Берово
                   
119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat dobro zacuvani koli od site marki na Mk tabli..

Se prodavaat dobro zacuvani koli / avtomobili od site marki..Kako nov...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 13:06Prodavam wv golf odlicen

Full oprema broj 076387748 Dva kluca Klimatronic Servo Abs Esp ...


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.504 €
Берово

Автомобили

Вчера 18:44MERCEDES-BENZ C 220 W 204 MODEL 2008

MERCEDES - ODLICNA SOSTOJBA OPREMA AVANGARDE KLIMATRONIK, TEMPOMAT, ...


7.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 јул 09:52Lada niva 4x4 opel frontera vw golf audi

Se prodava lada niva 1.6 Benz plin-atest 4x4 funkcionira perfektno...


1.450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 јун 21:43Uaz

Uaz dizel 3.0 mercedes atestiran Moze zamena za kola so moja doplata...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 јун 08:08BMW X3 3.0D

Full oprema, servisirano komplet. Registrirano do April 2023 so zelen...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 јун 23:21Mercedes c270

Mnogu socuvan ful oprema registriran cela godina plus 4 letni gumi Pi...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 јун 22:43Ford galaxy 1.9tdi 116 ks

Se prodava ford galaxy 1.9 tdi 116 ks vw motor so 7 sedista co dobra ...


2.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

27 јун 14:35MERCEDES-BENZ C 220 W 204 MODEL 2008

MERCEDES - ODLICNA SOSTOJBA OPREMA AVANGARDE KLIMATRONIK, TEMPOMAT, ...


7.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

26 јун 08:47Audi 3 bg tablici pali vozi

Info na 076387748 Full oprema Klimatronic Abs Servo elektrika ...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.299 €
Берово

Автомобили

25 јун 06:15Vo odlicna sostojba

So mali zabeleski nadvoresno na bojata,kuka,desen volan.Najdobriot mo...


3.000 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 €
Берово

Автомобили

24 јун 22:54Toyota Yaris

- KLIMA(LADI PERFEKTNO) - NOVI GUMI 2022 - RADIO SO KOMANDI NA VOLA...


3.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

17 јун 08:23Audi celo ili za delovi

Motor 2.5 Aluminski bandasi so letni gumi solidni Recaro sedista ko...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

16 јун 20:54Mercedes E 220

Ekstra sostojba koza so ful oprema


41 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 јун 15:58Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 1.4 benzin so atestiran plin i klima Kontakt ...


2.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

13 јун 13:36FIAT BRAVA 1.6 Benzin/Plin

Kolata e mnogu dobro socuvana. - Atestiran plin - Novi zimski gumi...


870 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 јун 13:53Се продава Mercedes-Benz

Се продава Mercedes-Benz C220, произведен 2000 год. Увезен од Австриј...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 јун 13:00Audi A6 3.0 Quattro S-line R-design

Audi A6 3.0 Quarto S-line R-design Euro 4 176 kW Менувач : Авто...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 мај 13:00Land Rover Ekstra socuvan

NE E 4X4.MOE ZAMENA...


3.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Берово

Автомобили

31 мај 09:20Se prodava BMW 320d 2007godina

BMW 320d 2007GOD FULL OPREMA


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

26 мај 22:15Kia sorento 4×4

Kia sorento 4×4 Novi gumi nov akumulator Centralno zaklucuvanje Kl...


3.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 мај 23:39DELOVI

Kia sephia za delovi


450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 мај 15:06jeep

dzipot e vo top sostojba napraven ful servis koj e meraklija neka pov...


4.100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 мај 22:09Mazda 1.6hdi

Mazda 1.6hdi 80kw Full oprema Za poveke inf Jovce 078 407 401 0...


3.450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 мај 21:59Golf 1 1.6 disel dizel moze i vo delovi

Se prodava golf 1 disel moze cel moze i vo delovi 4 vrati,javuvanje...


500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 мај 16:18Pasat

Se prodava pasat B6. TSI. 1.8 118kw.benzin 2010g. Pasatot e uvezen od...


7.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мај 21:07Delovi golf 2 i golf 1 1.6 diesel disel

Golem izbor na delovi za golf 1 i golf 2disel Po ekstra ceni 070 7...


50 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 апр 14:35OPEL VEKTA

OPEL VEKTRA vo odlicna sostojba


800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 апр 06:33JEEP CHEROKEE 4x4 2.8CRD 163HP *** OFF ROAD***

JEEP CHEROKEE 4X4 2.8CRD 163HP LIMITED SO REDUKTOR BRZI/BAVNI Dzipot...


4.900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

20 апр 21:46ПРОДАВАМ FORD FOCUS GIA 1.6 101ks Бензин

ПРОДАВАМ FORD FOCUS GHIA 1.6 Бензин 101ks во одлична состојба. Цен...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 апр 19:02Toyota 4-Runner 2.4d BG tablici

Odlicna sostojba. Moze i zamena, poveke info na telefon.


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 мар 21:51VW CADDY 2.0 SDI - TOVARNO

Odlicna sostojba, poveke info na telefon!


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 мар 21:51Се продава Fiat Brava

078/330/374- Делче


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 мар 16:15RENAULT MEGANE 1.5DCI 81KW 2009

Kolata e maksimalno zacuvana , bez ni najmala zabeleska Ima naprave...


5.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 мар 14:35Seat Leon 1.9 Tdi 2006

Kontakt: 078 433 524 Vladimir


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мар 17:55socuvano audi a4

komplet servisirano moze da se vidi i proba MOZE ZAMENA PONUDETE


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 фев 05:29Audi A6 3.0 TDI V6 224 HP

Максимално сочувано ,без дополнителни трошоци, сите сервиси навреме н...


7.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 фев 18:27Golf 5 1.9 tdi 2006 GOAL

...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

05 фев 16:43Renault Megane -

Се продава Рено меган во добра состојба. Контакт телефон: 075 304 631


450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 јан 13:00RENAULT ESPACE 2.2DT 83KW -99

RENAULT ESPACE 2.2DT 83KW 1999GOD 7 SEDISTA VOZILOTO E VO ODLICNA S...


1.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 јан 11:10Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам