Кавадарци
                   
946 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI -GODINA NA PROIZVOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:39RENAULT KANGOO 1.9 DTI 80KS

RENAULT KANGOO 1.9 DTI -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2001)GOD; -FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:39Mazda 6 karavan

Mazda 6 karavan vo top sostojba, registrirana do mart 2023 Moze zamen...


2.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:36Mondeo atest plin. Klimatronik. Full oprema

Se prodavam ford mondeo Fabricka sostojba. Motor na lance atmosvere...


3.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.950 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:19FORD FOKUS 1.6 HDI 08 GOD. 66 KW FULL

SE PRODAVA FORD FOKUS 1.6 HDI PEZO MOTOR 66 KW PROIZVEDEN 2008 GOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:47OPEL CORSA D 1.2 2007 GOD SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:47FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet O6 GOD FULL

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET PROIZVEDENO 2006 GOD SO FUL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:47SKODA FABIA 1.2 HTP 06 GOD FULL

SE PRODAVA SKODA FABIA 1.2 HTP PROIZVEDENA 2006 GOD 55 KW SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:47FIAT BRAVO 1.9 Multijet 2008 god.FULL

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2008 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:47OPEL CORSA D 1.3 multijet 2010 god FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET PROIZVEDENA 2010 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:46VW POLO 1.2 TDI 2010 GOD BLUMOTION FULL

SE PRODAVA VW POLO 1.2 TDI PROIZVEDENO 2010 GOD SO FULL OPREMA BLUMOT...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:46OPEL CORSA 1.2 2009 GOD FULL PERFEKTNA

SE PRODAVA OPEL CORSA 1.2 59 KW PROIZVEDENA 2009 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:46VW GOLF 1.6 FSI 85 KW FULL SERVISIRAN

SE PRODAVA VW GOLF 1.6 FSI 85 KW PROIZVEDEN 2005 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:46OPEL AGILA 1.3 multijet 2009 god FULL

SE PRODAVA OPEL AGILA PROIZVEDENA 2009 GOD 1.3 multijet 55 KW SO FULL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:46HONDA CIVIC 2.2 CTDI 07 GOD FULL

SE PRODAVA HONDA CIVIC 2.2 103 KW PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPREMA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:46FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:37Delovi za Ford Fiesta 1.2 16V

Delovi za Ford Fiesta 1.2 16V Benzin i Ford Fiesta 1.3 EFI Benzin/Pl...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:22Delovi za Ford Focus 2.0i

Delovi za Ford Focus 2.0i Automatik Za poveke inf na tel 075 536 94...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:22Delovi za Opel Astra 1.6 16V

Delovi za Opel Astra 1.6 16V Za poveke inf na tel: 075 536 945 Mart...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:22Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI

Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI Za poveke inf na tel: 075 536 945 ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 09:22Opel astra gtc

Se prodava opel astra 1.7 2008god 190.000km registrirana do 10mesec z...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:36Passat 20

Ful oprema Desen volan


3.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 08:00Skoda Fabia 1.4 TDI

Колата е во перфектна состојба Километри реални проверка било каде...


3.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 23:46So ful oprema ekstra sostojba

Vtor sopstvenik kupeno od automakedonija bez udari enterierno socuvan...


6.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 23:21Citroen berlingo1.6

Citroen berlingo vo dobra sostojba registrirano do 25 1 2023 god


2.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 22:28VW CADDY 1.6 75KW (novo vozilo)

Vozilo e kako novo kako nadvoresno taka i vnatresno napraven servis n...


8.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 22:28AUDI A6 2.0TDI

Prodavam audi A6 2.0tdi 2008 vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 21:58Se prodava FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

Se prodava FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA OPREMA: KLIMA SERVO C...


5.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 21:48Alfa Mito 1.6JTDM 88KW

Se Prodava Alfa Mito 1.6JTDM Odlicna sostojba Sreden Dokumenti Do...


5.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 20:56Opel zafira 1.6 85 kw 2009 god

Opel zafira registrirana do 20.10 .2023vo ekstra sostojba


3 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 20:43Bmw 530d

Se prodava bmw e39 530d 184ks Reg do 20.10.22 Servisirana maslo i ...


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 18:12Pezo 206

Se prodava pezo 206 1.1 benzin Reg ima do 12ti mesec 4 zimski gum...


1.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 18:12MERCEDES S 350

Mercedes S klasa 350 Amg long verzija Moze zamena


11.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 16:21Honda Jazz 1.4

Honda Jazz 1339cm3 61kw(83ps) 2004 god mal servis napraven sme...


3.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 15:37Mercedes E320 V6 EVO Avantgarde

Mercedes E320 V6 EVO Avantgarde ODLICNA SOSTOJBA 4 NOVI GUMI SER...


7.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 14:47VW Golf plus 1.9TDI 105KS TOP VOZILO

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS 2006G ODLICNA SOSTOJBA TOP VOZILO REGIS...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Кавадарци

Автомобили

06 фев 14:47FORD FOCUS TITANIUM 2.0 TDCI AUTOMATIC 2013 GODINA NOV!

NOVA KOLA !!! 139.000KM !!! UNIKAT!!! ...


8.490 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 14:07CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS DEE JAY 2012 GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2012 GODINA DEE JAY ...


5.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 13:44FORD FOCUS WAGON 1.6 TDCI 95 KS 2012 GODINA

NOVA KOLA !!! FORD FOCUS WAGON 1.6 TDCI 95 KS 2012 GODINA ...


6.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 13:42CHEVROLET SPARK 0.8I 52 KS 2008G REG SERVIS TOP

OSNOVEN MODEL BEZ KLIMA AIRBAG ABS CENTRALNA ESP EXSTRA DOBAR SERV...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 фев 13:41Страна 2 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам