Подкатегорија:
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам ортопедска чизма

Продавам малку користена ортопедска чизма.Големина L


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:35APARAT ZA DISENJE PHILIPS

Masina za vestacko disenje (domasen ventilator) so site opcii za potp...


3.250 €
или предлог цена
Денес 10:54NOV GERMANSKI MULTI DIGITALEN LASERSKI TERMOMETAR TOPLOMER

070/606-966 NOV GERMANSKI MULTIFUNKCIONALEN DIGITALEN LASERSKI TERMO...


999 МКД
или предлог цена
18 ное 12:04Infrared Bezkontakten termometar toplometar termomer

Нови безконтактни термометри за мерење на телесна температура и за ме...


600 МКД
или предлог цена
16 ное 22:38Invalidska kolicka

Invalidska kolicka skroz nova nekoristena!!! Nevozena najlonite fabr...


6.000 МКД
или предлог цена
16 ное 09:12Mini aparat za osteten sluh, slusen aparat se polni baterija

Се продава слушен апарат за лица со оштетен слух.. Модел "Great Ea...


2.500 МКД
или предлог цена
11 ное 00:55Aparat za osteten sluh, slusen aparat Rusko Proizvodstvo

Nov aparat za lica so osteten sluh, CONSTANT, Rusko proizvodstvo. ...


1.500 МКД
или предлог цена
10 ное 12:20Infrared Bezkontakten temometar toplometar termomer toplomer

Нови безконтактни термометри за мерење на телесна температура и за ме...


599 МКД
или предлог цена
10 ное 11:57Germanski Slusen aparat za osteten sluh - se polni na struja

GREAT EAR Германски Апарат за Слух... Со едно полнење батеријата тра...


2.500 МКД
или предлог цена
10 ное 11:57Puls Oksimetar za merenje na saturacija na kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


400 МКД
или предлог цена
10 ное 11:47Peleni za Vozrasni Alkoped 70+ kg

300 Denari edno pakovanje po 30 peleni, znaci 10 denari od pelena. R...


300 МКД
или предлог цена
07 ное 16:44PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK SO NOVO PERNICE VOOPSTO NE...


1.500 МКД
или предлог цена
05 ное 11:04Aparati za merenje pritisok

Prodavam aparati za merenje pritisok. Cena po dogovor. Za site inform...


По Договор
или предлог цена
26 окт 22:29BOCI ZA KISLIROD 200 BARA

Poveke parcinja Novo


29 €
или предлог цена
21 окт 17:28Slusen aparat Rusko Proizvodstvo - Aparat za osteten sluh

Nov aparat za lica so osteten sluh, CONSTANT, Rusko proizvodstvo. ...


1.500 МКД
или предлог цена
13 окт 11:00PRODAVAM ANTIDEKUBITEN DUSEK

PRODAVAM ANTIDEKUBITEN DUSEK


5.000 МКД
или предлог цена
07 окт 07:52APARAT ZA PRITISOK CURAMED

ITNO !!! Se prodava koristen aparat za merenje pritisok CuraMed, za m...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
05 окт 12:39Aparati za merenje seker vo krvta

Prodavam aparati za merenje na seker vo krvta. Cena po dogovor. Za si...


По Договор
или предлог цена
02 окт 14:54ORTROZA ZA FIKSACIJA NA RAMO I LAKT (IMOBILIZACISKA MITELA)

PRODAVAM ORTROZA (IMOBILIZACISKA MITELA) ZA FIKSACIJA NA RAMO I LAKT....


По Договор
или предлог цена
02 окт 10:03PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK KAKO NOV

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK, RABOTI SUPER, KAKO NOV. M...


600 МКД
или предлог цена
01 окт 10:58Prodavam inhalator HappyNeb

Prodavam Happy Neb inhalator malku koristen. Pogoden za deca i vozras...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 15:06TENS Masazer, Fizikalna, so frekvencija so niska struja

TENS Masazer za nervi i muskuli so terapija so struja so niska frekve...


999 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:12Aparat za lica so osteten sluh, slusen ured XM 913

🔥 Апарат за Слух ХМ 913 Со променливи батерии 👍 Цена 999 ден ...


999 МКД
или предлог цена
14 сеп 11:58Oksimetar i merenje na puls i kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


350 МКД
или предлог цена
14 сеп 11:53Продавам германско перниче за затоплување

Продавам германско перниче за затоплување димензии 40 х 30 см јачина ...


800 МКД
или предлог цена
31 авг 12:06Анатомска столица за бањање и статичен точак

Продавам анатомска столица за бањање (400 ден купена 1500 ден) и стат...


1.700 €
или предлог цена
26 авг 11:57Душек против декубитус - Антидекубитален душек

Продавам пневматски душек со пумпа кој е лесен за одржување.


4.500 €
или предлог цена
26 авг 11:53Инвалидска количка

Продавам инвалидска количка, со наслоник за глава, која се спушта до ...


10.000 МКД
или предлог цена
26 авг 07:11APARAT ZA MERENJE PRITISOK tel 077864936

Prodavam aparat za meremje kven pritisok sendo mnogu malku koristen ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 авг 23:12Aparatce za osteten sluh - Mini - USB Rechargeable

Mini aparatce za lica so osteten sluh.... Ima vgradena baterija koja...


2.500 МКД
или предлог цена
22 јул 22:48prodavam pomagala za dvizenje i bastumi

prodavam novi bastumi i 2 podlaktni paterici , edna 400 den kontakt a...


400 МКД
или предлог цена
21 јул 12:04Aparat za Lica so osteten sluh - slusen ured

Germanski aparat za lica so osteten sluh.. cena samo 900 den


500 МКД
или предлог цена
19 јун 13:07Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine

Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine machines. 800-507-8244...


550 €
или предлог цена
12 јун 14:04Digitalen Aparat za merenje na krven pritisok i puls

Апарат за мерење крвен притисок, нов цена 1400 ден.


1.500 МКД
или предлог цена
23 мај 23:16APARAT ZA KRVEN PRITISOK

Nov precizen aparat ENDLER za merenje krven pritisok, raboti so bater...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 10:39Aparatce za merenje Sheker

Aparatceto e kako novo raboti super i tocno . So 50 lenti info tel....


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 22:24инвалидско помагало

инвалидско помагало користено тел. 079-281-892


2.000 МКД
или предлог цена
27 апр 16:48PRECIZEN DIGITALEN APARAT

Nov precizen digitalen aparat ENDLER za merenje krven pritisok Tel. 0...


1.600 МКД
или предлог цена
10 мар 11:30ORTOZA - IMobilizator ZA KOLENO

Se prodava kvaliteten skoro nov germanski Imobilizator ortoza za kol...


2.000 МКД
или предлог цена
19 фев 17:50OXIMETAR ZA SATURACIJA

Oximetar za merenje saturacija na kislorod vo krvta, NOVI Tel 071 264...


600 МКД
или предлог цена
23 дек 00:52Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам