3350 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
12 авг 09:23Промовирано

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI XENON KAMERA - 11..MT Auto

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI UNIKAT NOV - 167000 KM, SERVISNA KNI...


12.500 €
или предлог цена
12 авг 09:21Промовирано

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA PANORAMA 4X4 - 09.MT Auto

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS, TITANIUM 4x4 KOZA PANORAMA - NAPOMENA: 18...


9.800 €
или предлог цена
12 авг 09:26Промовирано

Altimax letni gumi 195/60/R15

Gumite se vo solidna sostojba, ne se lepeni i ne se krivi Doagjaat v...


800 МКД
или предлог цена
Денес 11:55Iveco Stralis - poluprikolka Schmitz

Podetalni informacii na : 072249000


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 11:55Gumi i bandazi za Opel Meriva

4 gumi GoodYear M+S so bandazi od Opel Meriva, malku vozeni vo odlicn...


Денес 11:54Volvo fl 240

godina na proizvodstvo : 2009 vkupna nosivost :12000kg nosivost : 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 11:50Poluprikolka Schmitz

Podetalni informacii na tel 072249000


По Договор
или предлог цена
Охрид

Приколки

Денес 11:50Se prodava BMW 318

078-409-928


1 €
или предлог цена
Денес 11:43Vw volkswagen polo 14tdi

Polo 14tdi bluemotion so noviot motor so ful oprema so koza napraveni...


3.550 €
или предлог цена
Денес 11:42Fiat Abarth 595 Competizione

BMC Air Intake Kolata e kako nova. 62000km


20.000 €
или предлог цена
Денес 11:40Vespa Sei Giorni 2022

Se prodava Vespa Sei Giorni Godina na proizvodstvo 2022 868km pom...


6.500 €
или предлог цена
Денес 11:40Se prodava Audi Q7 vo odlicna sostojba

Audito e vo besprekorna sostojba kako nadvor taka vnatre i isto i mot...


12.500 €
или предлог цена
Денес 11:35СЕ ПРОДАВА ТОYOTA YARIS

Се продава Тoyota Yaris , бензин, 2005 година во одлична состојба ,ек...


3.100 €
или предлог цена
Денес 11:31PRODAVAM GLISER SEA RAY 175 SO 3.0 MOTOR MERCRUISER

Bayliner 175 3.0 135ks Gliserot e vo perfektna sostojba napraven mu e...


Денес 11:29Tomos 4

Se prodava tomos4 so defekt


Денес 11:29Opel corsa 1.4

Se prodava opel corsa vo dobra sostojba Registrirana cela godina mo...


1.000 €
или предлог цена
Денес 11:11GUMI 195//65//15 ki.

GUMI SO BANDAZI 5//112// 15 MERCEDES 4 KOMADA ODLICNI GUMI 500...


Денес 10:48BANAZI 15 ki 5 //112// SO NOVI GUMI ILI BEZ GUMI

BANDAZITESE 5//112//15 MERCEDES AUDI PASAT..ODLICNI.. NAPUMPANI BA...


100 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
200 €
Денес 10:48LAND ROVER DISCOVERY

Land rover discaver 2.5 disel td4 Registriran Podignat 5 cm Dista...


5.500 €
или предлог цена
Денес 10:46Porsche Cayenne 3.0 diesel 2011

Se prodava Porsche Cayenne 2011 diesel vo odlicna sostojba so mnogu o...


28.000 €
или предлог цена
Денес 10:30Prodavam super gliser Mariach Sport Coupe

Продавам супер глисер Mariach SC со вграден мотор Меркјури 4.3 mpi од...


18.900 €
или предлог цена
Денес 10:25AUDI A3 1.9 tdi

vo odlicna sostojba redovno servisirano


3.800 €
или предлог цена
Денес 09:42Бандажи(челични) и Раткапни 195.65.15

Се продавет оргинал 4 бандажи челични и 4 раткапни од голф 7! Како но...


Денес 09:30џип мазда cx7

sovrseno odrzan,kozni sedista,elektronika,novi gumi.izminata registra...


8.300 €
или предлог цена
Денес 09:14VW Passat 2.0 TDI

❌BEZ ZAMENI❌ Se prodava Vw Passat 2.0 TDI Od oprema poseduva: ✅️el...


5.500 €
или предлог цена
Денес 08:51Mercedes

Cetiri Aluminiumski bandazi za mercedes 15


1 €
или предлог цена
Денес 08:11Se prodava jeep grand cherokee 4.7 V8

Se prodava Jeep Grand cherokee 4.7 V8. Benzin-Plin so original 166000...


10.000 €
или предлог цена
Денес 08:06Kupuvam tomos avtomatik.

Kupuvam tomos avtomatik vo ispravna ili ne ispravna sostojba, samo da...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:28Bridgestone Turanza T001 225/50 18R x4

Pominati okolu 20000 km. Cenata e za site gumi. Ateca Karoq Count...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:07kupuvam kuka za seat ibiza

Kupuvam kuka za seat ibiza 2004 g


Денес 06:44Prodavam prikolki

Prodavam dve prikolki, sostojbata moze da ja vidite od slikite. Za po...


1 €
или предлог цена
Охрид

Приколки

Денес 01:57Audi A4

Audi A4 2.5 tdi S line 260000 km 2800 evra


2.800 €
или предлог цена
Денес 00:21  НОВ ОГЛАС

Pezo 207 dizel

Peugeot 207 dizel Motor 1.6 hdi Godina 2010 Cena 4300 evra Potrosuvac...


4.300 €
или предлог цена
Денес 00:03Skoro novi celicni bandazi so gumi za reno clio 14ki

4 skoro novi bandazi so letni gumi dunlop


Вчера 22:19Se prodava digalka,dizalica,original od opel i ford

Kako novi Cena 600 den od digalka Kluc 20mm original 200den


600 МКД
или предлог цена
Вчера 22:19Bandaz so guma za citroen 155 70 13

Komplet bandaz so guma


Вчера 22:19Yamaha virago 1000

Se prodava Yamaha xv 1000 gold edition, donesen od swiss 2017 god. Mo...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 21:36Se prodava Mercedes Ml 270

Se prodava Ml 270 inspiration,posledna serija od ovoj model,proizvede...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 21:23OPEL ASTRA 1.7 TD - Prva boja...Reg

Se prodava Opel Astra 1.7 TD Registrirana cela godina Prva boja ...


4 €
или предлог цена
Вчера 21:20Yamaha Dragstar 1100

Se prodava Dragstar XVS 1100, perfektno stanje na MK tabli ,sisibar, ...


5.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.150 €
Вчера 20:54Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


6.100 €
или предлог цена
Вчера 20:28HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Вчера 20:28Страна 1 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам