260 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mikser za testo

Mikser za testo malku koristen 20 litri MATEKA 430 Inf.072 248 265


500 €
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

Денес 14:33Фискална каса Вардарец

Се продава фискална каса Вардарец , во исправна состојба .


4.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

Денес 08:52Фискална каса Северец

Се продава фискална каса Северец , во исправна состојба .


3.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

Денес 08:52Се продаваат палети

Се продаваат палети 120x80 , во добра состојба , како нови .


180 МКД
или предлог цена
Денес 08:52Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. ...


390 €
или предлог цена
Вчера 18:35Se prodava cirkular na ingco

Se prodava cirkular na ingco mnogu malce koristen na baterri cirkular...


2.500 €
или предлог цена
25 јун 07:25Se prodava lisicarka na ingco

Prodavam mnogu malce koristena lisicarka na baaterii na ingco raboti ...


3.500 МКД
или предлог цена
25 јун 07:25Се продава КЛУПНА / KLUPNA за режење на цевки

Се продава КЛУПНА / KLUPNA за режење на цевки! Како нова. Југос...


120 €
или предлог цена
22 јун 15:55Oprema za piljara

Kompletna oprema za piljara


11 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дукани и опрема

22 јун 11:15Hidraulicna masina za podni plocki i teraco plocki

hidraulicna masina za plocki i teraco plocki, ima poveke modeli na pl...


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:46Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:46Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:46Plasticni kalapi za podni, fasadni plocki i drugi kalapi

lasticni kalapi za izrabotka na podni,fasadni plocki i kalapi za izra...


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:46Masini za betonski blokovi, ivicnjaci,bekato i dr

avtomatski i poluavtomatski masini za betonski blokovi standard i moz...


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:46Hidraulicna masina za podni plocki i teraco plocki

hidraulicna masina za plocki i teraco plocki, ima poveke modeli na pl...


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:45Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:45Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:45Masini za betonski blokovi,оѓаци,ivicnjaci,kapi i dr...

avtomatski i poluavtomatski masini za betonski blokovi standard i moz...


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:45Mesalica (mikser) za beton

Mesalica (mikser) za beton 075336274 / 070247068


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:45Plasticni kalapi za podni, fasadni plocki i drugi kalapi

plasticni kalapi za izrabotka na podni,fasadni plocki i kalapi za izr...


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:45Агрегат за наводнување/agregat za navodnuvanje

Се продава агрегат за наводнување, дизел, во исправна состојба. Цена ...


1 МКД
или предлог цена
20 јун 16:43Pumpa za voda 50'' i 70'' vakumski

Benzinska pumpa za voda Agromax so 1 godina garancija site mozni reze...


9.500 €
или предлог цена
20 јун 08:52SVETLECKI REKLAMI, REFLEKTORI I LED SIJALICI POVOLNO

SE PRODAVAAT RECISI NOVI SVETLECKI REKLAMI IZRABOTENI OD NEON REKLAM ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

19 јун 18:12INDUSTRISKI MASHINI VO ODLICNA SOSTOJBA MNOGU POVOLNO

Se prodavaat industriski mashini recisi novi ,mnogu malku koristeni ,...


По Договор
или предлог цена
19 јун 18:12FISKALNA KASA I OPREMA ZA BUTIK POVOLNO

SE PRODAVAAT FISKALNA KASA I RAZLICNI RAFTOVI ZA BUTIK, KUKLI POLOVI...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

19 јун 18:12Se prodavaat 2 masini za betonski blok

1.Blok 20/20/40 450e 12/20/40 2.Blok 20/25/40 ...


1 €
или предлог цена
14 јун 10:12Melnica za kafe

Melnica za kafe vo odlicna sostojba


6.500 МКД
или предлог цена
12 јун 02:29Р А Ф Т О В И

Се продаваат рафтофи со огледала Погодни се за Овошје Зеленчук Ја...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

09 јун 13:28Mashini za Toalet Brisac i Salfeti

komplet linia za proizvotstvo Toalet hartia Salfeti edna mashin...


1 €
или предлог цена
08 јун 12:02VEEF PRESA

presa za vitkanje na furnir i medijapan


1 €
или предлог цена
07 јун 21:55Kompresori FIAC Made In Italy

Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l 300l 500l 1000l✅ Marka FIA...


1 МКД
или предлог цена
07 јун 09:04Компресор за воздух FIAC 500л ABT 1716

Модел: AB 500/1700 Резервоар: 500 l Воздух: 1700 l/min Притисок...


2.990 €
или предлог цена
07 јун 09:04Kompresor za vozduh FIAC 500л ABT 1716

Модел: AB 500/1700 Резервоар: 500 l Воздух: 1700 l/min Притисок: 1...


2.990 €
или предлог цена
07 јун 09:04Worx

Se prodava strafalica malku koristena komplet so polnac


500 МКД
или предлог цена
06 јун 17:06Lonec za topenje pcelin vosok

Poloven lonec za topenje pcelin vosok 070-324-441


40 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Производство и Индустриска Опрема

03 јун 15:58Centrifuga za med

Polovna centrifuga za med 070-324-441


100 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Производство и Индустриска Опрема

03 јун 15:55Klip od fap kiper orginal

Se prodava klip od fap kiper so jabucici gore i dole na tri strani ki...


350 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Производство и Индустриска Опрема

01 јун 14:21Polovni alati

Cena ima na sekoja slika


1 МКД
или предлог цена
28 мај 21:34Polovni pumpi za voda

Ima cena na slikata i dopolnitelno za tehnickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
28 мај 21:34Polovni alati

Ima cena pod sekoja slika


1 МКД
или предлог цена
28 мај 21:34Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам