220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DUKAN DELOVEN PROSTOR

55 metri kvadratni na ulica leninova pomegu aptekata euro farm, mark...


1 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

Вчера 23:46KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA PRESPANSKO EZERO

KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA DO PRESPANSKO EZERO SO CIST IMOTE...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 15:39Izdvam sobi vo s.Stenje

Izdavam sobi vo selo stenje, sobite se tri krevetni (eden dupli i ede...


300 МКД
или предлог цена
Ресен

Соби

Вчера 14:26КУЌА ВО ЦЕНТАР!!!

Kukata se naoga kaj vlaska cesma pomegu crkvata sv kiril i metodi i g...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 09:12Овошен насад, веднаш до Агроплод

Се продава овошен насад од 6800м2 (68ари). Насадот има 550 садници и ...


4 €
или предлог цена
18 авг 21:09Viken kuka

Vikend kuka vo turisticka naselba Pretor namestena , parking, wc, kuj...


1.000 МКД
или предлог цена
18 авг 16:55Продавам куќа во Стење

Продавам приземна куќа во Стење од 100м2 со дворно место 280м2 со пог...


37.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

18 авг 16:25Ovostarnik so jabolka

Se prodava Ovostarnik vo Resen na eden kilometar posle fabrikata za c...


4 €
или предлог цена
18 авг 14:19Викендица и нива во село Д. Дупени.

Викендица од 100м2. пред самиот влез во селото, веднаш до патот. Кат...


8 €
или предлог цена
18 авг 13:32Celosno renovirana vila vo s.Stenje

Za poveke informacii javete se na 071 24 24 06


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

18 авг 11:45Pllac vo Resen

Se prodava plac vo Resen, vo povrshina od 2032m2, placot se naogja vo...


По Договор
или предлог цена
17 авг 21:03Se prodava kukja vo Stenje - Resen

KONTAKT TELEFONI: 078 571 568 - Darko , 072 640 620 - Mirce. -Se p...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
48.500 €
Ресен

Куќи / Вили

17 авг 15:38Се изнајмува наместен стан во Скопје

Се изнајмува наместен стан во Кисела Вода во близина на студентскио...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

17 авг 14:51Se izdava studio vo Prespa

Seizdavaat dve novi opremeni studija vo Prespa.


По Договор
или предлог цена
17 авг 08:41Se prodava atraktivno zemjiste za zgradi vo Resen sproti Agr

Se prodava atraktivno gradezno zemjiste vo Resen- prazen plac sproti...


1 €
или предлог цена
16 авг 21:12Stan vo centarot na Resen Filip 070766843

Se prodava Stan vo centarot na Resen 86 m2 mnogu dobra lokacija na 4 ...


28.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

16 авг 15:41Vikendica i kukja

Na patot pomegju Resen i Ohrid vo selo Krusje prodavam 2 kukji (stara...


30.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

16 авг 02:54Се изнајмува студио во Преспа

Се изнајмуваат две студија во Преспа телефон за контакт 079 274 1...


По Договор
или предлог цена
15 авг 16:36Se Prodava Kukja

Se Prodava Kukja Za Poveke İnformacii Na Tel Tel Br 078-453-474


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

15 авг 11:34Се продава куќа

Повеќе инфо на 078 831 068


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

14 авг 09:30Се продава плац на Преспанско езеро - Асамати

Се продава плац во село Асамати, на брегот на Преспанското езеро, 420...


1 €
или предлог цена
13 авг 18:37Se prodava plac za kuka pozadi Sarajot vo Resen

Se prodava plac 630m2, pozadi Sarajot vo Resen, so markica i plateni ...


50 €
или предлог цена
13 авг 18:37Куќа во село Штрбово

Продавам куќа во село Штрбово од 120м2 и градежно земјиште 3.435м2. Ц...


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

13 авг 17:26Se prodava namesten stan vo Resen

Се продава наместен стан во Ресен, на Ул. Ленинова, на прекрасна лока...


38.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

12 авг 12:53Se prodava kuka-lepenka vo selo Podmocani Resen

Se prodava kuka samostojana lepenka vo selo Podmocani Resensko Kukat...


25.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

10 авг 17:25Zemjiste pogodno za gradba vo Pretor

Se prodavaat 3 parceli so pogled na ezero pogodni za izvedba na objek...


10 €
или предлог цена
10 авг 09:59Se prodavaat dve nivi vo Resensko pokraj ezero

Nivata kp. 1820 i kp. 1819 se vo kontinuitet bez prekin od glavniot p...


2 €
или предлог цена
10 авг 09:59Zemjiste pogodno za gradba

Se prodava zemjiste pomegju glavniot pat i ezeroto pred turistickata ...


12 €
или предлог цена
10 авг 09:59земјиште (нива и шума)

се продава КП 7/1 во КО Претор половина обработлива нива и половина ш...


5 €
или предлог цена
10 авг 09:59Se prodava parcela (niva/нива)

Se prodava ili iznajmuva parcela so povrsina od12332 m2 (zemjiste kla...


По Договор
или предлог цена
10 авг 09:58Niva vo resensko

Se prodava kvalitetna niva pogodna za sekakvi zemjodelski kulturi i o...


3 €
или предлог цена
10 авг 09:58Ovosna gradina

Se prodava ovosen nasad vo selo drmeni,sopstvena voda i struja..... P...


5.800 €
или предлог цена
10 авг 07:58PRODAZBA NA PLAC

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО С.ЦАРЕВ ДВОР- РЕСЕН, НА ГЛАВНАТА УЛИЦА НА ВЛЕЗОТ В...


20 €
или предлог цена
09 авг 17:13Niva na mnogu dobra lokacija

Se prodava zemjiste vo blizina na Slivnica-Pretor 2900 m2 Kontakt s...


20 €
или предлог цена
09 авг 11:20OVOSTARNICI POD ZAKUP ili PRODAZBA!!!

Se PRODAVAAT(moze i parcela po parcela) ovostarnici vo atarot na selo...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
06 авг 18:36Ovosen nasad na glaven asvalten pat

Se prodava ovosen nasad na 1 kilometar na izlezot od resen prema care...


4 €
или предлог цена
06 авг 14:46SE IZDAVAAT DELOVNI PROSTORII VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdavaat delovni prostorii vo centarot na gradot Za poveke inform...


По Договор
или предлог цена
05 авг 19:15PLAC/NIVA 1000M2 S.LJUBOJNO

Se prodava plac/niva na vlezot na selo Ljubojno prespanski region. Pl...


12.800 €
или предлог цена
04 авг 19:09Се продава градежна парцела РЕСЕН 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 со 4 градежни маркици, во населба ...


10 €
или предлог цена
03 авг 07:48Се продава викендица во С.Стење

Се продава викендица во с. Стење, на убава мирна локација, со многу з...


111.111.111 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

02 авг 14:19Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам