1306 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GPS NAVIGACIJA 5' i 7' SO NAJNOVI i DODATOK KAMIONSKI MAPI

Опис: Достава на рака или по карго.Моделите СЕ 5' - 4500ден 7...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

GPS уреди

Денес 10:30Benytone mpa 3040 stereo pojacalo ili SAE two c3a usa

NOVO!!! Odlicno japonsko vintage pojacalo Tranzistorec Original so...


65 €
или предлог цена
Денес 10:27AUDIO. VRVEN KVALITET...VIDI OGLAS.

HI FI STEREO, SURROUND AUDIO OPREMA. VRVEN KVALITET. DOBRI CENI. IMAM...


1 €
или предлог цена
Денес 10:26PHILIPS CSS5235Y. ZVUCNICI SO BLOUTOOTH,OPTIC,USB,HDMI. I DR

PHILIPS AKTIVNI HOME CINEMA SPEAKERS. CSS5235Y/12. NFC, BLOUTOOTH, HD...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:25BEATS STUDIO WIRELESS-BLOUTOOTH-USA.VRVNI SLUSALKI.ORIGINAL

BEATS STUDIO.WIRELESS. USA. VRVNI SLUSALKI. VRVEN ZVUK SO DLABOK BAS...


3.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.600 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 10:25JBL CONTROL 1....VIDI OGLAS.

JBL CONTROL 1.LEGENRNI MONITORI. ORIGINALNI NE KINESKI.. POTREBNO DA ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:25HARMAN KARDON AVR 18RDS.SO PHONO IN.VRVEN KVALITET.KAKO NOV.

HARMAN KARDON. PERFEKTNO STEREO. SO MAL KVAR NA RADIO. STANICITE GI F...


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 10:25ONKYO DR-90.RISIVER SO DVD/CD.24BIT DA KONVERTER. KAKO NOV.

RARITET. ONKYO DR-90 AV RISIVER. SO DVD/CD. PERFEKTNO STEREO. 24 BIT ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 10:25DENON PMA-250. VRVEN KVALITET MADE IN JAPAN.

DENON PMA-250.VRVEN KVALITET. VRVEN ZVUK. VREDI DA SE VIDI I SLUSNE. ...


3.600 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.900 МКД
Денес 10:25SONY I PHILIPS BLU RAY/DVD, CD PLAYERI. SO HDMI,USB I DR.

BLU RAY DVD/CD PLAYERI.SWISS. CENI OD 1000 DO 1300DEN.....VIDETE GI S...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 10:25ORIGINAL DALECINSKI ....VIDI OGLAS.

ORIGINAL DALECINSKI.. POGOLEM BROJ.......CENI OD 500 DO 1200DEN.....V...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 10:24Kupuvam LCD panel za model Sony KDL-32W706B

Kupuvam poloven panel za Sony KDL-32W706B


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 10:10Prodavam novo usb 32GB polno so igri za PS2

Prodavam novo usb 32GB polno so igri za PS2, igrite moze po vas izbo...


700 МКД
или предлог цена
Денес 09:46МАПИ за сите видови НАВИГАЦИЈА, МОБИЛЕН и ТАБЛЕТ

mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: ✅🚩👉 ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

GPS уреди

Денес 09:13VINTAGE 1970'S PICKERING OA-7 HEADPHONES, BROWN & GOLD C

Vo perfektna vizuelna a I rabotna sostojba .Bez zabeleski za vistinsk...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 08:57Prodavam Cambridge Audio MINX XL Bookshelf-fabricka sostojba

Prodavam zvucnici Cambridge Audio MINX XL Bookshelf vo fabricka sosto...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 08:32IPTV 20 evra za 1 godina

IPTV 20 evra za 1 godina


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 07:59  НОВ ОГЛАС

Pioneer

Fiksna Cena 6000 den


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 07:52PS2 so 25 igri na USB

Се продава Playstation 2 - PS2 со 25 игри на USB. Комплетен со кабли...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:44  НОВ ОГЛАС

IPTV (pogledni video)

MakIPTV Najdobar izbor na kanali Najniska cena!!! EX-YU, Sport, Film,...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 21:56Се продава Фотоапарат дигитални fotoaparat i kamera камера

Се продаваат дигитални фотоапарат Canon и Full Hd Samsung камера. Ca...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

Вчера 21:17Wifi baby camera

Сликата е репродуцирана на екран на вашиот паметен телефон, таблет ...


1.090 МКД
или предлог цена
Вчера 20:13  НОВ ОГЛАС

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok za PS5


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:51  НОВ ОГЛАС

NOVI NEOTPAKOVANI KONTROLERI/ JOYSTICK ZA SONY PS4/ PS4Pro

Se prodavaat novi neotpakovani kontroleri/ Joystock za play station p...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43Kontroleri / Joystick za Play Station 4, PS4, PS4 Pro.NOVI

Se prodavaat novi neotpakovani kontroleri/ Joystock za play station p...


25 €
или предлог цена
Вчера 19:43Menuvam casovnik CASIO!

Menuvam nov casovnik CASIO za CD Player ili tuner.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 19:21GTA 5 za PlayStation 4 PS4, Igra. Igri

Igrata e vo perfektna sostojba kako nova 100% ispravna CENA FIKSN...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

Ipod nano touch 6th generacija

Srebreno I sino. I dvata se socuvani top bez nikakva grebanica. Bater...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

МP3/4/5 плеери и iPod

Вчера 17:55Televizor SONY KDL - 32EX340 so neispravna matichna plochka

Televizor SONY KDL - 32EX340 so neispravna matichna plochka . Go prod...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 17:55Bluetooth zvucnik Zeppy

Zvucnikot ima ekstra zvuk I e za sekakvi uslovi, otporen na voda, pra...


99 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Bluetooth уреди

Вчера 17:52Spider-Man Miles Morales i Call Of Duty Black Ops Cold War

Igrite se potpolno ispravni so malku igranje na niv Doneseni se od ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:30Купивам игри игри за обичните пазарски Нинтендо/Nintendo

Ако некој има игри за вакво Nintendo нека пише па ќе се договориме за...


50 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 15:03Купивам игри за обичните пазарски Нинтендо/Nintendo

Ако некој има игри за вакво Nintendo нека пише па ќе се договориме за...


50 МКД
или предлог цена
Вчера 15:02PHILIPS 32" HD led SMART

Prodavam Philips 32" HD Led TV kompletno ispraven i koristen mnogu ma...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.999 МКД
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 14:59PRESNIMUVAM VIDEO MATERIJALI NA DVD I USB

Преснимувам видео материјали од VHS, VHS C, Mini DV, Hi 8, 8mm, Super...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 14:37FAVORIT LCD SMART 32'' SO WI-FI VO ODLICNA SOSTOJBA

FAVORIT 32"(82 CM.) LED TEЛЕВИЗОР HD РЕЗОЛУЦИЈА - 1366Х768 100HZ PERF...


4.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 14:37  НОВ ОГЛАС

НАВИГАЦИЈА и МАПИ за сите видови GPS уреди и мобилен телефон

✅🚩👉 Инсталација на најновите 🌍 мапи и софтвер за 🛰️ GPS навигации...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

GPS уреди

Вчера 14:02Marantz CD6007

Marantz CD Player 6007 Купен пред 2 години. Линк до официјални...


27.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
28.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 13:23Sony Dj Slusalki

Ekstra zvuk pokvaliteten of mnogu drugi poskapi slusalki. Slusalkite ...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 13:19Vivanco Wi-Fi zvucnici

Outdoor zvucnici za nadvoresni uslovi. Otporni na vlaga, stud itn.. I...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:15Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам