Струга
                   
571 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen Jumper -2012 - 2.2/120ks-diesel -mozhna zamena

Citroen Jumper -2012-🇨🇭- 2.2/120ks-diesel -9 sedishta 🪑 070 36...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Струга

Автомобили

26 ное 14:11Промовирано

Bmw x6-M 50d(//x-drive)// 2016//mozhna zamena

Bmw x6-M-packet (4.0-diesel//x-drive) //🇨🇭//2016// ☎️ 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:11Промовирано

Bmw 318"diesel"/Ifacelift/143ks // 2010// Mozhna zamena

Bmw 318" diesel" /Ifacelift//143ks //🇨🇭//2010// ☎️ 070 362 155


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:12Промовирано

Volkswagen Passat

Се продава Volkswagen Passat 2.5. Колата е донесена од USA, средена д...


15.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:55Golf 5 1.9 TDI

Seprodava golf 5 kollata e vo dobra sotojba servisiran smeneto maslo ...


3.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:45Ford Fokus tdci Registiran vo top sostojba!

Ford Fokus tdci 1.8 registrirana do Avgust 2023 napraven golem servi...


1.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.150 €
Струга

Автомобили

Вчера 18:50BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:39VW Passat 1.6 TDI R-Line 2019

⚪️VW Passat 1.6TDI R-Line⚪️ ✅️2019god ✅️60.000km✅️ ➡️Od oprema po...


27 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:09Audi a4 2.7 Luxery Model

Voziloto e registrirano poseduva 3 klucevi i servisna knishka donesen...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:54Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


6.800 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
7.500 €
Струга

Автомобили

Вчера 16:37TOYOTA AURIS 2.2 D-CAT Diesel

Cenata e Fiksna. TOYOTA AURIS 2.2 D-CAT so 6-brzini, Proizvodstv...


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Струга

Автомобили

Вчера 16:32Peugeot 308 1.6 88 kw 120 ks

Peugeot 308 1.6 2007 185000 km Panorama krov Euro kuka Klimatronik Ko...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:51Mercedes e class 220 cdi

Vo super sostojba mob 076767422


4.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Polo 1.4 benzin OpenAir

Polo 1.4 benzin OpenAir na top sostojba so dobri zimski gumi , reg do...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava opel antara

Se prodava opel anta za poveke info preku tel.


6.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00OPEL VECTRA CL 1.6

DELOVI ZA OPEL VECTRA 1.6 Amortizeri Letva Predna i zadna leva vrata ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:07Reno kango 1.9 2002 klima

Reg nema


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:59Audi A4 1.9 tdi

Audi a4 1.9 tdi 1997/6 (1 god reg ) servis rebrast vodna pumpa ulje ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:58  НОВ ОГЛАС

Daihatsu Sirion 1.3benzin 4x4 Avtomatik

1.3 Benzin 64kw Avtomatik 4x4. Novi zimski gumi.


4.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:28Audi A3 2.0tdi

Vo ispravna vozna sostojba. 2.0tdi 103kw. 323000km. 6brzini. 2003...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:27RENAULT KADJAR 1.5 DCI energy Hypnotic 2016

Се продава RENAULT KADJAR 2016 DCI ENERGY HYPNOTIC ECO2 1.5, 81 KW, 1...


17.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:18Opel Manta

Se prodava Opel Manta, vo dobra sostojba , godina na proizvod 1974, m...


6.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:47Citroen c4 1.6 hdi 66kw 2006god

Registrirana cela god Klima El na stakla Tempomat Solidni gumi M...


2.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.800 €
Струга

Автомобили

Вчера 09:34Peugeot 306

Stranska Cela ili na delovi see


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:24MERCEDS BENZ C220 2007

Voziloto e vo dobra sostojba,uvezena od ch Bez zameni


9.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 23:05Renault Grande Scenic 1.9dci 7 Sedishta

Renault Scenic 1.9dci 7 Sedishta Godina 2004 Registriran do 7 Mese...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 20:18Fiat Stilo 1.6. 16v za delovi

Stilo 1.6. 16v. 2002 g vo delovi. 070.522.689....078.845.983


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 19:08Kia rio za delovi

Kia rio 2004g 1.5 benzin za delovi za povece informacii na telefon ...


350 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 19:08Opel corsa 1.0 99g xavarisana

Prodavam delovi za opel corsa 1.0. 1999g zacuvana karoseriski ...


300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 19:07Hundai getz 1.1 za delovi

Prodavam delovi za hundai getz 11.2005g so 91.000km


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 19:07Golf 7 2.0Tdi 4Motion Highline 2014

Golf 7 2.0Tdi 2014 BlueMotion 4Motion Highline So Naj Full Oprema Reg...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 15:56Porsche Panamera 4S 4.8PDK 2011

Porsche Panamera 4.8SBenzin 2011 4X4 So.naj Full Oprema Reg1God +Zele...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 15:51Audi Q7 4.2Tdi Quattro Alrouad

Audi Q7 4.2Tdi 2010 Facelift Alrouad 7Sedista So Naj FullOprema Reg+Z...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 15:42BMW 535 2012 M PACKET 313 PS

bmw 535 D 2011 313 ps m packet full oprema servis novi gumi 2 kluca r...


22 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 12:25Audi A3

Audi A3 Sportback 2.0 2004 godina Registrirana: 3/2023 071348...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.499 €
Струга

Автомобили

03 дек 11:08Ford escord

Seprodava ford eskord nema registracia mozhit i za dellovi 078 369 185


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Струга

Автомобили

03 дек 10:53JAGUAR XJ6 1972 4.2 Benzin

*****OLDTIMER***** JAGUAR XJ6 god.1972 4.2 Benzin Voziloto e so sv...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 09:58Se prodava Renault Scenic 1.6

Se prodava reno Scenic 1.6 1997 god. Registriran do Noemvri 2022. Teh...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 дек 09:03VW ARTEON 2.0 TDI 190hp DSG

Kolata e mnogu socuvana i vo odlicna sostojba, moze proverka sekade. ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 дек 23:32PORSCHE CAYENNE 3.0

PORSCHE CAYENNE 3.0 245 PS NAJ FULL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 дек 22:11AUDI A8 4.2 DESIGNO

⚪️⚪️ AUDI A8 4.2 DESIGNO⬜️⬜️ 070635644 070998066


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 дек 22:11BMW M550Xd

BMW M550Xd Facelift NAJFULL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 дек 22:11BMW M740Xd

BMW M740Xd NAJ FULL OPREMA KOLATA E NOVA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 дек 22:11Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам