332 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BUBICI MESO BOJA 2021

Prodazba na celosno meso boja bubici, najnov model. Za razlika od pre...


40 €
или предлог цена
Денес 09:48Prodavam Iphone 7

*mali grebanici na zadniot del od telefonot


5.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 МКД
Денес 09:05HONOR 20 LITE... 2 TEL...

EDNIOT TEL.. E VEKE PRODADEN .KAKO NOVI... HONOR 20 LITE SO POLNAC I ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:27Panasonic telefon

Се продава Panasonic фиксен телефон,многу малку употребуван,како нов...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 16:57IPHONE XR 64GB KAKO NOVI

Telefonot e kako nov,mnogu malce koristen,se orginal na nego, donesen...


260 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
275 €
Вчера 16:55Samsung S 9

Samsung Galaksi S 9 Raboti na site mrezi Donesen od svajcarija Infor...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:43Samsung Galaxy watch

Se prodava Samsung Galaxy watch 46 vo mnogu dobra sostojba so dva par...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:09Samsung S21 Ultra

Telefonot e koristen 4 meseci Kako nov,komplet pakuvanje Cena 690 eur


690 €
или предлог цена
Вчера 09:40Poco X3 NFC 6ram so 64GB so garancija 2god 112233

tel e kako nov neverlok rabotat na site mrezni operatori proverka po ...


10.500 МКД
или предлог цена
26 јун 21:17TAP 2

Vo odlicna sostojba rabbit so Karticka kako mobilen telefon I ima...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јун 18:29Samsung Galaxy Buds Live

Се продаваат нови, воопшто неотпаковани Samsung Galaxy Buds Live.


5.500 МКД
или предлог цена
26 јун 13:03Iphone 11 64 GB

Iphone 11 64GB


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
25 јун 22:35Se prodava Iphone 7 Plus

Se prodava Iphone 7plus, samo kesh bez zameni!


100 €
или предлог цена
25 јун 19:14Panasonic телефони

телефоноте се исправени малку користени


По Договор
или предлог цена
25 јун 08:09Se prodava Xiaomi MI 9T Pro Carbon 6GB Ram 128 ROM

Telefonot e vo odlicna sostojba. Procesor snapdragon 855 Ram 6gb Rom ...


11.000 МКД
или предлог цена
25 јун 00:20Se prodava Samsung A12 4GB Ram 64Gb ROM

Telefonot e vo odlicna sostojba kupen od Telekom koriste e edna godin...


6.500 МКД
или предлог цена
25 јун 00:20Nov S21 fe 5g

Ne e otvoren , a1 garancina


600 €
или предлог цена
24 јун 16:27Garmin vivoactive 4s - rose gold 40mm

Se prodava Garmin vivoactive 4s rose gold Koristen samo 3 meseci Kup...


14.000 МКД
или предлог цена
24 јун 11:50Iphone XS 64 gb Gold

Iphone XS 64 gb Gold Telefonot raboti na site mrezi - Face id rabot...


17.000 МКД
или предлог цена
24 јун 09:46Iphone 8 Gold

Iphone 8 gold 64gb So orginalen ekran Maksimalno socuvan Batery h...


7.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.700 МКД
24 јун 08:50Lg bello

Info na 078 366 637


1.200 МКД
или предлог цена
24 јун 01:14BlackBerry key2

Poslednata verzija od BlackBerry redok na pazarot top telefon INFO...


1 €
или предлог цена
24 јун 01:11ПОЛНАЧ ЗА БАТЕРИИ

Продавам универзален полнач за 3в копче батерии


500 МКД
или предлог цена
23 јун 17:03Xiaomi pocoM3 Pro 5G 4GB Ram 64GB Rom nov neodpakovan 112233

tel e nov neodpakovan 2 god garancija


1 €
или предлог цена
23 јун 03:12Xiaomi Honor Huawei novi neodpakovani 112233

tel se novi so 2god garancija neodpakovani neverlok rabotat na site m...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

23 јун 03:05Poco M3 Pro 5G 4GB Ram 64GB Rom nov neodpakovan 112233

tel e nov neodpakovan so 2 god garancija neverlok raboti na site mrez...


1 €
или предлог цена
23 јун 02:15Se prodava Xiaomi Redmi Note 10S so 6gb RAM i 128gb ROM

Telefonot e vo odlicna sostojba. Doaga so polnac 2x kabli i zastitno ...


8.500 МКД
или предлог цена
22 јун 12:44Iphone 7 256gb Neverlock

Iphone 256gb Black Bez mani Polnac 2x fotorola


5.500 МКД
или предлог цена
22 јун 10:00IPHONE 12PRO MAX 128GB SO 6RAM KAKO NOV 112233

Tel e kako nov ne e ni padnat nitu nesto menuvano bez kutuja neverlok...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 јун 00:57NAJBRZ I NAJREALEN OTKUP NA VASIOT MOBILEN TELEFON!!!

NAJBRZ I NAJREALEN OTKUP NA VASIOT MOBILEN TELEFON!!!


21 јун 19:21TESLA 3.2 LITE

Prodavam TESLA 3.2. LITE so neispraven display


500 МКД
или предлог цена
21 јун 15:01ACER

Prodavam ACER so neispraven display


500 МКД
или предлог цена
21 јун 14:58ALCATEL IDOL 3

Prodavam ALCATEL IDOL 3 SO NEISPRAVEN DISPLAY


500 МКД
или предлог цена
21 јун 14:56Motorola Moto G10

Telefonot e sosema nov so garancija 2 godini od Neptun. Kupen 04....


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
21 јун 12:35SAMSUNG GALAXY S10 Plus

Se prodava Samsung Galaxy S10 plus kupen od T-Mobile odlicno socuvan...


18.500 МКД
или предлог цена
21 јун 09:41Полнач и слушалки

Полначот и слушалките се нови од производ од нокиа и се оргинал праќа...


По Договор
или предлог цена
21 јун 09:08Xiaomi Poco X3HFC kako nov 64GB 128GB 112233

tel e kako nov mnogu malku koristen so 2god garancija neverlok raboti...


10.500 МКД
или предлог цена
21 јун 02:57Se prodava Iphone 7 Plus!!

Se prodava Iphone 7 plus. Bez grepka mnogu socuvan. Nova originalna ...


8.500 МКД
или предлог цена
21 јун 01:51SE PRODAVA SAMSUNG A70 POLOVEN

Se prodava samsung galaxy a70 koristen kako nov bez nikakva grebnatin...


8.000 €
или предлог цена
20 јун 16:11Одлично сочуван Huawei P Smart 2019

Se prodava HITNO! Cenata ne e fiksna. Moze zamena so po slab telefon ...


4.000 МКД
или предлог цена
20 јун 13:30Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам