113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 530 XD 11/2008 173kw

Prodavam BMW 530XD 4x4 11/2008 godina, racen menuvac, Facelif...


9.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes C220

Mercedes c220 elegance , top sostojba registriran so zelen karton, ko...


8.000 €
или предлог цена
26 јун 10:22VW PASSAT 1.9 TDI 96KW AUTOMATIC HIGHLINE

RETKO DA SE NAJDIT, SAMO ZA MERAKLI, NAJDOBRIOT PD MOTOR 1.9 TDI, 96K...


3.999 €
или предлог цена
25 јун 12:51Mercedes Benz e200 2011

Se prodava Mercedes Benz E200 Motor 220 fabricki Godina 2011 vo so...


111.111 €
или предлог цена
21 јун 14:30Jeep Cherokee 2004 - Automatic

- Off Road - Lift 4 Inch (10 CM) - BFGoodrich Off-Road All Terrain ...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
20 јун 15:27Opel Astra G

Opel Astra G 2.0 DI


1.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
11 јун 20:16Audi A6 Allroad 3.0d (313hp) BiTurbo

Audi A6 Allroad 3.0 (313hp) BiTurbo 2013 god. 180.000 km. Full op...


34.500 €
или предлог цена
11 јун 13:28Passat 1.9 2008 karavan

Passat 1.9 2008 215670 km servisiran pred 600km registracia do 20 ...


По Договор
или предлог цена
30 мај 22:02Extra sostojba, Pali vozi

Extra sostojba , ne e registrirano, za poveke into samo na 07095719...


1.500 €
или предлог цена
22 мај 19:17Mercedes 124 2.0d

100% ispraveno vozna sostojba, registriran so zelen karton do 10 ti m...


1.300 €
или предлог цена
22 мај 19:11Bmw 530d e60 m paket

Prodavam bmw 530d e60 m paket orginal uvezeno od svajcarija 2018 full...


66 €
или предлог цена
11 мај 10:09Passat CC 2.0 TDI 2009/10

VW PASSAT CC 2.0TDI 140hp 2009/10 (8ventili) HIGHLINE EKSTRA SOSTOJ...


9 €
или предлог цена
02 мај 20:46Za prodazba Renault laguna 2003 diesel 1.9

Renault laguna 2003 diesel 1.9


1 €
или предлог цена
01 мај 19:49Passat CC 2.0 TDI 140hp 2009/10

VW PASSAT CC 2.0TDI 140hp 2009/10 (8ventili) HIGHLINE EKSTRA SOSTOJ...


9 МКД
или предлог цена
30 апр 19:11Honda Accord Coupe 2010 2.4

Honda Accord Coupe 2010 2.4 4 Cylinder 190 HP Aux 6CDs TPMS Whe...


9.900 €
или предлог цена
30 апр 14:35Ml 350 4Matic

Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata


22.500 €
или предлог цена
27 апр 00:44Prodavam VW Golf 4 1.4 benzin

Prodavam/ zamenuvam odlicno socuvan VW Golf 4 1.4 benzin 2002 godina...


2 €
или предлог цена
12 апр 19:03ALFA ROMEO 159 sportwagon 2.4 JTD

Se prodava Allfa Romeo 159 2,4JTD 2007god 200ks vo odlicna sostojba s...


4.500 €
или предлог цена
08 апр 01:08Golf 6 plus

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2010/11 105 ks/77 kw PERFEKTEN Oprema full HI...


1 €
или предлог цена
05 апр 23:21Mercedes Benz ML 270 2004

Se prodava Mercedes Benz ML 270 CDI, 2004 godina Redizajn, registrira...


4.999 €
или предлог цена
31 мар 12:31Fiat Punto Grande

Fiat Punto Grande, -Godina 2008, -200,000 km realni pominati, -1.3...


3.300 €
или предлог цена
13 мар 11:55mercedes e212 2009

Full oprema greaci na sedista Regsitriran so zelen karton


9.300 €
или предлог цена
28 фев 13:00Vo dobra sostojba

Vo mnogu dobra sostojba, meneto pred eden mesec ulje filteri i sve e ...


2.900 €
или предлог цена
21 фев 20:41LAND ROVER / RANGE ROVER VOGUE / 3.6 TDV8

Range Rover Vogue 3.6 TDV8 Heated Seats / Cooled Seats Heated stee...


1 €
или предлог цена
19 фев 23:27Pezo 206 1.6 dizel

Kolata e vo odlicna sostojba. Mnogu e ekonomicna. Gumi letni i zimski...


2.500 €
или предлог цена
17 фев 15:47MERCEDES BENZ S 350 LONG 4MATIC

MERCEDES BENZ S 350 LONG 4MATIC 2015 Regsitriran, zelen karton MOZ...


1 €
или предлог цена
14 фев 11:07Audi A4 2.0 Tdi automatik 2005

Audi a4 2.0 automatik so 7 brzini Registriana do 9 mesec Servisiran...


4.300 €
или предлог цена
08 фев 13:00Opel corsa D 1.3 Cdti ECOFLEX 2008

Opel corsa D 2008 Registriana do 8 mesec Napraven golem i mal serv...


3.700 €
или предлог цена
08 фев 13:00Se prodava Audi a3 2.0 dizel

Audi a3 2.0 dizel Reg do kraj na godina Serviran Od oprema posed...


3.600 €
или предлог цена
22 јан 23:00Golf 5

Golf 5 1.9 2004 Dizel 280 000km full oprema Moze i zamena za Audi A3 ...


1 €
или предлог цена
21 јан 22:00Passat B6 2.0 Dsg F1 2007

Registrirano Servisirano komplet set 2 kluca 4 gumi sava novi ...


По Договор
или предлог цена
11 јан 18:38Audi a4 s line

Audi a4 s line 2.0 2007 god registrirana Moze zamena Za kes extra...


5.500 €
или предлог цена
08 дек 12:34VW Touran 2.0 103kw,DSG;2011

Kolata ima servisna historija do posleden kilometar, golem servis nap...


11.500 €
или предлог цена
06 дек 00:33BMW 320D

Se prodava BMW 320D, 110kw 150ps, vo odlicna sostojba, servisirano, r...


2.100 €
или предлог цена
28 ное 15:48Volswagen Polo 1.4

Novi gumi Servisiran Euro 4 Perfektna sostojba 2008 070-722-8...


3.450 €
или предлог цена
23 ное 22:02Fiat Brava 1.4 “ Za Delovi “

Fiat Brava 1.4 za delovi


88 €
или предлог цена
01 ное 10:29vw touran 1.9

servisiran registriran na mk 7 sedista


По Договор
или предлог цена
28 окт 13:49Golf 4 1.9 TDI “ Za Delovi “

Golf 4 1.9 TDI so 2 vrati Samo na delovi


88 €
или предлог цена
13 окт 20:13BMW 320 d. Xdrive 🇨🇭

Viber 070867455


1 €
или предлог цена
01 окт 21:49Mercedes S350 BlueTEC

Mercedes S350 BlueTEC 2012 Kolata e na prefektna sostojba Full oprem...


23.000 €
или предлог цена
20 сеп 13:16Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам