Кисела Вода
                   
1736 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dusek 200x90

Se prodava mnogu zacuvan dusek, koristen okolu edna godina.


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Душеци

Денес 15:00PRODAVAM KASA-Sef

Prodavam Kasa-Sef so dve vrati so dimenzii 120x54x54 Kako nova.


290 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
340 €
Денес 14:55Zebra Zavesi

Montiram Zebra i mini Zebra zavesi. Vo zavisnost od materijalot, cena...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Pelet Peleti Пелет Пелети

Montepellet Состав : 100% буково дрво Енергетска моќ : >4.6 kWh/k...


355 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Денес 13:00ЛАТОФЛЕКС

Хитно продавам нов некористен Латофлекс со димензии 190*160


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:00Dolce gusto kafemat mimi me

Nov donesen od germanija


59 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
60 €
Денес 12:05Навлаки со ластико за гарнитура од Тач

Продавам навлаки за тросед двосед и фотелја од фирмата Тач, користени...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:59Beko HIC64401 vgradna plotna puknato staklo

Plotnata e vo odlicna sostojba. Stakloto e puknato 5000 den e promena...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 11:35KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Огради

Денес 11:09Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 10:15Izrabotuvame PVC i aluminiumski prozori i vrati

Визант Метал ДООЕЛ, фирма со долгогодишно искуство ви нудиме професио...


1 €
или предлог цена
Денес 08:51Visecka fotelja, lulaska, nova

Koristena e samo eden mesec, ne e sedeno na nea, skoro voopsto. Ko...


12.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 08:47  НОВ ОГЛАС

Prodazba i montaza na laminat

Prodazba i montaza na laminat od ,8,10,12mm Izolacija za laminat od ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Ламинат

Денес 08:19SET GARNITURA SO MASA

New!!! New!!!! редовна цена 24.999 👇👇👇👇👇 НАМАЛЕНА ЦЕМА 19...


19.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 08:03PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Денес 07:43banderi drveni

banderi 5 6 7 metarski socuvani ima 7 komada


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 07:34Блендер

Се продава блендер.


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:10Соковник

Се продава соковник марка Max.


1.900 МКД
или предлог цена
Денес 07:10Разладувач на воздух Fuego

Prodavam razladuvac na vozduh, vo odlicna sostojba, koristen dve letn...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 04:32Маса од масивно дрво и мало масиче

Продавам трпезариска маса од масивно дрво со димензии: - должина 140...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 00:05Renovirame Stanovi

Vrsime renoviranje na stanovi/ kuki so najraznoviden profesionalen al...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 22:03Stolna lamba

Se prodava detska stolna lamba skoro i neupotrebuvana. Vo odlicna sos...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 21:36Trosed Primavera Sipad

Се продава тросед ПРИМАВЕРА една гаодина користен - Димензии 220/90,...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 21:36Dve klupi

Prodavam dve klupi racno napraven. 072 250 765 dejan


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:01Ogledalo ogledala so led tac

Izrabotka na ogledala po vasa mera so led osvetluvanje i moznost za v...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

Вчера 20:45Sanitarija, djakuzi, tus kabini paravani ogradi po merka

8 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 20:45Izrabotkapo merka na stakleni i aluminski ogradi

Izrabotka po merka na stakleni i aluminski ogradi


1 €
или предлог цена
Вчера 20:45Izrabotka na Xidromasazni kadi djakuzi џакузи

8 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:45NAJ EFTINI PARKING RAMPI BLOKATORI RAMPA

IZRABOTKA I MONTAZA NA RAMPI NAJ EFTINI 070552109


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 20:22Frizider zamrznuvach

Se prodava frizider za dlaboko zamrznuvanje Obodin, ispraven, 410 lit...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 19:19  НОВ ОГЛАС

Polucizmi Ideal Standard

Продавам две получизми Идеал Стандард, користени само 1 месец, сочува...


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 19:16Комода

Се продава комода 170.5, 53, 43.5 користена без оштетување.


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 18:14Briket Briketi Брикет Брикети

EKO BRIKET Состав : 100% буково дрво Енергетска моќ : >5.0 kWh/kg...


120 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 17:23ZEBRA ROLETNI ROLO KOMARNICI VARIOLAJT VENECIJANER

- venecijaner roletni (21 m.mikron) - variolajt zavesi - rolo i zeb...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 17:10VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 17:10Klub masa

Italijanska staklena klub masa


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:46Вршиме : Копање Темели, Скршење цидови, Средување дворови.

Вршиме : Копање Темели, Скршење цидови, Средување дворови, Истовар-Ут...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

Вчера 16:463D ПАНЕЛНИ ОГРАДИ

⚡🔥 3Д ПАНЕЛНИТЕ ОГРАДИ се издржливо и елегантно решение за вашиот до...


13 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Огради

Вчера 16:46PRODAVAM UMETNICKA DEKORATIVNA MASKA

Prodavam keramicka dekorativna zidna maska


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:56  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM GALANERIJA ZA BANJA

Prodavam nov drzac za sapun so caska i drzac za toaletna hartija. Ce...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

Вчера 15:50  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам