2885 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 окт 07:45Промовирано

Се продава стан во Охрид,можна замена за стан во Битола

Се продава стан во Охрид 73m^2 и гаража 18m^2. Moжна замена за стан ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 12:22Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Промовирано

Se prodava stan vo Ohrid 62 m2

Se prodava stan vo blizina na Tamro 7 so pogled na Galicica dnevna so...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:05Plac so Kuka Magistrala Ohrid-Bitola

Se prodava Kuka 60m2 osnova dvospratna plus pomosna prostorija 15m2 s...


27.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:19SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 22:01Se prodava samostojna Kuka so fenomenalen pogled.

Se prodava samostojna Kuka so fenomenalen pogled. OHRID ⭐Povrsi...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:46Se prodava preubav Stan vo Ohrid

Se prodava stan 40m2 Peti kat so gallerija. Komplet namesten. Te...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:46Se prodava preubav stan 65m2,top lokacija so fenomenalen pog

Se prodava preubav stan 65m2,top lokacija so fenomenalen pogled vo oh...


78 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:45Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:24Kujkata se PRODAVA

Se Prodava Kujka vo Naselba Racha - Ohrid Kujkata e so golem dvor, o...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 19:36Соби во центар охрид

ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ СЕКОЈА РАСПОЛАГА СО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:15ПЛАЦ Охрид 10900 м2

Се продаваат два Плаца споени во к.о.Охрид 4 ,на 5 минути од центар н...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:09Се издава деловен простор од 110 м2

Се издава деловен простор од 110 м2 во Охрид , на раскртст на Ул.Стив...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:09SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava luksuzen stan vo centarot na Ohrid, 100m do ezero i charsij...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:43Se prodava kuka

Se prodava kuka. Br.za kontakt 077 759 777 Beti


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 16:51Kupuvam stan vo Ohrid

Купувам стан во Охрид со една спална соба, околу 50 квадрати. Пожелно...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:51  НОВ ОГЛАС

kupuvam stan

kupuvamstan od 40do50 metri kvadratni


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:13Продавам плац

Продавам плац во село Лескоец Охрид


20 €
или предлог цена
Вчера 16:13IZNAZMUVAM GARSONIERA VO CENTAR NA OHRID

Garsonierata se izdava za podolg vremenski period Kontakt tel: 077 85...


6.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:57  НОВ ОГЛАС

Se prodava kukja Leskoec

Se prodava ubava samostojna kukja vo s.Leskoec. Povrsina na dvornot...


37.650 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:23Se iznajmuva 70m2 stan vo centarot na Ohrid

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:12Iznajmuvam stan za podolg period vo Ohrid centar

Iznajmuvam komplet namestena garsonjera vo centarot na Ohrid pozadi s...


7.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:44  НОВ ОГЛАС

APARTMENTS PICIOSKI -PESTANI

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mes...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:38Se izdava stan , apartman prva linija do ezero

Se izdava stan , apartman prva linija do ezero na ul.Kuzman Josifoski...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:27Niva TRNOSKI PAT posle fabrikata EKOSPAR

Se prodava niva na trnoski pat vednas posle fabrikata eko spar. Nivat...


30 €
или предлог цена
Вчера 14:13Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni

Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni vo mesto vikano trnovo. ...


29.000 €
или предлог цена
Вчера 14:11FOR rent - strog centar samo na podolg rok

Se iznajmuva na podolg rok stan vo najstrog centar na gradot kaj poli...


220 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:01НОВИ АПАРТМАНИ ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:00Stan pod kirija centar ohrid

Se izdava stan pod kirija vo centar Ohrid Kujna kompletna dva lezai...


7.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:41  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat dve nivi

Se prodava niva so povrsina od 4280 m2 vo mesnosta Golema Niva, s.Kos...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:39Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:39Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:36APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

---140.000 evra FIKSNO --- SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratno...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:37Se prodava livada selo Gorno Konsko Ohrid

Се продава ливада во село Горно Коњско - Охрид, погодна за обработка ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:34Plac vo Gorno Konjsko

Se prodava plac na atraktivna lokacija Gorno Konjsko 1069m² so dobar ...


50 €
или предлог цена
Вчера 12:32Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:11BODLE apartmani entar

Izdavam novi apartmani vo centar so kupatilo, kujna, internet, garaza...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:53IZDAVAM STAN VO STROG CENTÀR

Stanot se izdava i e vo center trosoben nov so dve spalni ...


30 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:52Kupuvam stan

Kupuvam stan od 40 do 50 m2 Biljana 076-582-656


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:42Se prodava stan vo gradba Ohrid

Se prodava stan vo gradba vo centarot na Ohrid od Turisticka bulevaro...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Охрид

Станови

Вчера 11:20Страна 1 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам