Подкатегорија:
                   
334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava 2800 den

Se prodava 2800 den topli mnogu dobro vnatre e samotni tuli ne obicno


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 06:41Prodavam Greaci za Termo pecka 4 kw

Prodavam 2 greaci za termo pecka 2x 2 kw. Dvata 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:40Dai ichi klima

Mnogu malce koristena 900w mnogu ekonomicna odlicno ladi i topli.


1 €
или предлог цена
Вчера 08:50Klima ured BEKO 3kw vo odlicna sostojba

Prodavam klima ured beko 3kw vo odlicna sostojba. Ladi gree bez nikak...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:55  НОВ ОГЛАС

Brener na plin od 18-55 Rielo

Brener na plin italiansko proizvodstvo koj mozi da se montira na seka...


500 €
или предлог цена
22 мар 14:48KLIMA URED

Vivax ACP-12CH35AEVI/12s 32500 denari Vivax ACP-18CH50AERI+ 4...


32.500 МКД
или предлог цена
22 мар 12:03Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den ko...


2.000 МКД
или предлог цена
22 мар 10:51Se prodavaat Kumci ili Borii ф180

Ф180 izraboteni od lim


По Договор
или предлог цена
22 мар 08:11Rezervar 600 litri

600 litri rezervar so kafez komplet


50 €
или предлог цена
22 мар 07:34KAMIN

Kamin Grcki gus odlicen gree nad 60m2 nema poveke vakvi kamini


20.000 МКД
или предлог цена
21 мар 23:47Термо печки, кварцна и панел како нови

2 термо печки 3,5 kw 1 термо печка 5 kw 2 кварцни греалки со спирали ...


1 €
или предлог цена
21 мар 21:55Pecka na drva za parno

Koristena edna sezona 31 kilovat Za info na tel 075 788 620 Azis ...


45.000 МКД
или предлог цена
21 мар 21:33Kotel za parno na peleti AURIGA 23KW

Se prodava kotel za parno greenje Auriga od Ecospar 23kw komplet so p...


45.000 МКД
или предлог цена
21 мар 14:26Kotel na drva za parno greenje-Megal

Informacii na tel.078866500


700 €
или предлог цена
21 мар 10:57KUPUVAM MALO KAMINCE NA DRVA DO KAJ 5000 DENARI-PONUDETE

Ponudete malo kamince na drva do kaj 5000 denari


5.000 МКД
или предлог цена
21 мар 09:25Kamin pecka gusena na drva mnogu zacuvana

Tel 070 533 530


4.000 МКД
или предлог цена
21 мар 09:22Se prodava termo pecka 6-ka

Polovna, odlicna so postolje


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
20 мар 15:13skoro nova temo pecka 6 kw

Peckata e kako nova mnogu malce koristena Cer 6 ka so termostat orgi...


135 €
или предлог цена
20 мар 08:41SE PRODAVA KOTEL NA DRVA (23kw)

Se prodava mnogu dobro zachuvan kotel na drva (Centrometal 23kw) so s...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 23:12ovlasten serviser za ALFAPLAM

Овластен сервисер со лиценца на печки на пелети од брендот ALFAPLAM с...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 22:30Тајфун Einhell niro 300 плус плинска боца

Скоро нов тајфун на плин,користен само неколку пати комплет со плинск...


10.000 МКД
или предлог цена
19 мар 21:19Neo, Panelna grealka, panel, панелна греалка

Se prodava PANELna grealka NEO mnogu malku koristena, so dalecinski u...


2.800 МКД
или предлог цена
19 мар 20:04Kotel za parno na drva i brener za nafta i cisterna 2 tona

Kotel za parno 400 evra Cisterna 2 tona 200 evra


400 €
или предлог цена
19 мар 19:16Prodavam grealka

Grealkata e malku koristena skoro nova, ima uste 3 meseci garancija. ...


2.000 МКД
или предлог цена
18 мар 22:54Se prodavat 2 tajfun tajfuni grealka

Dva tajfuni gralki.edniot e 6 kw drugiot 9 kw imat i postolje na trka...


11.111 МКД
или предлог цена
18 мар 22:21Termo pecka 6 kw

Farbana presno malku koristena i 4.5 kw imam pecka taja e 5000 ne e f...


5.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 МКД
18 мар 21:32FAVORIT INVERTER R32 WI-FI 7.5KW

Se prodava klima ured marka Favorit inverter 7.5KW. Klima uredot e so...


1 €
или предлог цена
18 мар 17:50SE PRODAVA KOMPLET PARNO GRENJE

SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE 18kw - EL.-KOTEL. -PUMPA. -EKSPAN...


200 €
или предлог цена
18 мар 08:39Klima Beko

Mn malce koristena 3,5 kw obicna 075227003


7.000 МКД
или предлог цена
17 мар 18:01Grunfos pumpa za parno Пумпа парно Magna 3

Grundfos pumpa za parno magna3 skroz nova, germansko proizvodstvo don...


380 €
или предлог цена
17 мар 01:01Brener na pregoreno maslo

Brener na pregoreno maslo


По Договор
или предлог цена
16 мар 22:41Kotel za parno Megal Котел за парно Мегал

Prodavam kvaliteten odlicen kotel Megal (Bujanovac) Kotelot e na drv...


580 €
или предлог цена
16 мар 21:22Alfa plam pecka na peleti

Se prodava pecka na paleti Alfa plam 8kw, mnogu malce koristena. 0...


33.000 МКД
или предлог цена
16 мар 11:33Servis na klimi i montaza

Demontaza i montaza na klimi servis na klimi dopolnuvane na freon ce...


1.000 МКД
или предлог цена
16 мар 10:54Se prodava 3 kw grealica grealka panel so novi greaci I prek

Se prodava 3 kw grealica kvarcna grealka so novi greaci I prekinuvaci.


15 €
или предлог цена
16 мар 08:08Termo pecka

Mangohrom Kraljevo 6 ka ispravna. Prodava Mile 070 498658


По Договор
или предлог цена
15 мар 12:49Пумпа, котел 18kW и експанзиони лонец за електрично парно

Пумпа, котел 18KW и експанзиони лонец за електрично парно Во испра...


100 €
или предлог цена
15 мар 10:58Sporet na drva

Se prodava Tel za kontakt 076 501 362


8.000 МКД
или предлог цена
14 мар 16:27Kaloreks

Vo extra sotojba


2.000 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 €
14 мар 08:14Продавам термоакумулациона печка 6 кв

Печката е во функционална состојба


3.000 МКД
или предлог цена
14 мар 07:16Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам