1172 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PASSAT 1.4 BENZIN/PLUG IN HYBRID 218ks

PRODAVAM PASSAT GTE 1.4 BENZIN/PLUG IN HYBRID 2020, kupen nov vo Cent...


34.900 €
или предлог цена
25 јун 15:32Промовирано

Prodavam Renault Megane 1.6

Prodavam Renault Megan 1.6 66kw Kolata e vo odlicna sostojba registr...


950 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.150 €
26 јун 20:14Промовирано

Passat b7 bluemotion 2.0tdi 140ks

Se prodava passat b7 2.0tdi 140ks bluemotion Full oprema Vo bespre...


10.300 €
или предлог цена
15 јун 16:10Промовирано

KOLATA SE PRODA PASAT-7 AUTOMATIK

KOLATA SE PRODAVA PASAT-7 AUTOMATIK 2012 god.OPREMA =automatski menac...


11.450 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.500 €
Денес 17:26Peugeot 207 1.4 - 08

Peugeot 207 1.4 benzin, 2008 prva registracija 2009, registrirano, o...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.799 €
Денес 16:27OPEL CORSA 1.3 CDTI 2004god Klima!Servo! Ekstra !

Opel corsa vo odlicna sostojba 20041.3 cdti, mn ekonomicen motor so m...


111 €
или предлог цена
Денес 15:19Mercedes C200

Mercedes C200 CDI Registriran Novi zimski gumi Motor raboti kako ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:42Audi A6 2.0tdi

Vo super sostojjba servisirano vo ovlasteni servisi ful oprema regist...


17.000 €
или предлог цена
Денес 14:00Jeep Cherokee 2.4

Uvezen od amerika vo odlicna sostojba servisiran registracija zelen k...


22.500 €
или предлог цена
Денес 13:59HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Денес 13:50HYUNDAI I30 1.4 BENZIN Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HYUNDAI I30 1.4 BENZIN🇨🇭🇨🇭🇨🇭 128.251 k...


5.800 €
или предлог цена
Денес 13:50Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2013 g...


6.100 €
или предлог цена
Денес 13:50VW TOURAN 2.0TDI AUTOMATIC Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭TOURAN 2.0 DSG 2008g🇨🇭🇨🇭🇨🇭 AUTOMATIC DSG 184.000k...


7.000 €
или предлог цена
Денес 13:49DAIHATSU TERIOS 4X4 2009

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 DAIHATSU TERIOS🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Doneseno od Svajcarija Pre...


7.700 €
или предлог цена
Денес 13:49Fiat Idea 1.4 benzin Uvoz SWISS

Voziloto e vo odlicna sostojba Plateni site davacki do registracija...


4.000 €
или предлог цена
Денес 13:49MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.600 €
или предлог цена
Денес 13:26Se prodava mercedes c220 elegance

Se prodava mercede c220 elegance vo odlicna sostojba! proverka po vas...


6.600 €
или предлог цена
Денес 13:23Opel Insignia 2.0 CDTI 118kw Automatic full oprema

Opel Insignia 2.0 CDTI 118kw 2008god,so avtomatski menuvac,registrira...


8.200 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes C220cdi Avantgarde...TOP Sostojba

Voziloto e doneseno od Svajcarija. Avantgarde oprema . Vo besprekorna...


8.800 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel Insignia 2.8 v6 turbo 4x4 ZAMENA

Opel insignia 2.8 v6 turbo sport turing 260 ks 4x4 opc Full oprema, a...


6 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES A170 1.7CDI

Kolata e pali vozi 1.7 cdi ne e registrirana povejke info na 078 426 ...


1.400 €
или предлог цена
Денес 12:33ITNO SE PRODAVA MERCEDES C 270

Se prodava Mercedes C 270 vo ekstra sostojba,...karavan so avtomatski...


2.200 €
или предлог цена
Денес 12:30  НОВ ОГЛАС

Vito 112 cdi 2001

Mercedes vito Kako na slikite vredi da se vidi Odrzano e maksimalno I...


4.000 €
или предлог цена
Денес 11:44Opel Astra H 1.9 CDTI 2007

Se prodava vozilo Opel Astra H 1.9 CDTI 2007 god.vo odlichna sostojba...


4.200 €
или предлог цена
Денес 11:02AUDI A4 - 2.0 TDI

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI ... Max zacuavano vozilo kako nadvor ...


7 €
или предлог цена
Денес 10:43BMW 530xd F10 SPORT KAKO NOVO

Prodavam BMW 530xd/258ks proizvedeno 04.2013, prva reg 09.2013 ,uveze...


22.900 €
или предлог цена
Денес 10:06CITROEN C1 - Registriran..Prva boja

Se prodava Citroen C1 1.0 benzin ... Vo odlicna vozna sostojba za...


3.150 €
или предлог цена
Денес 10:05AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
Денес 09:41CITROEN C3 1.1 60 KS 186000 KM NOV - 07.MT Auto

CITROEN C3 1.1 60 KS 4.5L/100KM - 186000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVISI...


3.500 €
или предлог цена
Денес 09:40  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE KOZA NOV - 08.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, ELEGANCE OPREMA KOZA - 154000 KM BUKVALNO...


9.500 €
или предлог цена
Денес 09:40OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS COSMO KOZA NAVI - 11.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 157000 KM COSMO KOZA NAVI - SERVISNA KNIS...


6.800 €
или предлог цена
Денес 09:40CITROEN C3 1.6 HDI EXCLUSIVE 134000KM - 11..MT Auto

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EURO-5 EXCLUSIVE ***** 134000 KM ***** SERV...


5.500 €
или предлог цена
Денес 09:39OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS COSMO KOZA - 11.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 125000 KM COSMO KOZA - SERVISNA KNISKA 2 ...


6.800 €
или предлог цена
Денес 09:39FIAT 500 1.2 70 KS 90000 KM EURO5 NOVA - 10..MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 90000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 90000 KM ! ! ! 2 KL...


5.300 €
или предлог цена
Денес 09:38AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE NAVI KOZA UVOZ CH- 05.MT Auto

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S-LINE NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA - UVO...


6.800 €
или предлог цена
Денес 09:38AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
Денес 09:38BMW 320 D 163 KS PDC UNIKAT NOVA UVOZ CH - 06.MT Auto

BMW 320 D 163 KS 163000 KM UNIKAT NOVO UVOZ SWISS ** EDINSTVENO VO M...


5.900 €
или предлог цена
Денес 09:38TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 07..MT Auto

TOYOTA RAV4 2.2 D 136 KS 4X4 PERFEKTNA NOV UVOZ - SERVISNA KNISKA NO...


8.600 €
или предлог цена
Денес 09:37AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2X S-LINE UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2 X S-LINE NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA - UVOZ SV...


9.800 €
или предлог цена
Денес 09:37AUDI A4 2.0 TDI 143 KS NAVI PDC UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA 2.0 TDI 105 KW - 143 KS 1960...


9.600 €
или предлог цена
Денес 09:37CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS 118000 KM NOV - 13 . MT Auto

CITROEN C3 1.2 60 KS EURO-5 KAKO NOVA ***** 166000 KM ***** SERVISNA...


5.800 €
или предлог цена
Денес 09:36FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA PANORAMA 4X4 - 09..MT Auto

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS, TITANIUM 4x4 KOZA PANORAMA - NAPOMENA: 15...


9.500 €
или предлог цена
Денес 09:36FIAT 500 1.4 100 KS SPORT KOZA - 09..MT Auto

FIAT 500 1.4 100 KS 137000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 137000 KM ! ! !- ...


5.500 €
или предлог цена
Денес 09:36Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам