Ѓорче Петров
                   
422 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dvd adapter za sata Hard disk za laptop

Dvd adapter za sata Hard disk, koristete 2 Hard diska na vasiot laptop


900 МКД
или предлог цена
Денес 10:56Universal 80W DC Car Charger Laptop Notebook Adapter Adjusta

Polnac za laptop za vo avtomobil


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:56Laptop MSI komplet ispraven

Se prodava laptop MSI komplet ispraven. Se prodava komplet so polnac....


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:55BATERII... LI-ION 18650 mAh3.7v 4200 mAh

SE PRODAVAAT SAMO BATERII POSEBNO 3,7 Volti 4200 mAh i 8800mah razlic...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:00Matrix напојување 800W

Продавам Matrix напојување 800W


600 МКД
или предлог цена
Вчера 19:34  НОВ ОГЛАС

RAM меморија KINGSTON 8GB DDR3

Продавам RAM меморија KINGSTON 8GB DDR3 за компјутер


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:29  НОВ ОГЛАС

Intel i3-4160 3.6GHz процесор со кулер

Продавам процесор Intel i3-4160 3.6GHz со кулер


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:21  НОВ ОГЛАС

DELL EXTRA LAPTOP SOCUVAN SO WINDOWS 10

DELL EXTRA LAPTOP SOCUVAN SO WINDOWS 10 BATERIJA DOBRA ODLICEN ZA SE...


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:34Оригинал адаптер за Lenovo лаптоп/ adapter za Lenovo laptop

Lenovo 65W standard AC (USB Type-C) полнач/ polnac Нов, оригинал!


20 €
или предлог цена
Вчера 09:17Држач за монитори 4/ drzac za 4 monitori

Држачот е самостоечки за максимум 4 монитори. Шепите се подесуваат ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Вчера 09:16Продавам Лаптоп ASUS X751SA-TY096D (BLACK)

Продавам Лаптоп ASUS X751SA-TY096D (BLACK) • Intel Quad-Core Celeron...


6.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

01 окт 14:30se prodava skoro nov CPU AMD RYZEN 5 1600

KORISTEN SAMO 12 MESECI=NOV PROCESOR SO GARANCIJA VALIDNA USTE 2god(A...


7.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:38se prodava GTX 1050 2GB

ja prodavam zatoa sto kupuvam nova graficka so 8 GB=pomocna karta,,,a...


5.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:38KOMPJUTER GAMING NOV FORTNITE CS GO GTA V 2 GODINI GARANCIA!

Prodavame novi RED GAMING kompjuteri. Napraveni so najkvalitetni komp...


399 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

01 окт 12:36SAMSUNG A7 LITE 8.7INCH TABLET NOV *24M GARANCIA*!

SAMSUNG A7 LITE 8.7INCH 3/32GB CAMERA 8M-PIXEL ZA POVEKE INFO:0709944...


160 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

01 окт 12:15Formatiranje i instalacija na kompjuteri

Formatiram desktop i lap top kompjuteri, instaliram nov operativen si...


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сервери и додатоци

01 окт 11:53HP LAPTOP EXTRA SOSTOJBA 4500 DEN

HP LAPTOP EXTRA SOSTOJBA 4500 DEN NOV WINDOW 10 SO SITE PROGRAMI ZA N...


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

01 окт 11:15Продавам гејминг кумпиутер

itno i5 7400 gtx 1060 sdd 120g hdd 1 TB ram 8g monitor aoc 144...


700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

01 окт 09:23Linksys WRT1900acs + high gain antennas

Prodavam: 1. Linksys WRT1900acs so OpenWrt (Luci) https://www.links...


9.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 23:04Cisco Aironet 2702 Access points

Prodavam: 1. 2 x Cisco AIR-CAP2702E-E-K9 Access point-ite imaat ima...


230 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
240 €
30 сеп 23:04HDD Hard disk WD Blue 320 GB 2.5 inch SLIM

HDD Hard disk WD Blue 320 GB 2.5 inch SLIM pogoden i za obicen kompju...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:23Desktop PC - kompjuter za Office use(само куќиште) kompjuter

Desktop PC za Office use (куќиште), moze da se koristi za prodavnica....


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

30 сеп 21:23TONER Q2612A/FX-9/FX-10/CRG303 za HP printeri

Toner za HP LaserJet 1010/1012/1015/3015/3020/3030/1319/3050/3052/305...


300 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
450 МКД
30 сеп 18:47Wacom Intuos Pro Paper edition - Tablet za crtanje

Prodavam skoro novo Wacom Intuos Pro Paper edition, malku koristeno, ...


10.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

30 сеп 17:52Delovi za Laptopi Display Hard diskovi adapteri tastaturi

Delovi za Laptopi, Display -Ekrani , Hard Diskovi ,adapteri, tastatur...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

30 сеп 16:48INSTALACIJA NA WINDOWS 7, 8, 10

Instaliranje na windows 7, 8 i 10. So windows-ot doagjaat zaedno Mic...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

30 сеп 16:48Монитор ASUS 20"

LCD Монитор ASUS 20". Исправен, без никакви оштетувања. Користен ретк...


2.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:47Хард Диск TOSHIBA 2,5" 1TB

Хард Диск TOSHIBA 2,5" 1TB Модел: MQ01ABD100


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:03SIGUREN I PROFESIONALEN,IT SERVIS -SASO

INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8,8.1 i 10 na novi Laptopi i Deskto...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

30 сеп 10:17Format Instalacija Cistenje Virusi .Windows, Office

Naj profesionalna Instalacija na Windows XP,7,8,8.1,10 ,komplet so O...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Останато

30 сеп 10:17Sapphire Nitro Fans Ventilatori Cooler Fan

Prodava novi kuleri za saphire nitro graficki


300 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 МКД
29 сеп 19:29Dell USB-C Polnac Nov 65W

Kupen vo amerika Dell Laptop Charger 65W Watt USB Type C AC Power Ad...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
29 сеп 16:24Gigabyte GEFORCE 1660 Super OC 6GB WINDFORCE 3x

Се продава графичка карта Gigabyte Geforce GTX 1660 Super OC 6GB со 3...


14.600 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
29 сеп 15:30Formatiranje Windows XP 7 8 8,1 10 Office Antivirus

Инсталација на Microsoft Windows XP,7,8.1,10 UBUNTU WINDOWS SERVER IT...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

29 сеп 12:36OTKUP NA -- LAPTOP --NOVI I MALKU KORISTENI LAPTOPI --OTKUP

Plakam kesss Isplata po viduvanje


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

29 сеп 11:09Hp Probook G8

Nov Laptop Hp Probook


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

28 сеп 21:35Nov kompjuter i5 11generacija

Nov kompjuter i5 11generacija MB GIGABYTE Z490 GAMING X, CUP INT...


70.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 17:22Ram memorii za lap top 4GB 2GB DDR3 i 1GB DDR2

Ram memorii za lap top 1000den 4GB DDR3 , 500 den 2GB DDR3 i 3...


500 МКД
или предлог цена
28 сеп 15:49Vrakanje Izbrisani Podatoci od Hard Disk ,SD,Telefon

Profesionalno servisiranje Vrakam podatoci od izbrisani formatirani k...


50 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Останато

28 сеп 15:49Adapteri za LapTopi za site modeli

Za Asus Rog Za Dell HP Sony Acer Lenovo idr.


800 МКД
или предлог цена
28 сеп 15:49Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам