Битола
Подкатегорија:
                   
19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Instalacija, Preinstalacija, Instal, Formatiranje na Windows

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista,...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:15Instalacija i reinstalacija na operativen sistem

Momentalno koristam Windows 10 operativen sistem za preinstalacija. ...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 12:17Преинсталација и сервис на десктоп/лаптоп компјутер

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
17 јул 17:47Preinstalacija i servis na desktop/laptop kompjuter

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
17 јул 17:47Angliski i Germanski naucete LESNO i BRZO

Kontakt tel. 078/843-000 -ПОВЕЌЕ НЕМАТЕ ПОТРЕБА ДА ОДИТЕ НА БИЛО КАК...


600 МКД
или предлог цена
30 јун 19:40PROGRAMERI PAYTHON

PROGRAMERI ZA PYTHON ( PINE SCRIPT) OSNOVNI POZNAVANJA NA BLOCKCHAI...


1 €
или предлог цена
25 фев 11:43IZRABOTKA NA WEB STRANI

IZRABOTKA NA WEB STRANI PO VASA ZELBA SO NAS WEB DIZAJN I HOSTING


100 €
или предлог цена
14 сеп 08:30Isalacioni cd windows 10 pro i 7 ultimate

Softverot e registriran informacii tel 079251704


300 МКД
или предлог цена
19 јул 14:28Python and Pine Script PROGRAMERI

Se baraat programeri vo Python and Pine Script , za Companija OD ...


1 €
или предлог цена
21 јун 20:56WEB PRODAVNICA

Web prodavnica za naracki preku Internet od doma za da se zgolemi ser...


150 €
или предлог цена
29 мај 23:10PROGRAM/ПРОГРАМ PROGRAMI/ПРОГРАМИ/СОФТВЕР/АПТЕКИ/АПТЕКА

Програм со најновите измени за работа со ФЗО Сите измени се вклулче...


1.500 МКД
или предлог цена
17 апр 20:25Дизајнирање и печатење на визит карти

*Дизајнирање на визит карти *QR Code *Принтање *Достава низ цела М...


1 €
или предлог цена
23 фев 21:13Softver za citanje na SD karticka

Софтверот овозможува промена на нова ДДВ ставка од 0% во 10% со лесна...


1.000 МКД
или предлог цена
09 фев 00:15instalacija windows xp.7.10

instaliranje windows xp..7..10.. na vasiot laptop ili desktop i prom...


300 МКД
или предлог цена
21 дек 17:58Preinstalacija i formatiranje na kompijuteri Windows:7,8,10

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili la...


400 МКД
или предлог цена
07 дек 14:02ПРОГРАМ ЗА РЕСТОРАНИ ХОТЕЛИ ПИЦЕРИ И ДРУГИ УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕ

Програм за вашиот ресторан. Брз едноставен стабилен подржува и екр...


1 МКД
или предлог цена
31 мај 21:56Изработувам вебсајтови

Изработувам вебсајтови кои што ќе привлечат повеќе клиенти на самиот ...


45 €
или предлог цена
08 апр 01:47Aplikacija za online PRODAVNICA

Aplikacija za online Trgovija Za prehrambeni produkti i Internet stra...


150 €
или предлог цена
Битола

Софтвери / Android

02 апр 16:24Angliski, Germanski, Francuski - naucete LESNO i BRZO

-ПОВЕЌЕ НЕМАТЕ ПОТРЕБА ДА ОДИТЕ НА БИЛО КАКВИ КУРСЕВИ - СЕГА МОЖЕТЕ Д...


600 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:34Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам