Битола
                   
740 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Laptop Dell Latitude E6230

Prodavam laptopce Dell Latitude E6230 vo odlicna sostojba, so ispravn...


160 €
или предлог цена
Денес 07:44iPad 4 th gen

Se prodava iPad 4 th gen funkcionalen original kupen od Svedska.


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Битола

Таблети

Денес 00:11CRT MONITOR PHILIPS 17 INCI/LCD/PC/

PRODAVAM SOCUVAN ISPRAVEN MONITOR FILIPS


999 МКД
или предлог цена
Вчера 20:39MSI GeForce GTX 1070 AERO 8G

Графичката е како нова. Сменети падови и термална паста. Гаранцијата ...


Вчера 19:08  НОВ ОГЛАС

Komplet Pc

Komplet kompjuter Monitor LG Tastatura Maus Kukiste Kontakt /0758482...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:56Original polnac za Acer 19V, 2.37A

Se prodava Original polnac za Acer Laptop 19V, 2.37A, priklucok 5.5x1...


Вчера 12:38  НОВ ОГЛАС

2.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata 500 GB HDD

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop WD 500GB Sata Slim. Hard diskot e...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 12:33  НОВ ОГЛАС

15.6'' Lcd Ekran monitor za Laptop, Led SLIM 30 pin

Se prodava 15.6'' Lcd Ekran za Laptop, Led HD SLIM 30 pinski prikluco...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:30  НОВ ОГЛАС

Formatiranje i preinstalacija na vasiot laptop i kompjuter

- Instaliranje na licenciran Windows 10 - Instaliranje na licencira...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 10:49Instalacija, Preinstalacija, Instal, Formatiranje na Windows

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista,...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:15Mining Rig Rigovi Sapphire RX 6600 8GB RX 570 580 8GB

Продавам 6 mining rig ригови со следниве карактеристики: Rig 1 - Н...


2.000 €
или предлог цена
15 авг 21:31MSI RTX 3060 TRIO

RTX 3060 12GB Trio - non LHR Гаранција 1година Користена скоро една...


43.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
44.000 МКД
15 авг 20:55MSI RTX 3080 OC TRIO

RTX 3080 10GB OC Trio - LHR Гаранција 1година Користена нецела годн...


65.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
66.000 МКД
15 авг 20:54RTX 3060 / 3080 TRIO

RTX 3060 12GB Trio - non LHR RTX 3080 10GB OC Trio - LHR Користен...


82.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
83.000 МКД
15 авг 20:54DELL Inspiron 15 N5040

Laptopot e vo odlicna sostojba, maksimalno socuvan, originalen polnac...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
15 авг 17:50hp Pavilion dv7 Intel i7 Nvidia GT630M 2GB

Laptop so odlicni performansi, originalen polnac, ispravna baterija, ...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
15 авг 17:50PHILIPS 190 VW 19` monitor

Се продава поволно, одлично зачуван 19` монитор PHILIPS . Контактирај...


По Договор
или предлог цена
15 авг 11:42Se prodava Nvidia ASUS RTX 3060 Ti

Prodavam graficka ASUS RTX 3060 Ti Dual Mini rabotena okolu 5 6 mesec...


15 авг 10:52Apple ipad mini 8" kako nov - mobicom

Apple ipad mini 8" crna boja vo super sostojba. Prakame po Kargo Ek...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

15 авг 09:35Apple ipad 10" kako nov - mobicom

Apple ipad 10" 8 generacija" srebrena boja vo super sostojba. Praka...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

15 авг 09:35Macbook Air 13" EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Macbook Air 13" M1 8/256 gb NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


62.990 МКД
или предлог цена
15 авг 09:35NOVI MATICNA ASUS Z590-P I PROCESOR I5 10400F

Prodavam novi nekoristeni delovi za PC: - Maticna : Asus Prime z590-...


16.000 МКД
или предлог цена
15 авг 09:27HP PRINTER ПЕЧАТАР

Се продава печатар добро сочуван. Информации само на овој број 078...


15 авг 09:02Original polnac za HP Laptop 18.5V, 3.5A, priklucok4.8x1.7mm

Se prodava Original polnac za HP Laptop 18.5V, 3.5A, priklucok 4.8x1....


15 авг 08:36Servis / Popravka na Laptopi

Vrsam sekakov servis na laptop kompjuteri ( popravka na maticni ploci...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

15 авг 08:35Monitor 17 lcd

Se raboti Mozi proba Cena fiksna


1.000 МКД
или предлог цена
15 авг 06:37ASUS ROG STRIX 750W PSU напојување

Ново напојување Asus Rog Strix 80+ Gold 750W. Најдобро напојување з...


7.600 МКД
или предлог цена
14 авг 20:34NVIDIA GeForce RTX 3090

Се продаваат нови NVIDIA GeForce RTX 3090 графички картички, Founders...


1 МКД
или предлог цена
14 авг 17:52Graficki karticki/Графички картички Nvidia GeForce 3090

Графички Картички/Graficki karticki, Nvidia GeForce 3090 RTX Founders...


2.000 €
или предлог цена
14 авг 17:52Se prodava laptop hp probook 440

Se prodava hp probook 440 se e funkcionalno edna nedela koristen kupe...


480 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
14 авг 16:13Desktop PC

Se prodava desktop pc so windows 10 i sledni komponenti : MB : GA-H6...


7.000 МКД
или предлог цена
14 авг 15:50Lego mindsstorm 9797 set robot

Delovi od LEGO Mindstorm 9797 nekolku pati koristen, robot od lego,...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

14 авг 14:19Lap Top Fujitsu Bukvalno Nov

Lap topot e kako Nov ne e mnogu koristen Odlicno drzi baterija


6.990 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.990 МКД
14 авг 12:49ACER ASPIRE ONE

Se prodava ACER aspire ONE so baterija (drzi 2,30min)ima polnac rabot...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
14 авг 12:14MINI Keyboard Bluetooth

Tastaturata e taa od slikite i e vo odlicna sostojba kako nova e moz...


14 авг 11:26DDR3 4GB na 1600 nova memorija

Ram memorija za Desktop 4GB DDR 3 na 1600 MHZ potpolno nova neupotre...


1.000 МКД
или предлог цена
14 авг 10:54Kukiste

Se prodava kukiste DDR 3 4 GB na 1333 procesor Intel dual core E5400 ...


3.000 МКД
или предлог цена
14 авг 10:54Се продава десктоп компјутер

Продавам десктоп компјутер со следните карактеристики -Матична плоч...


25.000 МКД
или предлог цена
13 авг 23:53AMD Gaming PC

RYZEN 2600 - izgubena garancija ASUS a320m-k NOVA, kupena od setek ...


31.000 МКД
или предлог цена
13 авг 20:48Americki hP kompjuteri

Se prodavat americki kompjuteri povejke modeli: https://support.hp...


130 €
или предлог цена
13 авг 18:07Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам