Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
67 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ЛАТОФЛЕКС

Хитно продавам нов некористен Латофлекс со димензии 190*160


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:00IZRABOTKA NA SPALNI I DECKI KREVETI

IZRABOTKA NA METALNI KREVETO SPALNI SO VRVEN KVALITET. IZRABOT...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 12:09СЕ ПРОДАВА ПЕРНИЦА ЗА ТРУДНИЦИ

Се продава перница за трудници, многу малку користена, квалитетна, ка...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

26 јун 01:15DORMEO Aloe Vera dushek

DORMEO Aloe Vera dushek Dimenzii 160x190 koristen 4 i pol godini P...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

24 јун 21:20Se prodava edinichen krevet so dushek 200/100cm

Krevet malce koristen vo super sosotojba so dusek , 200/100cm Kontak...


7.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

24 јун 16:13Krevet so fioka

skoro nov


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

21 јун 22:37dvokrilen plakar

skoro nov, proizvod na Meblo


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

21 јун 22:34Dvokrilen plakar so vgradena fioka

skoro nov


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

21 јун 22:32''VERSACE LEON'', СЕТ ПОСТЕЛНИНА ЗА БРАЧЕН КРЕВЕТ

Се продава постелнина, неотпакувана, во оригинално пакување. Се с...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

21 јун 09:29Се продава лежај комплет со душек

Се продава лежај комплет со душек 160x200


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

20 јун 09:34ПРОДАВАМ КРЕВЕТ

Продавам кревет кој не е многу користен.Купен е за 11 000 ден.Се наоѓ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

19 јун 15:02dusek 200x80

se prodava koristen dusek 200x80 - 500 den


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

19 јун 14:59Spalna

Se prodava spalna so dusek i skaf Bez tragi na koristenje Cena po ...


По Договор
или предлог цена
15 јун 09:56Продавам шминкерница со огледало

Продавам шминкерница со огледало и неонско осветлување, со димензии ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.400 МКД
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

14 јун 14:17Плакар, комода и наткасни

Продавам делови од спална соба, словенечко производство. Може заедно ...


8.000 МКД
или предлог цена
12 јун 21:13Bracen krevet so Dormeo dushek i natkasni

Se prodava bracen krevet so radio, svetlo i natkasni, dushekot Dormeo...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

07 јун 15:37Se prodava francuski krevet extra

Se prodava francuski lezaj dupli dushek so dimenzii 2.20*2.00


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

01 јун 14:50komoda so 6 fioki

dobro ocuvana komoda so 6 fioki


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

26 мај 23:21otoman so fioka

otomanot e skoro nov i ima golema fioka


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

26 мај 23:19лежај во одлична состојба

Се продава француски лежај Еко кожа црна Со душек и сандак за скл...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

19 мај 14:33spalna krevet

krevet 168x210, so latoflex, vo ispravna sostojba, recisi nov, se pro...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

18 мај 09:24Dvokrilen plakar

plakarot e skoro nov


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

15 мај 23:07Plakar so vgradena fioka

plakarot e skoro nov


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

15 мај 22:59Lezaj za Spalna so Dusek Simpo - Malku Koristena!!

Se prodava Lezaj za spalna so dusek Simpo, malku koristena – kako Nov...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

13 мај 14:42Prodavam spalna Dizajn fantazija

Plakar vo G / prav agol/ dve visoki komodi i dve natkazni! Dizajn fan...


500 €
или предлог цена
05 мај 00:49Naddušek Dormeo 200*140

Se prodava dormeo naddušek 200*140, koristen samo ednaš na kampuvanje.


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

04 мај 09:04MONTAZA NA MEBEL

Montirame skakov vid na fabricki mebel spalni,kujni,detski sobi,sibe...


990 МКД
или предлог цена
08 апр 12:46Se prodava namestaj

Dva kreveti 200×90 Plakar


По Договор
или предлог цена
30 мар 10:37Кревети-троседи

Два кревети.Производ на ,Шипад' стар две год. во одлична состојба.Ког...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

28 фев 08:12Спална

Спалната е со димензии :140×200 Лежајот се крева и има дополнителен ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

28 фев 08:11Лежај со душек

Продавам лежај со душек со димензии 200*120.Иверицата е со дебелина о...


3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

10 фев 19:52Се продава кревет

Се продава кревет без јога. Креветот е во одлична состојба. Контакт...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

08 фев 22:10Se prodava skoro nova spalna

Prodavam bracen krevet malku koristen dimenzii180×200 so dormeo dusek...


20.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

04 фев 11:17спална соба со душеци, архаична

Се продава користена спална соба со душеци. Цена по договор. Борис те...


По Договор
или предлог цена
15 јан 19:32Нов душек Comodita Dream

Се продава нов душек Comodita Dream.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

13 јан 15:57Кауч

Голем лежај на спуштање


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

06 јан 11:48Се продава спална соба од Alples

Се продава кревет со латофлекс и оротопедски душек и плакарите од сли...


По Договор
или предлог цена
11 дек 16:04Prodavam spalna 200x180 so dusek

Prodavam spalna 200x180


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

11 дек 14:11Лежај со душек

Продавам лежај со душек со димензии 200*120.Иверицата е со дебелина о...


3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

08 дек 13:56Нов Антидекунитален душек

Се продава НОВ Aнтидекубиталeн душек, купен на 08.11.2019 од Медикус ...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

28 ное 15:48Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам