Кавадарци
                   
976 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat leon 1.9tdi 105ks 2009 godina

Seat leon 1.9tdi 105ks 2009 godina menuvac: 5brzini gorivo: dizel ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:01Промовирано

Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:07Промовирано

Nisan X-Trail 4*4 2015g. Moze zamena

Nisanot e redovno servisiran odrzuvan 1.6 130 ks 2kluca Klimatron...


18.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:18Punto Evo 1.3 m- jet 2010/11 euro 5 motor

Prekrasno gradsko vozilo so niska potrosuvack Mnogu socuvano kako vn...


4.800 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.200 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:17Wv passat 1.9 na delovi

Delovi za passat


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:42NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PANORAMA

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA KEY LESS (Otklucuva/zaklucuva so ...


7.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:41Audi A6

Se prodava Audi A6 2.7 132kw avtomatski menuvac so 8 brzini. Smeneti ...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:50Seat leon 1.9tdi 105ks 2009 godina

Seat leon 1.9tdi 105ks 2009 godina menuvac: 5brzini gorivo: dizel ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:01Seat Leon 1.9tdi 105ks 2007

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


4.950 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:43  НОВ ОГЛАС

Opel Meriva 1.4 66kw THG

Registrirana cela godina Kilma Aux Cd radio fabricko Napraven m...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:17GOLF 6

SE PRODAVA GOLF 6 VO ODLICHNA SOSTOJBA. PLATENI SITE DAVACHKI DO REGI...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:15Golf 5 1.9tdi

Kupuvam Golf 5 1.9 tdi na makedonski dokumenti do 3500eur Tel za kon...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:09  НОВ ОГЛАС

MERCEDES BENZ C 200 BLUETEC 2015 GODINA

Kolata e maksimalno zacuvana vnatresno i nadvoresno od oprema poseduv...


22.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:52CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE 2011 GODINA

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE 2011 GODINA UNIKATEN !!! ...


5.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:52CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS DEE JAY 2012 GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2012 GODINA ...


5.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:52SUZUKI SX4 1.6i 120 KS 4*4 2010 GODINA (EURO5) UNIKAT !!!

UNIKAT!!! PREKRASEN URBAN TERENEC 2010 GO...


6.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:52FIAT 500 1.3 MULTIJET PANORAMA 95 KS EURO5 2011 GODINA

FIAT 500 1.3 MULTIJET 95 KS EURO5 ...


6.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:52Opel Antara

Se prodava Opel Antara 2.0 Vo Top Sostojba Prv Gazda Redovno servi...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:49CHEVROLET SPARK 0.8I 52 KS 2008 GOD TOP SOSTOJBA REG.

0.8I 52 REGISTRACIJA DO 02.2024 GODINA SERVIS KOMPLETNO NAPRAVEN (REB...


1.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:48  НОВ ОГЛАС

CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VCDI 163ks AUTOMATIC FULL

NOVA KOLA !!! 98.000KM !!! UNIKAT!!! CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VC...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES C250CDI 4MATIC AUTOMATIC FULL 2010GOD

MERCEDES C250CDI 4MATIC(204KS) AUTOMATIC FULL 2010GOD Kolata e mak...


13.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive 2011/2012god

Seat Ibiza 1.2 TDI ST Ecomotive -Година на производство : 2011 Прва...


5.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Audi A5 s-line 211 ks. Mozna Zamena

Продавам Ауди А5 купе, 211кс турбо бензин 2.0 регистрирано до јули-20...


15.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.300 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:16  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E270

Mercedesot clasic ie vo perfekna sostojba bez zabeleski so napraven ...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:11Opel Meriva 1.7 TDI 2010 god

Kolata kako e stignata taka se prodava, nema sminkanje po nea. Plate...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:34FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 2008 GOD

Kolata e vo mnogu dobra sostojba. Donesena od Italija . Plateno se do...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:33  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA 1.3cdti Ecoflex 2011god

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI Godina:2011 Gorivo:Dizel; Motor:1.3 CDTI...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:32Seat Ibiza 1.9tdi 2009 77kw 105ks

-Seat Ibiza- 1.9tdi 77kw 105ks Kilometri:178.000 menuvac: racen 5...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:08Peugeot 207 1.6 2008 full oprema

Se prodava Peugeot 207 2008 godina 140000km so servisna kniska S...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:08Seat Ibiza 1.2tdi 75ks 2012 (euro5)

Se prodava Seat ibiza 1.2tdi 75ks 2012 godina so pominati 155000km...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:07Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:07Seat Leon 1.9tdi 105ks 2007 FULL

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:07WV Golf Vll 1.6TDI 81kw 2015 Sportline Full Led/Navi/Koža

-Volkswagen Golf Vll motor: 1.6tdi 110ks menuvac: 6brzini gorivo: ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:07LANCIA MUSA 1.3 multijet 2010 godina (Euro 5 facelift)

Lancia Musa 1.3 multijet 2010 Godina Euro 5 Facelift oprema: abs,es...


4.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:44Opel Astra 1.7CDTI 125KS

OPEL ASTRA H FaceLift 1.7CDTI 92KW/125KS(noviot motor) 6stepen menu...


4.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:43TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 D-4D

TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 D-4D 6stepen menuvac mnogu zacuvana! Redovn...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:43Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks 2006 godina Automatic

Se prodava Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks 2006 godina so avtomatski menuva...


4.950 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:40Se prodava golf5 1.9 76kw

Prodavam golf 5 1.9 2006g so full oprema


5.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:39CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:39Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:35Seat Ibiza 1.2 TDI - 75 ks (Navi-Euro 5)

Model:Seat Ibiza 1.2 TDI - 75 ks (Navi-Euro 5); Godina:2013...; Km:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:35Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам