Неготино
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Возач E kатегорија - Холандија

Холандска фирма потреба од 2 возачи, од септември. Се работи дистри...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

12 авг 14:33VOZAC SO E KATEGOTIJA SO MK DOKUMENTI

IMEME POTREBA OD VOZAC NA KAMION euro6 roletna CERADA. POTREBNO E:...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

12 авг 10:31Работа од дома

https://myw.tf/19s25t Ви нудам бесплатна картичка која при купување н...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

08 авг 21:21Украинки барат работа во странство

Украинка 49 години, заедно, со ќерка 18 години, која има добро познав...


1 €
или предлог цена
Неготино

Барам работа

03 авг 13:04Soferi za rabota vo EU

Firmata Emsa Sped od Negotino poradi zgolemuvanje na vozniot park ima...


1 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

31 јул 17:07Се бара возач на камион

Имам потреба од возач со Ц+Е категорија, се вози нај често на релациј...


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

18 апр 14:10Барам работа во странство

Двајца искусни плочкари со долго годишно искуство , со бг документи ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Барам работа

18 јул 14:05baram pomosnik za rabota vo negotino/kavadarci

gradezna firma ima potreba od pomosnik vo negotino, javete se ke se d...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

25 јун 19:05НЕГА НА СТАРИ ЛИЦА

Нудиме нега на стари и изнемоштени лица Кратките посети опфаќаат пр...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

19 апр 21:34работа за возач Е категорија

Имаме потреба од еден возач со Е категорија за платформа и контињерск...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

07 фев 12:35Barame seriozna osoba za pomos vo domakinstvo na 84 godisen

baram za dedo mi seriozna osoba(m/z) za pomos vo domakinstvo na 84 ...


111.111.111 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

26 јул 13:00Работа за возач Е меѓународен превоз

Имам потреба од еден возач за релација Солун-Кавадарци и Солун-Скопје...


2.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

09 дек 12:00Blu Market - Кавадарци има потреба од продавач

HAPPY home center Кавадарци има потреба од стручно лице за графички д...


1 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

27 ное 14:18FIRMA ZA CISTENJE VO GERMANIJA

Firma za cistenje vo juzna Germanija ima potreba od personal za ciste...


1.070 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

04 авг 20:55VOZAC

se bara vozac so min 1god rabotno iskustvo relacija MK EU MK


По Договор
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

07 сеп 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам