Карпош
                   
1099 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за ка...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 11:49Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:43Промовирано

Riser Rajser site vidovi PCI-E to 4xUSB, 009s, M.2 rajzer

!!! Рајзери со повеќе од 4 кондензатори се реклама, вишокот нити се к...


320 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 22:59ADD2PSU, ATX jumper, BUTTON, HDMItoVGA dummy, USBtoSATA SSD

1. 350ден /5pcs 1,400ден Add2PSU, SATA 24pin ATXx2 PSU Automatic Ju...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 21:38Modularni PSU novi kabli PCIE SATA MOLEX 5pin 6pin 8pin modu

МОДУЛАРНИ КАБЛИ: 1. 5pin/2MOLEX SATA - 420ден MOD PERIPHERIAL 5pin-...


420 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 21:17HP DesignJet T120 - A1 Printer

Многу малку користен A1 принтер HP DesignJet T120 принтер. Користи...


45.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:00  НОВ ОГЛАС

APPLE IPAD AIR 2 DOBRA SOSTOJBA TABLET

APPLE IPAD AIR 2 DOBRA SOSTOJBA TABLET MEMORIJA 32 GIGA SE RABOTI N...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 18:22  НОВ ОГЛАС

PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

Нови напојувања со 1-3 год гаранција 1. EVGA 700W1 (2x PCIe) 80plu...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:11Tp Link WR841n

Prodavam ruter Tp link wr841 n


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:57ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Samsung C27JG50 - 27 inch, 144 hz / 4ms / 2k res 2560 x 1440

Model: Samsung C27JG50 27 Inch VA Panel - WQHD (detailed, pin-sharp ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:43Gamer laptop HP i7 so AMD 2GB graficka

Gamer laptop HP so i7 ptocesor i graficka AMD 2GB


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:44ASUS 4GB Ram,500GB Hdd,SOCUVAN EXTRA

ASUS 4GB Ram,500GB Hdd,SOCUVAN EXTRA BATERIJA DOBRA IMA I NOV WINDOW...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:38Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Insta...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Linksys wrt54gl

Prodavam ruter linksys wrt 54 gl odlicen ruter


700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:27НОВ Dell G15 Gaming i5/8GB/RTX3050

Dell G15 5511 Gaming Laptop - 15.6 inch FHD 120Hz Display - Intel Cor...


46.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:58ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 3 MESECA NABAVEN VO S...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:43Sony Vaio 13.3HD Touchscreen, 32GB mSata +160HDD

Продавам користен лаптоп марка Сони, модел SVT13124CXS. Цена 7500мкд ...


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:36Lenovo Thinkpad T430 i7 I 8GB RAM I 250SSD Win10

Продавам користен лаптоп леново, модел т430. Лаптопот е генерално во ...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 06:57  НОВ ОГЛАС

Najeftini novi GAMING konfiguracii i5 7 9, 3600 do 5900X AMD

Најефтино - разни нови конфигурации. Фирма. Гаранција 1/3 години ...


36.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 21:20HP 630 i3 I 120GB SSD I 4GB RAM laptop

Продавам користен лаптоп марка ХП модел 630. Лаптопот е со ново ССД и...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 20:37Promena na termalni padovi. cistenjе optimizacija mining VGA

Услуги оптимизација на mining - чистење (употребуваме професионални ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

13 авг 20:09СЕ ПРОДАВА DELL Inspiron 15 - 3000 series

🚨СЕ ПРОДАВА🚨 DELL Inspiron 15 - 3000 series Процесор: Intel i5 ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 20:08Lenovo ThinkPad T450

Kompletno ispraven Lenovo ThinkPad T450 CPU i5, 8GB RAM, SSD 240GB


12.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 19:23Принтер и скенер

Се продава неискористен принтер и скенер (во боја) hp desjet ink adva...


3.000 МКД
или предлог цена
13 авг 19:02Server/Workstation Dual Xeon 28c/56t

Prodavam server/workstation, pogodno za rabota, farma, streaming pc, ...


31.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
34.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 18:31Dell Inspiron 7577 15" 4K i7 7700 16GB 512GB GTX 1060 gaming

Prodavam odlicen gaming laptop Dell Inspiron 7577 Ekran: 15.6" 4K/...


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 18:27Tastatura za Apple MacBook Pro 15” 2012-2015

Prodavam nova tastaura za 15” Macbook Pro A1389 so backlight, odgovar...


13 авг 18:27Drzac za minitor skroz nov

Se prodava skroz nov drzac za monitor, poddrzuva do 27" golemina. Pr...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

13 авг 18:07HP ProBook slim 13,3 4GB Ram perfekten laptop

HP ProBook slim 13,3 4GB Ram 320 hard disk perfekten laptop so WINDO...


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 17:23Laptop Asus ZenBook UX430UAR

Asus ZenBook UX430UAR Display: 14'' 1920x1080 IPS CPU: Intel Core...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 16:20Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
13 авг 15:22Medion,17Inchi,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super

Medion,17Inchi,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super Laptopot e mno...


7.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 15:21MOUSEPAD / PODLOGI ZA MAUS I TASTATURA

Podlogi za tastatura i maus od nereflektiracki materijal MOUSE PAD 9...


13 авг 13:39NOV MOUSE PAD 90x40CM ------ CENA 600 DEN.

NOV MOUSE PAD 90x40CM Vrven Kvalitet Cena 600 Den. 075 248 405 0...


600 МКД
или предлог цена
13 авг 13:38GOLEMI MOUSE PADS / CENI 500 I 600 DEN.

Podlogi za tastatura i maus od nereflektiracki materijal MOUSE PAD 9...


500 МКД
или предлог цена
13 авг 13:38Ocila za zastita od UV zraci telefon kompjuter televizor

Ocila za zastita od UV zraci telefon kompjuter televizor CENA 400 DE...


400 МКД
или предлог цена
13 авг 13:33Rig nov 5x RX580 8GB риг 150-155MH

1. RIG AFOX = 1,350EUR VGA: 5x RX580 8GB (AFOX) RISERS: 5x v009s I ...


1.390 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

13 авг 11:14Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
13 авг 11:10INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
13 авг 11:10OTKUPUVAM LAPTOPI OTKUP LAPTOPOVI KUPUVAM LAPTOP neispravni

Vrsime otkup na laptopi. - Novi i polovni do 9 godini stari. - Isp...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 10:40Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам