15:52Masina za melenje meso TITAN

10 -ka ne e koristena _ nova


1.500 МКД
или предлог цена
05 авг 14:57Neonki - plafonerki

Montirani i vednas izvadeni. Ne se koristeni . Proizvodot e kako No...


555 МКД
или предлог цена
05 авг 14:57Se Prodavat novi Kadi 3 broja

Novi malce korisiteni 3 broja info


По Договор
или предлог цена
05 авг 09:40Se Prodava Masina za perenje na 12v

Ispravna 2 motori 12v akolumator poveke info


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

05 авг 09:40Se prodava pecka na drva

Dobro socuvana zidana pecka na drva


6.500 МКД
или предлог цена
05 авг 08:16Машина за садови IGNIS

Продавам машина за садови IGNIS, цена по договор.


1 €
или предлог цена
04 авг 18:45Шпорет на дрва DERBY

Продавам шпорет на дрва DERBY


1 МКД
или предлог цена
04 авг 18:44Прозорска клима HITACHI

Се продава прозорска клима HITACHI.


1 МКД
или предлог цена
04 авг 18:41ZAVRTKI ZA LIM/ЗАВРТКИ ЗА ЛИМ/ШТРАФОВИ ЗА ЛИМ/STRAFOVI

RAZNI VIDOVI NA STRAFOVI ZA LIM VO POVECE DIMENZII I BOI.


11.111 €
или предлог цена
04 авг 13:58Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам