Кавадарци
                   
3092 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENAULT SCENIC 2

RENAULT SCENIC 2


2.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 јул 17:34Промовирано

Volkswagen Touareg 2012 V6 3.0

Se prodava Volkswagen Touareg 2012 3.0 V6 TDI 245ks / 180kw 233.300...


18.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 сеп 23:37Промовирано

Bmw 320 E90 163 ks

Kolata e zacuvana maksimalno,zimski gumi solidni ,parking senzor,dvoz...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 сеп 07:28Промовирано

Se prodava Toyota avensis 2.0 disel

Toyota avensis 2.0 disel klimatronik reg ima d4d prednica motor menuv...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 21:41SPIRALI ZA GOLF 4

Prodavam 2 predni spirali za VW GOLF 4


25 €
или предлог цена
Денес 21:24MAF SENSOR NOV ZA FRONTERA VECTRA 2.2

0 281 002 184 Bosch nov maf sensor za frontera, vectra 2,2 077 92...


1 €
или предлог цена
Денес 21:24Seat leon 2.0 Tdi 2010god Facelift Full Avtomatik Dsg

Odlicna sostojba bez nitu edna maana Registrirana do 12ti mesec so Z...


8.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 21:12Volvo 480ks 2008 god

Registrirano do juni 2023 Moze zamena za euro 6 so moja doplata


14.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 20:31BMW X3 2005 god

Bmw x3 2005 godina Registrirano i zelen karton 4 gumi 80% Moze ...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 20:31OPC OPC5 Scania Kompjuter za menjac menuvac

OPC5 kompjuter za menuvac za scania, za poveke informacii, zvonete.


100 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 20:21Mercedes Actros EBS WABCO Popravka Servis

Vrsime popravka na site EBS kompjuteri od Mercedes. Isto taka vrsime...


100 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 20:21Motoren Kompjuter za Scania Servis Popravka

Vrsime popravka na site motorni kompjuteri na Scania od 2004-2022 I n...


99 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 20:21Scania Servis Popravka Koordinator Coordinator Kompjuter Del

Vrsime popravka na koordinator na site Scania kamioni, imame I na zal...


99 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 20:21Rezervna guma tenka za VW, GOLF,AUDI,PASSAT,SEAT “15” 5x112

Rezervna guma tenka za VW, GOLF, AUDI PASSAT, SEAT itn. komplet so se...


100 €
или предлог цена
Денес 19:59FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS 2009 GODINA FULL TOP SOSTOJBA

FULL OPREMA PERFEKTEN 100 % 204000 KILOMETRI ORGINAL GARANCIJA UVOZ ...


3.250 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:53VW PASSAT 1.6 MPI 74kw 2008 god. benzin/plin

Пасат бензин/плин со атест. 2008 год. Сервисиран: сменети-комплет ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:43OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74kw 2008 god.

ASTRA isuzu 1.7 CDTi 74 kw-101 KS -Redizajn, posledna serija. -Proi...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:43PEUGEOT 207 SW 1.6 PANORAMA

Pezo 207 1.6 HDi 2008 godina Uvezeno od Germanija so vozenje full opr...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:14FIAT PUNTO EVO 1.3 EURO5

FIAT PUNTO EVO 1.3 DISEL 2011GODINA UVEZENO OD HOLANDINA OD OPREMA PO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:14VW CADDY 1.6TDI TOVARNO

Vw caddy 1.6tdi 2013g Vo odlicna sostojba Klima Tempomat Bord Eu...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:14PEUGEOT 308 1.6 HDI

Uvezeno od Germanija i registrano Cela Godina 1.6hdi 80kw 2007 Godin...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:14FIAT PUNTO EVO 1.3 EURO5

FIAT PUNTO EVO 1.3 62 kw2011 GODINA UVEZENO OD HOLANDIJA OD OPREMA PO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:14Pojacalo 600w

Pojacalo za kola 600w


Денес 18:36Maf senzor audia a3 2.0 2003/4

Maf senzor audi a3 2.0 2003/4


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:36BMW 318D 2.0 143hp

Нови дискови и плочки Нови гуми мишелин два пра зимски летни Навига...


8 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:22SCHMITZ

Se prodava poluprikolka SCHMITZ 2005 godina registrirana do 7mi 2023 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

Денес 18:00  НОВ ОГЛАС

Sanduk Kipper

5.20 × 2.50


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 17:52Man Tga 26-310 Kipper

MAN TGA 26.310 God: 2005 Km: 170 000 6x2 Manuel Sanduk 13m3...


28.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 17:52Kran Pk17500 Bx !

Godina: 1997 Dostignuva: 17M Vo odlicna sostojba. 071 390 375


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 17:52Valjak BOMAG.

BOMAG


5.300 €
или предлог цена
Денес 17:52Se prodava rezervna guma so bandaz

Se prodava rezervna guma Michelin vo solidna sostojba 205/55/R16 so b...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:43Se prodava Kamioni

Scania R 420 2008 Mega reg do 26.8.23 Man TGA 18.440 2007 Mega reg d...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 17:42VW BUBA

Se prodavaar polovni stop svetla za vw buba. Orginal Germanski. merac...


15 €
или предлог цена
Денес 17:40prekidac za svetlo VW Pasat

se prodavaat meraci za temperatura i ulje za oldtimer i prekidac za...


15 €
или предлог цена
Денес 17:40Kupuvam koli odkupuvam odkup na vozila

Kupuvam sekakof vid na vozila udreni zaribani ispravni stranski Pro...


1.000 €
или предлог цена
Денес 17:11  НОВ ОГЛАС

Golf 5 1.9 66kW/90HP

Голфот е во одлична состојба, целосна опрема -Централно заклучување ...


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:48SEAT ALTEA XL

Se prodava seat altea xl 1.9 so full oprema 2007god. 77kw 105ks so ...


99 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
100 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:22FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Multijet 2011god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 2011god. So plateni site davacki do regi...


99 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
100 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:22Vw Caddy 1.9 TDI 2008 Perfektna Sostojba

Se prodava VW Caddy Patnicko 1.9 TDI 75 ks Proizvedeno 12.2008 godin...


5.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:49Suzuki Ignis 1.3ddis Urban Terenec

Se prodava Suzuki Ignis 1.3 ddis proizveden 2006 godina Prekrasen ur...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:49Ford Transit 2008 so cisterna 3.000L

071324100 071324100 071324100


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 15:39MAN TGA mega

Tga 390 euro4 mega God 2006 automatik Socuvan Top sostojba Polupri...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 15:39MAN TGX 440 EURO 6

071324100 071324100 071324100


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 15:38  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам