4502 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 5 1.9 TDI 105hp

Se prodava Golf 5 Golf 5 1.9 TDI 105hp. Kolata ima napraveno golem ...


4.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.250 €
30 сеп 20:50Промовирано

Vlecna slep sluzba pomos na pat tow service 24/7

Prevoz na motorni vozila mehanizacija i dr


2 €
или предлог цена
26 сеп 09:22Промовирано

VW PASSAT 1.6 TDI 105KS MOZNA ZAMENA

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
11.300 €
Денес 10:57Промовирано

5X100R 15

Audi A3 Golf 4 Bora ibiza polo


140 €
или предлог цена
Денес 13:07Sigurnosni štrafovi

Sigurnosni štrafovi


Денес 13:07Modul

Modul


1 €
или предлог цена
Денес 13:06Kluč od BMW

Kluč od BMW


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:06Maf senzor Bosch za nissan

Nissan almera/tino Bosch


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:06VW Navigation FX CD

VW Navigation FX CD


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:06Kompresor

Nov kompresor za koli GM


50 €
или предлог цена
Денес 13:06Led maglenki

Led maglenki


Денес 13:06Led lampi za maglenki

Led lampi za maglenki


Денес 13:06Euro kuka Nova

Euro kuka Passat Škoda Golf


60 €
или предлог цена
Денес 13:05Bombina za Peugeot 1007, 106, 206/206 , 306

Bombina za Peugeot 1007, 106, 206/206 , 306. Dužina 165 mm, Širina 90...


3.300 МКД
или предлог цена
Денес 13:05H7 36W/3800LM

H7 36W/3800LM


900 МКД
или предлог цена
Денес 13:05MAZDA CX7 2.2 175HP - PRV GAZDA

Возилото е во одлична состојба,купено од овластен Мазда салон во Маке...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Peugeot 308

Peugeot 308 1.6 hdi 109 ks 2009g so 6 brzini registriran servisiran v...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:48Ford Fiesta 1.25 2009 Neuvezena Atest Plin Perfektna

Ford Fiesta 1.25 Perfektna sostojba za tie godini bez gram sminka ...


4.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.000 €
Денес 12:47Iveco Daily 2.8 D Doka 7 Sedista B Kateg Reg Odlicno

Iveco 2.8 D bez gram sminka Reg do 6.2023 Se vozi so B kategorija ...


3.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
4.700 €
Велес

Комбиња

Денес 12:47Ford Transit 2.2 2007 8+1 Reg Odlicno

Ford Transit 2.2 d bez sminkanici 2007 godina vo soobrakajna 8+1 ...


5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 €
Денес 12:47VW Polo Classic 1.4 Atest Plin Reg 4.2023 Odlicno

VW Polo Classic 1.4 44 kw 97 bez gram sminka Vo nasa sopstvenost 7 ...


1.100 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.400 €
Денес 12:47Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D Reg Odlicen

Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D bez gram sminka 4x4 kompletno ispravni ra...


7.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
8.200 €
Денес 12:46Volvo Mega fh 440 2007 god info 078289948

Volvo mega fh 440 2007 poveke info 078289948


По Договор
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 12:38Bandazi za BMW 16ki 5x120

Bandazi za BMW 5x120 16ki so dve gumi zimski vredestein snow track . ...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
8.000 €
Денес 12:24ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:20205/55-16 NOVI !!! ZIMSKI

Se prodavaat novi gumi General Altimax 205/55-16 kupeni 7600 den gi p...


5.999 МКД
или предлог цена
Денес 12:11IVECO DAILY 35s13 2.3HPI 2011

MAX SOCUVANO ODLICNA SOSTOJBA NOVI GUMI KOMPLET SERVIS UVEZENO OD...


8.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 12:01SEAT IBIZA 1.2 2008 FACELIFT

MAX SOCUVAN PERFEKTNA SOSTOJBA 2 KLUCA PLATENI DAVACKI DO REGISTRA...


2.950 €
или предлог цена
Денес 12:01VW POLO 1.2i TOUR 2007

MAX SOCUVANO PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA 2 KLUCA SERVISNA IS...


2.950 €
или предлог цена
Денес 12:00ALFA ROMEO 159 1.9JTD 150KS 2008-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANA FULL OPREMA GOLEM SERVIS REGISTRIRANA NOVI GUMI MO...


3.700 €
или предлог цена
Денес 12:00FORD FIESTA 1.4CDTI 50KW 2008 FACELIFT

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA 2XKLUCA NOVI GUMI PLATENI DAVACKI...


2.850 €
или предлог цена
Денес 12:00PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW 2010 ENERGIE SPORT

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA 2XKLUCA SEGA UVEZENA ...


4.300 €
или предлог цена
Денес 12:00RENAULT SCENIC 2.0DCI 2007 FULL OPREMA

MAX SOCUVAN PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA NOVI GUMI 2 KLUCA 1...


2.999 €
или предлог цена
Денес 12:00OPEL ASTRA H 1.3CDTI 66KW 2007

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA MOTOR NA LANCE 6 BRZINI 2 KLUCA P...


3.500 €
или предлог цена
Денес 12:00Opel Vectra Delovi Dizel

Imam skoro se povise Info 078221962


78.221.962 €
или предлог цена
Денес 12:00Citroen Saxo 1.5d vo delovi

Imam skoro se info 078221962


78.221.962 €
или предлог цена
Денес 12:00SEAT LEON 1.9 TDI 105KS MN OPREMA SIBER!!! KOMANDI VOLAN!!!

KOLATA E SEGA UVEZENA PLATENA CARINA TUV HIMOLOGACIJA PREVEDENI DOKUM...


4.800 €
или предлог цена
Денес 11:27ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:20Seprodava bmw530

Ekstra zacuvana so mnogu oprema se raboti samo kes sonego odat i 4l...


5.500 €
или предлог цена
Денес 11:13Страна 1 од 113

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам