Подкатегорија:
                   
62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Корпа

1350 евра 071833845


1.350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 €
01 окт 16:32Traktor T40AM

Prodavam Traktor T40AM, prv sopstvenik, kupen nov 1992, so soobrakajn...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
30 сеп 17:11Novo Dinamo za imt 533

Dinamo za imt 533 novo,ne koristeno


49 €
или предлог цена
30 сеп 16:18Motokultivator imt 506 kultivator

Moze da SE proba I vidi so TRI brzini IMT tell 071 713 346 moze Po ka...


14.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:50Motokultivator Honda freza kultivator

Frezata e MiO osjek vo odlicna sostojba so mejnac moze da se vidi I p...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
29 сеп 19:49Same laser 100

Taraktoro e ekstra 2000 godina ao klima parno i sve e vo funkcija.se ...


15 €
или предлог цена
27 сеп 21:14Morava 100 l tomos prskalka prskalica

Vo odlicna sostojba moze da se proba,ima crevo 70metra i steka za prs...


15.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 21:26користени плугови

плуговите се користени, цена по договор. број за контакт - 079 257 971


По Договор
или предлог цена
04 сеп 15:39Kosacka imt 506 motokultivator kultivator

Vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba tel 070 235 054


480 €
или предлог цена
31 авг 21:25Baliracka. Kosacka. Senoobrtacka. Drljaci. Molzacka

Site masini i priklucoci se vo rabotna sostojba i dobro socuvani, so ...


1 €
или предлог цена
31 авг 14:57Cisterna za voda / nafta 5t

Cisterna 5t Info 070 207 439


600 €
или предлог цена
16 авг 16:53Baliracka LSgorbati 169

Vo odlicna sostojba spremna za rabota. Moze da se vidi i proba vo sek...


1.700 €
или предлог цена
14 авг 18:10Baliracka LSgorbati 169

Vo odlicna sostojba spremna za sezona moze da se proba i vidi vo seko...


1.700 €
или предлог цена
12 авг 17:02IMT506

Se prodavaat dve poluosovini za trkalata i kosacka(130cm) za imt 506....


1 €
или предлог цена
03 авг 11:27FORD

Info na VIBER +38975 213 146 Marjanco Na ovoj broj +38975 213 146 ...


1 €
или предлог цена
24 јул 13:14Delovi za Steyr 8100

Telefon za informacii:078 341 225


1 €
или предлог цена
05 јул 18:40Delovi za international 955

Telefon za informacii :078 341 225


1 €
или предлог цена
05 јул 18:35Kabini za international i deutz

International:450e Deutz:400e


1 €
или предлог цена
25 мај 12:57Delovi za international 1056 XL

Telefon za kontakt 078 341 225


1 €
или предлог цена
25 мај 12:57Prednici ZE

Prednici ZE od International i deutz


1 €
или предлог цена
25 мај 12:57Imt 533 so kabina

533 so kabina.so dve lameli registriran na nasi tablici Telefon 0763...


3.800 €
или предлог цена
03 мај 10:02Prodavam kompirovadacka 20 dekari izvadeno

20 dekari izvadeno kupena e lani Broj za informacii 076387748 ne zv...


548 €
или предлог цена
01 мај 21:43Imt 577

Registriran so dokumenti, duplak 4x4 vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
21 апр 12:19Моторна пила Stihl 61, Husquarna 61

Исправи, може и за делови Цена по договор 077441192 Анита


1 €
или предлог цена
21 мар 16:57MAN 6x6

MAN 33.414 6X6


1 €
или предлог цена
09 мар 12:04Vitlo Krpan 5.5t

Ne e mnogu koristena,skoro nova. Za povekje informacii na telefon 0...


2.400 €
или предлог цена
01 мар 14:24Hurliman

Se prodava traktor Hirliman vo odlucna sostojba Cena 8500 evra. Kon...


8.500 €
или предлог цена
26 фев 18:18Prodavam traktor IMT 560 bez kabina ferguson

Prodavam traktor IMT 560 bez kabina i bez dokumenti. Bez ispravno koc...


2.500 €
или предлог цена
10 фев 19:44Плугови тробразни, Комбиниран репер и трапачи

Исправни и функционални, Цена по договор 078258347


1 €
или предлог цена
28 јан 19:05Stihl 038

Prodava stihl 038 dobro socuvana za povece informacii javete se 07885...


По Договор
или предлог цена
16 јан 14:25Kabina za imt 533-539

Super kabina za traktor imt 533-539.Za podetalni informacii na tel.07...


200 €
или предлог цена
09 јан 16:29Traktor SAME 70 i Vitlo 5,5t krpan, makara

Prodavam traktor same 70 vo top sostojba moze da se pogledne i proba ...


1 €
или предлог цена
02 јан 21:04Zmaj 133

Povekje informacii na tel. 070 309 056


1 €
или предлог цена
06 дек 12:19Prodavam Same aurora 45

Prodavam Same aurora 45 vo extra sostojba, duplak, so 4ri novi gumi. ...


5.800 €
или предлог цена
03 дек 15:40Traktor

Se prodava traktor Agrifull Fiat so vozdusno ladenje.


5.500 €
или предлог цена
26 ное 18:15Traktor IMT 533

Se prodava Ferguson IMT 533. Vo ispravna sostojba, moze da se proba ...


2.700 €
или предлог цена
26 ное 18:15Traktori

Se prodavaat traktor Zetor so vitlo vo odlicana sostojba Cena po dogo...


1 €
или предлог цена
09 ное 18:09Traktor

IMT 5170 Traktorot e vo neispravna sostojba. Goran 071331114


3.000 €
или предлог цена
19 окт 20:41Ferguson 533

Prodavam traktor Ferguson 533, 1976g, 2 lameli.


2.000 €
или предлог цена
11 авг 14:38Steyr 8070

Traktorot e vo odlicna sostojba nema nikakov problem vredi dase proba...


1.111.111 €
или предлог цена
10 авг 17:04Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам