Штип
                           
243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava kompletno nov stan

Se izdava kompletno nov luksuzen stan (nikogas vselen ) 2022 godina z...


400 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 07:14Kupuvam stan

Kupuvam stan 30-40 kvadrati. Prednost naselba 8-mi Noemvri. Realni po...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 15:17Издавам Стан во 8ми Ноември

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив. Инво на...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 14:29  НОВ ОГЛАС

Стан за студенти!

Се издава стан за студенти во населба Леваци. тел: 078/473-226


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Luksuzen 4 soben nov stan 155m2

Stanot e nov ne vselen, 155m2, dneven prostor 60m2 komplet pa...


125.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 08:06Se prodava stan vo centarot na gradot

Se prodava stan vo centarot na gradot. Stanot e na treti sprat so po...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 окт 20:16kupuvam stan vo prebeg

kupuvam stan so 3 spalni sobi vo prebeg Biljana 070/382-378


111 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 сеп 16:35Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


20.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.000 €
Штип

Станови

28 сеп 16:48izrabotka na 3d render - stan, kuka

Za pobrza prodazba na vasite nedviznosti, izrabotka na 3d renderi , ...


15 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 сеп 12:40Kupuvam garsonjera vo stip do 35 m2

Kupuvam garsonjera vo stip do 10000 eu info na email


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 сеп 17:27sejhjak 3

se izdava stan os 50m2 ima spalna dnevna so kujna kupatilo so protoce...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

17 сеп 15:09Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строг центар на Штип од 100 м квадратни. Цена за ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 сеп 14:19Kupuvam stan

Kupuvam ednosoben stan vo stip do 40m2 do 25000e Ili pogolem stan so ...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

14 сеп 15:12Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


30 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 сеп 17:33Se izdava stan

Se izdava prazen stan vo8mi noemvri do skoloto


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

11 сеп 20:15Se izdava Stan vo Stip

Se izdava Stan do Turskoto skolo Informacii isklucivo na Viber na br...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 сеп 19:07Stan od 100 m2 na 2 sprata

Se prodava Stan vo Stip vo naselba Senjak 2,kaj berbernica Ico Brico....


75.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 сеп 13:12Se PRODAVA STAN VO MLEKARA DO ANGELS KAFE

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 сеп 21:00Се издава стан од 100 м2 во строгиот центар на Штип

Се издава стан од 100 м2 во строгиот центар на градот Штип. Станот се...


300 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 сеп 08:36Se prodava Stan

Se prodava stan vo naselba 8mi noemvri do skoloto


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 сеп 07:25Kupuvam ednosoben/dvosoben stan

Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan vo Stip


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

04 сеп 13:54Kupuvam 1 soben stan vo Stip

Kupuvam ednosoben stan vo Stip. Lice za kontakt mob. 074 200 633


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 сеп 16:45KUPUVAM GARSONIERA VO STIP

Baram pomal stan ili garsoniera, prednost ima naselba senjak ili bli...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 авг 16:28Kupuvam stan !

Kupuvam stan 60-65kvadrati Sprat 2 ili 3 stanot da e renoviran I da ...


77 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 авг 13:57Продажба на нови станови во Штип

Со задоволство Ви ја претставуваме новата понуда на Алекс во Штип. ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

30 авг 13:00Se prodava stan na ulica Pirinska

Se prodava stan na ulica Pirnska 71. Telefon za kontakt 071/217-997 ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

28 авг 22:03Se izdava stan na ul 'Sirok Dol", vo blizina na TUS

Vo stanot mozat da prestojuvat najmnogu 4 lica Dve sobi so po 2 kre...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 авг 21:46Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 авг 13:09Се продава стан

ПРОДАДЕНО Се продава стан во близина на Енџелс во зградите спроти Те...


31.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 авг 20:48SE IZDAVA GRASONJERA

SE IZDAVA GRASONJERA KOJA SE NAOGA VO SENJAK 4, PLAVA ZGRADA SPROTI T...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

20 авг 20:28se prodava stan na ulica sremski front

se prodava stan na ulica sremski front 19/15. informacii na telefo...


50.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 авг 23:26Се издава стан во 8ми Ноември

Се издава стан во 8ми Ноември 65м2, две спални соби со по два кревети...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 авг 15:06Купувам стан до 35 000 евра

Барам стан во околината на Штип до 35 000 евра, Понудете на 077 506 9...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 авг 15:53Prodavam stan

Se prodava stan vo nas.Naselje Cena po dogovor Itno! 078310258


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

12 авг 19:27BARAM STAN POD NAEM. PRAZEN. NE NAMESTEN.

Барам да изнајмам стан,нов или по нов, не е важна квадратурата, празе...


100 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 авг 00:10Se Prodava Stan Vo 8-mi Septemvri

Se prodava namesten stan vo 8-mi Septemvri, bulevar JNA. Stanot e so...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 авг 00:12SE IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava celosno opremen stan od 70m2 vo naselba 8mi Noemvri. Stan...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 јул 10:00Se prodava Nov stan

Stanot se naoga vo novata zgrada na Niko Home ne e vseluvan se prodav...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 јул 13:00SE IZNAJMUVA STAN

Se iznajmuva stan vo Shtip na odlichna lokacija od 78 m2. Stanot e...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јул 17:54IZDAVAM NAMESTEN STAN ZA KANCELARISKI PROSTOR

Се издава или продава полунаместен стан за канцелариски простор во ст...


275 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 јун 13:27Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам